İntikam Ateşi 2 Sezon 25.Bölüm – 18 Ağustos Perşembe

İntikam Ateşi 2 sezon 25

İntikam Ateşi 2. sezon 25.bölüm özetinde Rocky, Shivanya’nın Rudra’ya Rocky’yi öldürmeye hazır olduğunu söylediğini görür. Rudra zehrini verir ve Rocky’yi öldürdükten sonra istediğini alacağını, kimsenin ondan şüphe duymaması için onu Shiv mandir’de araması gerektiğini söyler. Shivangi’nin para için onu öldürmeyi düşünebileceğini fark etmediği kayalık dumanlar.

Anki 2 ve Yamini ulaşır. Yılan ve arı Yamini’yi rahatsız eden Sesha ve Avantika. Yamini her zamanki esprili abartılı bağırışlarında hayvanları haveli’sinde tutmadı ve insan biçiminde gelmelerini emretti. Avantika, yaşlı kadının nagmaniyi yakalayıp saklamış olması gerektiğini söylüyor. Yamini, saçına sakladığını bağırır. Sesha, fazla rol yapan ki dukan’dan dramayı durdurmasını ve nereye gittiğini söylemesini ister. Yamini, Mahish’in mağarasına, boynuzunun aranmasını emrettiğini söyler. Yüzleşmeleri ve Yamini’nin esprili abartılı davranışları devam ediyor.

Shivangi, Rocky’ye geleneksel kıyafetlerini karva chauth işlevi için sakladığını söyler. Ona bakar. Bu elbiseyi beğenip beğenmediğini sorar, ona bir tane daha alır. Söyleyecek başka bir şeyi olup olmadığını sorar. Sesha ile birlikte onu öldürmeyi planladığını düşünüyor. Rocky, karvachauth prasad’a bakar ve Rudra’nın Shivangi’den prasad’a zehir karıştırmasını istediğini anımsar. Shivangi, kalbinin Rocky’nin annesini öldürebileceğini düşünmediğini ve onu öldürmeyi planladığını düşünüyor.

Gençler terasta ayı görmek için bekliyorlar. Aalia ne yazık ki Rudra ile evlenmiş olsaydı onun için de oruç tutacağını söylüyor. Başka bir kuzeni ondan rahatlamasını ister. Manav’ın annesi, Manav’ı ayın görülüp görülmediğini öğrenmek için buraya gönderdiğini bağırarak gelir. Oğlu, babasının aşağıda yemek yediğini söylüyor. Manav’a bağırarak oradan ayrılır.

Shivangi, Rocky benzeri kıyafetler giyen altıncı katil ona saldırmaya çalıştığında merdivenlerde yürür. Ancak Shivangi’nin kutsal güçleri nedeniyle dağılır. Shivangi merdivenlerden düşer ve onu koşarken görür, kayalık olduğunu düşünür ve onu gerçekten öldürmek istediği için sinirlenir.

 Rudra yılan olarak gelir ve sonra insan olur. Rocky’ye onu gerçekten öldürmek istediğini, bu yüzden onu bugün öldüreceğini söyler. Şehsa kuklası altıncı katilin kaçtığını görür ve onun işini yapacağını düşünerek mutlu olur. Daha sonra Shivangi olarak değişir, Rocky’nin yanına pooja thali ile birlikte yürür ve ona sarılarak onun için her şeyi yapabileceğini söyler. 

Rocky, odada farklı olduğunu düşünür ve dışarıda sahte sevgi gösterir. Shivangi, sahte avatarını uzaktan fark eder. Diğer tarafta Yamini bir şeyler arar. Avantika ne aradığını sorar. Esprili bir tarzda Yamini bahu, Sesha.. Avantika onun buralarda bir yerde olması gerektiğini söylüyor ve Aalia’yı gösteriyor ve ifadelerine bakarak Sesha olabileceğini söylüyor, bu yüzden Yamini gidip onu kontrol etmeli. 

İntikam Ateşi 2 Sezon 25.Bölüm Özeti

Yamini gidip Aalia’ya sarılır ve Rudra mani’nin gücünden dolayı acı içinde dans edeceğini düşünür. Shivangi rolündeki Sesha, Rocky’ye bu gecenin poojasını özel yapmak istediğini söyler. Rudra yılan olarak sessizce Pooja thali’yi Sesha’nın üzerine bırakır. Shesha kıyafetlerinin bozulduğunu ve gidip değişeceğini söylüyor. O gittikten sonra, Shivangi Rocky’ye gider ve bu gecenin poojasını özel yapmak istediğini söyler, bu yüzden oruç açıp shiv mandir’de pooja yapar. 

Rudra, Sesha’yı yakalar ve evini alır. Sesha gitmesine izin vermek için bağırır. Rudra bırakır ve kaçar. Shesha, Rocky ile karva chauth’u kutlama planının bozulduğunu haykırarak geri döner. Shesha, altılı katilin Shivangi’yi öldürmediğini düşünüyor, bir şeyler yapması gerekiyor. Rocky’nin odasına gider ve onu tüttürürken görür. Ona ne olduğunu, iyi olup olmadığını sorar. Shivangi’nin onunla Shiv mandir’de buluşmasını istediğini ama gitmeyeceğini söylüyor. Ondan rahatlamasını ister.

Shesha daha sonra bir erkek formunda altıncı katile gider ve ona Sesha olduğunu söyler ve ne pahasına olursa olsun Shivangi’yi öldürmesini emreder. Rocky konuşmalarını duyar ve Shivangi’yi kurtaracağını düşünür. Shivangi tapınağa gider ve Rocky’yi bekler ve Rocky’nin annesinin katili olduğunu düşünür, bu yüzden onu öldürecektir. Altıncı katil ona saldırır, ancak kutsal güçler nedeniyle düşer. 

Shivangi maskeyi görür ve Rocky’nin o kadar korkak olduğunu düşünür ki yüzünü maskenin arkasına saklar. Sixt katili tekrar Shivangi’ye saldırır, ancak Rocky Shivangi’yi kurtarır ve altıncı katille savaşır. Shivangi, Rocky’yi değil, başka birinin onu öldürmek istediğini fark eder. Rocky altıncı katili döver ve ona trishul ile saldırır. Altıncı katil oradan kaçar. Rocky, Shivangi ile Rudra’nın onu para karşılığı zehirle öldürmek istediğini, Shivangi’nin ona kolayca para verip boşanacağını söylemeye başlar. Rudra’yı ne zamandan beri tanıdığını sorar, 1 ay öncesinden veya 1 yıl öncesinden..

Onu zehirli karışık karva chauth prasad ile öldürmek istedi, bu yüzden onu yiyip ölecek. Bir kase alır ve onu tüketmek üzeredir. Shivangi kaseyi fırlatıp ona sıkıca sarıldığında ağlar.. Rocky onu iter ve neden sahte gözyaşları döktüğünü, neden ailesini öldürmek istediğini sorar, ailesine dokunmasına izin vermez. O ayrılır. Shivangi altıncı katili yakalaması gerektiğini düşünür ve yılan şeklinde hızlanır. Altıncı katilin arabasını hızlandırdığı ve ormana koştuğu görülüyor. Shivangi ona saldırır, ancak kaçar ve Sesha ile tanışır. Sesha, yılan ona saldırırsa Altıncı katile bile saldırdığını düşünür. Etrafında koruyucu bir halka oluşturur ve ona Shivangi’nin ölüp ölmediğini sorar. Shivangi koruyucu halkaya girmeye çalışır ama dağılır.

Haveli’de gençler Manav ve eşinin dramını izleyip eğleniyor. Yamini, asistanı yanında olmadığı ve yılanların kendisine saldıracağından korktuğu için Anki 2’den yanında olmasını ister. Rocky geri döner ve Gençler Shiv Mandir’e gidip gitmediğini sorar. Hayır diyor. Shesha, Altıncı katilin, kimsenin onu tanımlamamasının iyi olduğunu ve Shivanya’nın bile onun Rocky olduğunu düşündüğünü ve Rocky’nin içindeki resmini Shivangi’ye gösterdiğini söylüyor. Ay görüldü. Shesha bırakır. Shivangi, Rocky’nin annesinin katili olmadığını ve haksız yere ondan şüphelendiğini, şimdi Rocky için karvachauth orucunu tamamlayacağını ağlar. Haveli’de Manav, karısı Nidhi’nin orucunu bozar ve onu doyurmasını ister. Shivangi gelir ve Rocky’ye söyler…Rocky pooja yapmak istemediğini söyler. Shivangi yine de performans sergilemek istediğini söylüyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir