İntikam Ateşi 2 Sezon 25.Bölüm – 18 Ağustos Perşembe

İntikam Ateşi 2 sezon 25

İntikam Ateşi 2. sezon 25.bölüm özetinde Rocky, Shivanya’nın Rudra’ya Rocky’yi öldürmeye hazır olduğunu söylediğini görür. Rudra zehrini verir ve Rocky’yi öldürdükten sonra istediğini alacağını, kimsenin ondan şüphe duymaması için onu Shiv mandir’de araması gerektiğini söyler. Shivangi’nin para için onu öldürmeyi düşünebileceğini fark etmediği kayalık dumanlar.

Anki 2 ve Yamini ulaşır. Yılan ve arı Yamini’yi rahatsız eden Sesha ve Avantika. Yamini her zamanki esprili abartılı bağırışlarında hayvanları haveli’sinde tutmadı ve insan biçiminde gelmelerini emretti. Avantika, yaşlı kadının nagmaniyi yakalayıp saklamış olması gerektiğini söylüyor. Yamini, saçına sakladığını bağırır. Sesha, fazla rol yapan ki dukan’dan dramayı durdurmasını ve nereye gittiğini söylemesini ister. Yamini, Mahish’in mağarasına, boynuzunun aranmasını emrettiğini söyler. Yüzleşmeleri ve Yamini’nin esprili abartılı davranışları devam ediyor.

Shivangi, Rocky’ye geleneksel kıyafetlerini karva chauth işlevi için sakladığını söyler. Ona bakar. Bu elbiseyi beğenip beğenmediğini sorar, ona bir tane daha alır. Söyleyecek başka bir şeyi olup olmadığını sorar. Sesha ile birlikte onu öldürmeyi planladığını düşünüyor. Rocky, karvachauth prasad’a bakar ve Rudra’nın Shivangi’den prasad’a zehir karıştırmasını istediğini anımsar. Shivangi, kalbinin Rocky’nin annesini öldürebileceğini düşünmediğini ve onu öldürmeyi planladığını düşünüyor.

Gençler terasta ayı görmek için bekliyorlar. Aalia ne yazık ki Rudra ile evlenmiş olsaydı onun için de oruç tutacağını söylüyor. Başka bir kuzeni ondan rahatlamasını ister. Manav’ın annesi, Manav’ı ayın görülüp görülmediğini öğrenmek için buraya gönderdiğini bağırarak gelir. Oğlu, babasının aşağıda yemek yediğini söylüyor. Manav’a bağırarak oradan ayrılır.

Shivangi, Rocky benzeri kıyafetler giyen altıncı katil ona saldırmaya çalıştığında merdivenlerde yürür. Ancak Shivangi’nin kutsal güçleri nedeniyle dağılır. Shivangi merdivenlerden düşer ve onu koşarken görür, kayalık olduğunu düşünür ve onu gerçekten öldürmek istediği için sinirlenir.

 Rudra yılan olarak gelir ve sonra insan olur. Rocky’ye onu gerçekten öldürmek istediğini, bu yüzden onu bugün öldüreceğini söyler. Şehsa kuklası altıncı katilin kaçtığını görür ve onun işini yapacağını düşünerek mutlu olur. Daha sonra Shivangi olarak değişir, Rocky’nin yanına pooja thali ile birlikte yürür ve ona sarılarak onun için her şeyi yapabileceğini söyler. 

Rocky, odada farklı olduğunu düşünür ve dışarıda sahte sevgi gösterir. Shivangi, sahte avatarını uzaktan fark eder. Diğer tarafta Yamini bir şeyler arar. Avantika ne aradığını sorar. Esprili bir tarzda Yamini bahu, Sesha.. Avantika onun buralarda bir yerde olması gerektiğini söylüyor ve Aalia’yı gösteriyor ve ifadelerine bakarak Sesha olabileceğini söylüyor, bu yüzden Yamini gidip onu kontrol etmeli. 

İntikam Ateşi 2 Sezon 25.Bölüm Özeti

Yamini gidip Aalia’ya sarılır ve Rudra mani’nin gücünden dolayı acı içinde dans edeceğini düşünür. Shivangi rolündeki Sesha, Rocky’ye bu gecenin poojasını özel yapmak istediğini söyler. Rudra yılan olarak sessizce Pooja thali’yi Sesha’nın üzerine bırakır. Shesha kıyafetlerinin bozulduğunu ve gidip değişeceğini söylüyor. O gittikten sonra, Shivangi Rocky’ye gider ve bu gecenin poojasını özel yapmak istediğini söyler, bu yüzden oruç açıp shiv mandir’de pooja yapar. 

Rudra, Sesha’yı yakalar ve evini alır. Sesha gitmesine izin vermek için bağırır. Rudra bırakır ve kaçar. Shesha, Rocky ile karva chauth’u kutlama planının bozulduğunu haykırarak geri döner. Shesha, altılı katilin Shivangi’yi öldürmediğini düşünüyor, bir şeyler yapması gerekiyor. Rocky’nin odasına gider ve onu tüttürürken görür. Ona ne olduğunu, iyi olup olmadığını sorar. Shivangi’nin onunla Shiv mandir’de buluşmasını istediğini ama gitmeyeceğini söylüyor. Ondan rahatlamasını ister.

Shesha daha sonra bir erkek formunda altıncı katile gider ve ona Sesha olduğunu söyler ve ne pahasına olursa olsun Shivangi’yi öldürmesini emreder. Rocky konuşmalarını duyar ve Shivangi’yi kurtaracağını düşünür. Shivangi tapınağa gider ve Rocky’yi bekler ve Rocky’nin annesinin katili olduğunu düşünür, bu yüzden onu öldürecektir. Altıncı katil ona saldırır, ancak kutsal güçler nedeniyle düşer. 

Shivangi maskeyi görür ve Rocky’nin o kadar korkak olduğunu düşünür ki yüzünü maskenin arkasına saklar. Sixt katili tekrar Shivangi’ye saldırır, ancak Rocky Shivangi’yi kurtarır ve altıncı katille savaşır. Shivangi, Rocky’yi değil, başka birinin onu öldürmek istediğini fark eder. Rocky altıncı katili döver ve ona trishul ile saldırır. Altıncı katil oradan kaçar. Rocky, Shivangi ile Rudra’nın onu para karşılığı zehirle öldürmek istediğini, Shivangi’nin ona kolayca para verip boşanacağını söylemeye başlar. Rudra’yı ne zamandan beri tanıdığını sorar, 1 ay öncesinden veya 1 yıl öncesinden..

Onu zehirli karışık karva chauth prasad ile öldürmek istedi, bu yüzden onu yiyip ölecek. Bir kase alır ve onu tüketmek üzeredir. Shivangi kaseyi fırlatıp ona sıkıca sarıldığında ağlar.. Rocky onu iter ve neden sahte gözyaşları döktüğünü, neden ailesini öldürmek istediğini sorar, ailesine dokunmasına izin vermez. O ayrılır. Shivangi altıncı katili yakalaması gerektiğini düşünür ve yılan şeklinde hızlanır. Altıncı katilin arabasını hızlandırdığı ve ormana koştuğu görülüyor. Shivangi ona saldırır, ancak kaçar ve Sesha ile tanışır. Sesha, yılan ona saldırırsa Altıncı katile bile saldırdığını düşünür. Etrafında koruyucu bir halka oluşturur ve ona Shivangi’nin ölüp ölmediğini sorar. Shivangi koruyucu halkaya girmeye çalışır ama dağılır.

Haveli’de gençler Manav ve eşinin dramını izleyip eğleniyor. Yamini, asistanı yanında olmadığı ve yılanların kendisine saldıracağından korktuğu için Anki 2’den yanında olmasını ister. Rocky geri döner ve Gençler Shiv Mandir’e gidip gitmediğini sorar. Hayır diyor. Shesha, Altıncı katilin, kimsenin onu tanımlamamasının iyi olduğunu ve Shivanya’nın bile onun Rocky olduğunu düşündüğünü ve Rocky’nin içindeki resmini Shivangi’ye gösterdiğini söylüyor. Ay görüldü. Shesha bırakır. Shivangi, Rocky’nin annesinin katili olmadığını ve haksız yere ondan şüphelendiğini, şimdi Rocky için karvachauth orucunu tamamlayacağını ağlar. Haveli’de Manav, karısı Nidhi’nin orucunu bozar ve onu doyurmasını ister. Shivangi gelir ve Rocky’ye söyler…Rocky pooja yapmak istemediğini söyler. Shivangi yine de performans sergilemek istediğini söylüyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir