Düşman Başına 102. Bölüm Özeti – 19 Eylül Pazartesi

Düşman Başına 98

Vyom ve Preeti İçin Evlilik Kararı!

Düşman Başın 102.bölümde neler olacak? Düşman Başına 102.bölüm özetinde Sharmili ikna oluyor. Vyom ve Preeti için ilk adım atılıyor. Preeti ise Mohit’i unutamadığını söylüyor. Düşman Başına 102.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 102.bölüm özetinde Sharmili ve Preeti’nin ailesi tanışma yoluna girer. yom ve Preeti’nin neler yaptıklarından bahsedilir. Sarla, Preeti’yi övmeye başlar.Sarla, Preeti’nin çok yönlü olduğunu, her işi yaptığını, bu evi de boyadığını, yemek pişirdiğini ve doğası gereği çok iyi olduğunu söylüyor. 

Nimmi Bir Şeyler Sezdi! Nimmi Preeti’yi yanına alır ve Sarla’nın çok pohpohladığını büyük bir şey planladığından söz eder. Preeti de aynı fikirdedir. Nimmi, Sharmili’nin evlendikten sonra onu çok çalıştıracağını söyler.

Sharmili bir iş için geldiklerini onları görmenin sürpriz olduğunu söyleyerek kalkarlar.

Kaushalya, keşke bu teklif gerçekleşse diyor. Preeti odasına koşar. Raghav, Sarla’dan onlara Preeti hakkındaki gerçeği söylemesini ister. Sarla, bunu kabul etmez. Raghav hala her şeyi anlatmak istediğini, saklanmanın iyi olmadığını, onlarla konuşacağını ifade eder. Dinlenmek için odasına gider.  Shivam bir telefon alır ve Riya’nın peşine düşer. Shanti, Shivam’ın Riya’nın peşinden gitmek için sebepler bulduğunu söylüyor. 

Nandu onları duyar. Shivam yanlış bir şey olmasından korktuğunu söyler. Preeti için bir sorun olmaması için onlardan özür dileyeceğini geçmişte Sujaeev’i dövdüüğü için pişman olduğunu söyler. Riya bu yüzden sana beni dinlemeni söylüyorum, çabuk sinirlenirsin, konu abla olunca özür dilemelisin diyor. Nandu üzülür. Shivam zengin insanlar olduklarını, evliliğin görkemli olacağını ve onların seviyesinde düzenlemeler yapmaları gerektiğini hatırlatır.

Nandu ağlıyor ve bunu düşünmediğimi söylüyor, Preeti’nin evliliği yakında olacak. Kaushalya, Preeti’den Nandu’ya şeker vermesini ister.  Preeti ona gelir ve şok olur. Ona tatlılar verir. Kaushalya, Nandu’dan tatlı yemesini ister.

Preeti ağlar ve Nimmi’ye zamana ihtiyacı olduğunu, onun bir makine olmadığını anlatır. Nimmi, Kaushalya ve Raghav’a evlenmeye hazır olmadığını söylerse, gergin olacaklarını söylüyor. Preeti onları üzgün görmek istemediğini söylüyor. Nimmi onu sakinleştirir. Sharmili ve Mama eve gelir. Vyom nerede olduklarını sorar. Sharmili ve Mama Vyom’a Preeti’nin Pari’nin kız kardeşi olduğunu söyler. Vyom kafan karışmasın, başka bir kız bul diyor. 

Pari Sarla’yı arar ve şimdi bu evliliğin iptal edileceğini, Sharmili’nin Preeti’yi kabul etmeyeceğini söyler. Sarla hayır diyor, ona iyi davrandım, kafası karışacak, Sharmili’ye Vyom ve Preeti’yi evlenmek istediğini bildiğini söyle, ona Preeti’yi sevmediğini söyle, o zaman Preeti’yi sevecektir der.

Vyom, Pari gibiyse bu kızla evlenemeyeceğini söylüyor.  Pari gelir ve Preeti’nin resmini görür. Preeti’nin Vyom’a uygun olmadığını, kendisi gibi güzel olmadığını söylüyor. Pari, Sarla’dan Vyom’a böyle bir teklif almamasını isteyeceğini söylüyor. Sharmili, Pari’yi durdurur ve ondan bu meseleye karışmamasını ister.

Nandu Preeti’ye gider ve onunla konuşur. Herkes mutlu diyor, siz de bu karardan memnun musunuz? Preeti sinirlenir ve seninle konuşmak istemiyorum dışarı çık, kimsin diye bana sorarsın, çok endişeleniyorum, beni daha fazla rahatsız etme diyor. 

Raghav, Kaushalya ile konuşuyor ve eve bu kadar ani geldikleri için garip hissettiğini söylüyor. Kaushalya, Sarla’nın Preeti’yi görmeye geldiklerini söylediğini, Sarla’nın daha önce Preeti’yi Sharmili’ye gösterdiğini söylüyor. Kaushalya gergin ve Preeti’nin geçmişinin engel olabileceğinden korktuğunu söylüyor. Raghav, Sarla’ya Sharmili’ye her şeyi anlatmasını söylediğimi, o zaman bu evliliği yapıp yapmamaya karar verebileceklerini, eğer Pari ve Preeti orada birlikteyse iyi olacağını söylüyor. 

Düşman Başına 102. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shanti, Nimmi’ye altın oranını anlatır ve sadece yüzük yetmez, damada mücevher de hediye edilmelidir ve Riya’ya masrafları anlatır. Kaushalya gelir ve Sharmili’yi de hediye etmemiz gerektiğini söyler. Nimmi salıncakta oturur ve Shanti ona bakarken ayağa kalkar. Riya finans için endişeleniyor.

Sarla Pari’yi arayıp son durumu sorar. Sharmili’nin ise aklı bulanmıştır. Preeti’nin de Pari gibi olmasından endişelenir. Bir an önce Vyom’u evlendirip mülklerin üstüne konmayı arzular.

Sabah olunca Raghav işe gitmek için hazırlanır. Kaushalya’dan teklif hakkında kendisini bilgilendirmesini ister. Nandu Shanti’ye tapınağa gideceğini söyler. Nandu depresyona girer. Kaushalya masum olduğunu söylüyor, Preeti için dua etmesini ister. Nandu döner ve ağlar. 

 Sharmili’nin Kafası Karıştı! Pari ve Sarla telefonda yalanda kavga etmeye başlar. Sharmili ve Vyom onu ​​duyar. Pari onların fakir insanlar olduğunu, Preeti’nin sınıfının olmadığını söyler. Sarla çok iyi diyor, daha fazlasını söyle.  Pari, Sharmili’den Sarla ile konuşmayı bırakmasını ve Preeti’yi seçmemesini ister. Sharmili, görgü kurallarınız var mı diye soruyor. Pari zengin olduğumuzu söylüyor, buraya fakir bir kızın gelmesini istemiyorum. Sharmili ondan durdurmasını istiyor, herkesin standardını gördük.

Kaushalya, Nimmi’ye hindistancevizi almasını söyler, Sinha’nın evini ziyaret edecek ve Sharmili’nin kararını öğrenecektir. Nimmi’den kutudan para almasını ister. Shanti gülümser. Riya, Shivam’a Bunty’den ödünç para aldığını söylemenin doğru zaman olmadığını düşünüyor, o mutlu ve onu germek istemez. Nimmi kutuyu kontrol eder ve kutu boştur. Kaushalya’ya paranın bittiğini söyler. Kaushalya, belki Riya’nın almış olabileceğini söyler. Kaushalya, ayın bitmediğini, eve nasıl yeteceklerini, Preeti’nin nişanı hakkında konuşmaları gerektiğini söyler.

Nimmi az önce kontrol ettiğimi söylüyor. Shanti onları alır ve kutudaki parayı göstererek Riya’nın burada sihir yaptığını söyler. Riya’nın daha fazla maaş aldığını ve hepinizin ona inandığını söylüyor, burada para bitince, gizli maaşından parayı burada tutmuş. Nimmi ve Kaushalya parayı görünce şok olur. Shanti, Riya’nın çok zeki olduğunu söylüyor. Riya, Bunty’yi arar ve Shivam’a senden yardım aldığımı söyleme, sinirleneceğini söyler. Bunty merak etme, ona söylemeyeceğim diyor. Shanti, Nimmi’den Riya’yı Anupam ile konuşurken görmesini ister, sanırım o her ay babasına para verirdi. Nimmi’yi Riya’ya karşı kışkırtır.

Sharmili, Mama ve Vyom oraya gelirler. Kaushalya, Vyom’u gördüğüne sevinir. Vyom onları selamlıyor. Annem Shanti’ye benim adımın Makdi olduğunu söyler, sen de beni aynı şekilde arayabilirsin. Shanti, odasında haşere kontrolü yapan Riya’yı anlatıyor. Nimmi Sarla’yı arar ve hızlı gelmesini ister, Sharmili buraya gelmiştir. Sarla şok oluyor ve onu uzun zamandır aradığımı söylüyor,  Nimmi çabuk gel, annen çağırıyor diyor. Sharmili, Shanti’ye Vyom için bir gelin bulduğu için tatlı aldığını söyler. Shanti ve Kaushalya şok olmuş bir şekilde bakarlar.

Sharmili, bu müjdeyi önce Shanti’ye vermeyi ve hayır dualarını almayı düşündüklerini söylüyor. Shanti onlardan tatlıları alıp gitmelerini ister ve Riya’dan suyu mutfağa geri götürmesini ister. Annem iki bardak meyve suyu alıyor. Sarla hazırlanır ve Sharmili’nin standardının çok yüksek olduğunu söyler.  Sarla onu arar ve Sharmili hakkında bilgi verir. Yakında Shanti Sadan’a gelmesini istiyor.

Preeti İsteniyor! Kaushalya, Sharmili’ye kızı sorar. Sharmili, çalışmadığını ve çok eğitimli olmadığını söylüyor ama çok güzel görünüyor. O aileyi tanıdığımı ve kızı sevdiğimi, tatlıları olduğunu, neden bunları soruyorsun diyor. Herkese tatlı veriyor. Kızların ailesine Vyom’u nasıl sevdiklerini sormam gerektiğini söylüyor. Kaushalya iyi diyor. Sharmili Samdhan ji diyor, sana soruyorum. Nandu oraya çiçeklerle gelir ve üzülür. Sharmili, Kaushalya’ya Preeti için Vyom’u nasıl sevdiğini sorar. Shanti ve Kaushalya mutlu bir şekilde şok olur ve gülümser.

Kaushalya, Sharmili’ye sarılır. Nandu şok içinde çiçekleri düşürür. Shanti de memnun ve herkes Sharmili’ye teşekkür ederek gülümsüyor. Shanti, Preeti’yi çağırır. Sarla oraya gelir ve çiçekleri ezer. Nandu çiçekleri alır. Sarla çok mutlu olduğumu söylüyor, o evde iki kız olacak. Nimmi, Preeti’den ağlamamasını ister, hayatı artık hazırdır.  Pari gelir ve Preeti için çok mutlu olduğumu söyler. Sarla’ya sarılır. Riya, Preeti’ye gider ve ondan kıyafetlerini değiştirmesini, güzel bir şeyler giymesini ister, gel. Nandu bakar. Riya ve Nimmi, Preeti’yi de yanına alır.

Preeti Kendini Hazır Hissetmez! Riya, evlenmeye hazır olup olmadığını söylemesini ister ve evlilikten sonraki sorumluluk ve baskıları açıklar, ancak Shivam’ı ve hepsini sevdiği için uyum sağladı, bunun bir uzlaşma olduğunu hissetmedi. Preeti’den Mohit’i unutmasını ister. Sharmili, Preeti’yi gelin olarak aldığı için çok mutlu olduğunu söylüyor. 

Sharmili, Shanti’den Shagun yapmak için hızlı bir şekilde Preeti’yi aramasını ister, sonra pandit ile buluşmalıyız. Kaushalya onlara tatlılar verir. Kaushalya, Nandu’yu Preeti’yi kontrol etmesi ve onu alması için gönderir. Riya, Shivam’ı arar. Shivam bisikletini durdurur ve aramaya katılır. Ondan eve gelmesini ister. Sharmili, Preeti’nin elini Vyom için istedi, bugün shagun yapmak istiyor, o burada. Bana bu güzel haberi verdiğin için teşekkürler, eve geliyorum diyor. Görüşmeyi bitirir ve misafirler için atıştırmalıklar alır.

Nandu Ağlıyor! Preeti, Nimmi’ye Mohit’i unutamadığını, onun ilk aşkı olduğunu, kolay olmadığını ama ailesi için iyi olmadığını biliyorum, söz veriyorum aileyi utandıracak hiçbir iş yapmayacağım. Nimmi onu teselli eder. Nandu onları duyar ve ağlar. Preeti iyiyim der ve Nimmi’ye sarılır. Nimmi bunun iyi olduğunu hissettiğimi söylüyor, bence Vyom’un teklifi senin için doğru, ailesi de iyi, o da yakışıklı, zengin, orada her türlü rahatlık olacak, sadece güçlü ol, bu ilişkiyi kalpten kabul et. Seni üzgün göremiyorum. Preeti ona sarılır. Nandu ağlarken görünüyor.

Shanti herhangi bir hazırlık yapmadıklarını söyler. Sharmili, kutsamaların yeterli olduğunu söyler. Shanti, Vyom ve Preeti’yi kutsar. Vyom da Preeti ile evlendiği için mutlu olduğunu ifade eder. Pari onu görür ve Vyom’u azarlamaya gider, onun sadece Preeti ile evlendiğini hatırlatır ama o her zaman Pari’nin aşkı olacaktır. 

Shanti evliliğin yakında gerçekleşmesi gerektiğini düşünüyor. Korkarım Sharmili gerçeği öğrenecek ve evlilik bitecek. Komşu hanımlar bunu görüp dedikodu yaparlar. Sharmili bir şey olup olmadığını sorar. Shanti, bir şey söyleyip tatlı yemediklerini söylüyor. Nimmi’den hanımları yönetmesini ister. Nimmi gider ve kadınları azarlar, gitmelerini ister.

Mohit Preeti’ye Shivam ve Nandu’nun dövüldüğünü ve alçı aldığını, tüm bunları onun aşkı için taşıdığını ve onun başka biri olmasına izin vermeyeceğine dair söz verir.

Sarla kadınları azarlar ve neden ortalığı mahvetmeye geldiklerini sorar. Hanımlar tartışır ve Preeti hakkında kötü şeyler söylerler. Sarla’yı Sharmili’yi Preeti ve Mohit hakkında söyleyecekleri konusunda uyarırlar. Shanti, Kaushalya ve Nimmi sinirlenir.

Riya kadınları azarlıyor ve Sharmili’ye gerçeği söylediğimizi söylüyor. Bayan, o zaman bile anlaştıklarını söylüyor, harika. Riya evet diyor herkes senin gibi dar görüşlü değil, lütfen git. Hanımlar gidiyor. Nimmi, Riya’ya onun da mı yalan söylemeye başladığını sorar. Riya ne yapacağını söylüyor, eğer birinin iyiliği için yalan söylenirse, o zaman kötü değil, Raghav evlenmeden önce Sharmili’ye doğruyu söylememizi istedi. Shanti teşekkür ediyor Riya, söylediklerini dikkate alacağız.

Raghav, Kaushalya’yı arar. Kaushalya müjdeyi verir. Raghav Sarla ile konuşur ve ondan Preeti hakkında Sharmili’ye her şeyi anlatmasını ister. Sarla iyi diyor, işaretlerle bir şeyler söyledim. Raghav hayır diyor, onlara açıkça söyle. Shanti, Riya ile tartışır ve Sarla’dan acele etmemesini ister. 10-15 gün içinde nikahın olacağını, kimsenin bundan haberi olmaması gerektiğini söylüyor. Hazırlıklara başlamalarını ve her şeyi ona bırakmalarını ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın