Düşman Başına 101. Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazar

Düşman Başına 97

Shivam Mohit’i Dövdü!

Düşman Başına 101.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 101.bölüm özetinde Sharmili Preeti’yi görmeye gelir. Pari ve Preeti’nin kuzen olduklarını öğrenir. Shanti, Sarla’ya yine oyun oynamaması konusunda uyarır! Düşman Başına 101.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 101.bölüm özetinde, Riya Shanti’ye bakıp baharatlı yemeği yemeğini yemeye devam eder. Sarla artık gitmesi gerektiğini söyler. Büyükbaba herkes yemeğini bitirene kadar beklemesini ister. Sarla’nın acelesi var gibi davranır. 

 Sarla, Preeti için iyi bir damat bulması gerektiğini ve onu da yanında götürmesi gerektiğini söyler. Sarla izni kapar ve Preeti’yi de yanına alır. Pari, Sarla’nın cevapsız aramasını bekler. Sharmili ve Vyom’u da onlara doğru harekete geçirmeye çalışır.

Preeti, Sarla’ya nereye gittiklerini sorar. Sarla, Raghav’ın saygısını zedelediği için Preeti’nin geleceğini bilmesi için ona falcıdan bahseder. 

Riya Stresli! Riya sinirlenir ve ne yapacağımı bilmiyorum, paramız yok der. Shivam ondan Kaushalya ile konuşmasını ister. Riya ona Shanti ile konuşmasını ve Shanti’nin birikiminden para almasını istediğini anlatır ve karşılığında azar yediğini açıklar.

Kuşya yanlarına gelip Shivam’a neden Preeti’ye bilezik aldığını sorar. Kaushalya oraya gelir ve Shivam’a Preeti’ye kırmızı bilezikler verdiğini sorar. Shivam almadığını söylerken Kuşya, Preeti için bilezik alan kişinin Mohit olduğunu düşünür.

 Pari, Sarla’yı bekler. Sarla ve Preeti oraya ulaşır. Sarla, Preeti’den duvarın üzerinden atlamasını ve evde tur atmasını, ardından kapıyı açmasını, ardından kaderini anlatmasını ister. Tüm bunları falcının öğrettiği yalanını söyler. 

Preeti, Sarla’nın dediği gibi yapar. Sarla, Preeti’yi arar ve ondan büyük kapıyı açmasını ister. Pari Sarla’yı arar. Sarla yüzünü gizleyerek geldiğini haber verir.

Sharmili Preeti’yi Gördü! Sharmili bungalov sahiplerini merak ediyor. Sarla onların zengin insan olduğunu söyler. Sharmili, Preeti’nin kapıya doğru geldiğini görür ve şoke olur. Sarla gülümser. Sarla, Preeti’nin gelmesini işaret ediyor. Preeti, Sharmili’yi görür ve saklanır. Sharmili, Pari’den Sujeev ile eve gitmesini ister, o daha sonra Vyom ile gelecektir. 

Sarla, Preeti’ye bugün falcıyla görüşemeyeceklerini söyler. Preeti o kadının kim olduğunu sorar. Sarla bilmiyorum belki delirmiştir benimle gel eve gidelim der. Kaushalya, Preeti’yi bekler ve ailenin Preeti’yi sevmesini diler. Riya masrafları düşünür. Ne yapacağını bilmiyordur. Kaushalya, Riya’dan çelenk yapmasını ister. Riya cevap vermez ve Kaushalya ona kızar.

Sharmili ve herkes eve gelir. Sharmili tüm sorunlarının çözülmesinden çok mutludur. Preeti’yi de sonunda bulmuştur. 

Shanti kutuda sadece 500 rs kontrol eder ve sevinir. Sarla yanına gelir. Shanti, Kaushalya’yı görerek kutuyu geri tutar ve dua etmeye başlar.

Riya, evi daha az parayla idare etmekten endişelenir ve Raghav’dan isteyemeyeceğini düşünür. Nandu, Preeti’nin bilezik taktığını görünce gülümser.

Riya Borç İster! Riya, Bunty’ye sormayı düşünür ve Bunty ile konuşur. 20000 rs ister. Bunty sorun değil diyor ama bu sorumluluğu alarak büyük bir belayı başına aldığını vurgular. Riya Bunty’den parayı gizlice alacağını kimsenin öğrenmemesini ister. Kaushalya, şu anda taktığı Preeti’ye bilezikleri kimin verdiğini bilmediğini söyler. 

 Kaushalya, Preeti’den bilezikleri çıkarmasını ister. Preeti bilezikleri çıkarır ve fırlatır. Shanti ve Sarla gelip bakarlar. Shivam sinirlenir ve sopasını almaya gider. Sopayı alır ve Riya’dan yolundan çekilmesini ister. Nandu, Shivam’dan onu bırakmasını ister. Shanti, kız kardeşi için bir şeyler yapmasına izin verin, bırakın gitsin der.  Nandu, Shivam ile birlikte gider.

Shivam Mohit’i Döver! Mohit radyo programında ve şarap içiyordur. Shivam ve Nandu Mohit’e gelir ve onun kızları aldatmaktan bahsettiğini duyarlar. Mohit bir şarkı çalar. Shivam gidip Mohit’i döver. Nandu insanlardan onları durdurmalarını ister. Shivam ondan hesap sorar. Mohit, Preeti’nin evden kaçarak kendi başına geleceğini söyler. Nandu, Preeti’nin adını alma der ve Mohit’i zorlar.

Riya Bunty ile buluşmaya gider. Büyükbaba gece yarısı dışarı çıktığı için Riya’yı azarlar. Shanti ise onu takip edince Bunty’den para aldığını görür. Tamamen borç batağına düşeceğini söyler. Bunty ise arkadaşına bu sorumluluktan vazgeçmesini ister.

Shanti odaya gelir ve dua eder, Riya ise para saymaktadır. Riya ona teşekkür eder. Shanti teşekkürünü istemediğini söylüyor. Shanti, evi idare ettiğimde, herkese giderler hakkında sorular sorardım, onların sorunları olduğunu ama sorduğunda hiçbir sorunları olmadığını söylüyor.

Sharmili ve ailesi Preeti il tanışmak için bungalov evlerie gider. Kapıdaki kadın Preeti’nin orada yaşamadığını söyler. Sharmili yeniden Preeti’nin izini kaybettiğini düşünürken çekçekle giden Preeti’yi görürler. Preeti’yi takibe başlarlar.

Preeti eve ulaşır. Sharmili ve Mama oraya gelir ve Preeti’yi görür. Nimmi onlara kızar ve buraya da mı geldiklerini sorar. Preeti korkar. Sarla, Sharmili’yi görünce şok olur. Nimmi bu kadının deli olduğunu, kaybolduğunu, her zaman Preeti’yi takip ettiğini, onu dövmeleri gerektiğini söyler. Sarla, Nimmi’yi sakişnleştirmeye çalışır. Sharmili ve Mama Sarla’yı görür. Sarla, buraya nasıl geldiklerini sorar. Sarla, Sharmili’nin Pari’nin kayınvalidesi olduğunu söyler ve Nimmi’den bunu durdurmasını ister. 

Kaushalya, Nimmi’den özür dilemesini ister. Nimmi nedenini sorar. Sarla onu azarlar ve özür dilemesini ister. Sharmili ve Mama Preeti’ye bakar. Sarla, Preeti’nin Nimmi’nin ablası olduğunu, çok güzel ve Nimmi’nin tam tersi olduğunu söylüyor. 

 Nimmi sinirlenir ve hayır der. Sarla bak diyor, Preeti’nin Pari’nin kayınbiraderi ile evliliğini düzeltmek istiyorum. Nimmi’yi çimdikler ve ondan özür diler. Kaushalya, Nimmi’yi alır. Sarla, Preeti’yi övüyor ve Preeti’den Sharmili’yi etkilemesini istiyor, Vyom ile mutlu olacaksın, onlar zengin insanlar, kaderin değişecek, gel, gülümse der.

Sarla, Preeti’nin iyi imajını göstermeye çalışır. Kaushalya bu teklifin düzeltilmesini diler. Nimmi beni dinle, o kadın çok zeki diyor. Kaushalya, Sarla’nın bu teklifi aldığını, Preeti’nin Vyom’dan memnun olacağını söylüyor. Riya adamı gördün mü diye sorar. Kaushalya evet der, evlerine gittim, Pari de kayınbiraderinin iyi olduğunu söyledi. Riya o zaman sorunun ne olduğunu sorar. Nimmi, sorunun halasının ilişkisi olduğunu, bencil olduğunu, bunda bir nedeni olacağını söylüyor. Kaushalya, Sarla’nın bu teklifi Sonal için getirmediğini söylüyor. Nimmi onun büyük bir planı olduğunu söylüyor. Sarla ne olabilir diyor. Kaushalya ondan sessiz olmasını ister. 

Sharmili, Sarla’ya gideceklerini söyler. Preeti’nin kardeşinin kızı olduğunu bilmiyordum der. Sarla durumu düzeltmeye çalışır. Raghav oraya gelir ve onlara bakar. Raghav, Sharmili’yi selamlıyor. Kaushalya, Preeti’nin Sharmili’nin küçük oğluyla olan teklifinin sürdüğünü, Preeti’yi görmeye geldiklerini söylüyor.  Shanti, Preeti’yi görmeye geldiyse Sharmili’nin neden kaçtığını düşünüyor. Shanti, Sarla’dan onunla gelmesini ister.

Shanti, Sarla’ya Sharmili’nin neden bu kadar erken ayrıldığını sorar.  Shanti ona Shivam ve Amit’in evlilik meselesini tekrar etmemesini söyler. Sarla böyle bir şey olmayacağını söylüyor ama sen Preeti’nin orada evlenmesi için dua et. Shanti onu uyarır. Sarla bana güvenmiyor musun diye soruyor. Shanti hayır diyor. Sarla, Preeti’nin evliliğini düzeltmek için biraz para ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın