Düşman Başına 88. Bölüm Özeti – 5 Eylül Pazartesi

Düşman Başına 86

Riya’ya İftira Atılır!

Düşman Başına 88.bölümde neler olacak? Düşman Başına 88.bölüm özetinde Sarla, Amit ve Riya’nın fotoğraflarını çekecek. Riya iftiraya uğrarken Raghav ve Shivam’ın tavrı ne olacak? Düşman Başına 88.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Sarla ve Shanti yeni bir alana geçiş yaparlar. Hipnoz yöntemi. Bir adam hipnoz ederek karşısındaki kişiye hafızasını kaybettirir. Sarla ve Shanti bunu Riya’nın üzerinde deneyip eve geri dönmesini engellemeye çalışacaktır.

Shivam müşterisini bekler. Madhu ismindeki kadın gelir ve Shivam’la flört etmeye çalışır. Riya kıskanır hemen kendini tanıtır. Shivam’ın karısı olduğunu söyler. Riya taksiye binerken ondan kendine dikkat etmesini ve Madhu’dan uzak durmasını ister.

Shanti, evin huzuru için puja yapar ve Riya’nın Shanti Sadan’dan ayrılmasını diler. Riya’nın sözlerini hatırlıyor ve Riya’nın buraya gelmeyi unutması gerektiğini düşünüyor. Shivam Riya’yı unuttuğunu, Preeti iyi bir evde evlendiğini, Shivam’ın hayatına Kaushalya gibi başka bir kızın girdiğini hayal eder.

Amit ve Rani Allahabad’daki eğitime katılırlar. Amit uyuklamaya başlar. Sunumu yapa adam Amit’i kaldırır ve sorular sorar.  Amit azarlanınca orayı terk eder. Riya onu durdurur ve ondan eğitimi ciddiye almasını ister, aksi takdirde ajansı nasıl yöneteceğini sorar. 

Shanti Sadan’ın elektrikleri gider. Shanti faturanın ödenip ödenmediğini sorar. Faturayı kontrol ederler ve yüksek miktarda fatura geldiğini görürler. Nimmi terasa çıktığında evin elektrik hatlarının başka evlere uzandığını görür. Kaçak hat çekilmiştir. Shanti kavga çıkarır. Nandu gelip serserileri döver.

Düşman Başına 88. Bölüm Özeti

Mohit Nandu’yu arar. Bir kez Preeti’yle kendisini görüştürmesini ister. Nandu bunu kabul etmez. Eve sarhoş gelerek büyük hata yaptığını söyler. Onun yüzünden Preeti’nin evdeki sorunlara tek başına katlandığını söyler. Mohit farkında olduğunu ve üzüldüğünü anlatır. Mohit Preeti’yi çok sevdiğini söylerken Nandu bunun aşk olmayacağını savunur.

Bu konuşmanın ardından Mohit ve Preeti birbirini görür. Prabha ve Bindu oraya gelir ve Nandu araya girer. Nandu, Mohit’i görmelerine izin vermez. Preeti ve Nimmi ayrılır. Nandu, Mohit’e bunu yaparken Preeti’ye hakaret etmemesini ister. Mohit, Preeti için neden kötü hissettiğini sorar. 

Kaushalya, Shivam’ı arar. Madhu telefonu alır ve konuşmaya başlar. Shivam ondan telefonu vermesini ister, annesinin aradığını söyler. Preeti’yi teselli eder. Nandu onları yanına gelir. Preeti neden geldiğini sorar. Nandu onlarla konuşması gerektiğini söyler. Mohit ile konuştuklarını anlatır. Preeti onu azarlar ve Mohit’i sevdiğini söyler, kimsenin ona hakaret etmesine dayanamadığını açıklar. Nandu bu evdekilere karşı bir görevi olduğunu ifade eder. Birini sevmek başka, sevgiyi sürdürmek başka deyip gider.

Nimmi ona ne olduğunu sorar. Preeti, kendini bizim ailemizden sayıyor, onu kovduracağım der. Mohit, Preeti’yi aramaya çalışır ve onu ne kadar çok sevdiğini ona nasıl söyleyeceğini düşünür. Uçurtmalı bir çocuk görür. 

Geri dönüş yolunda her zamanki gibi araba arızalanır. Riya eve haber vermesi gerektiğini söyler.  Riya, Kaushalya’yı arar ve yolda arabanın bozulduğunu, sabaha anca ulaşacağını söyler. Shivam öğrenince Riya2nın yanına gitmek ister. Shanti onun gitmemesini Amit’in yanında olduğunu söyler.

Riya, Amit’ten telefonunu istediğinde kapatır ve şarjının bittiğini söyler.

 Mohit, Preeti’nin balkonuna tırmanır. İnsanlar hırsız diye bağırır ve Mohit kaçar. Shanti onlardan hırsızı dövmelerini ister.  Amit Riya’nın kaymasını sağlar ve sonra onu tutar. Bansi fotoğraflarını çeker.

Sarla, Bansi’yi arar ve fotoğraf çekip çekmediklerini sorar. Shanti Sarla’yı arar. Sarla, Shanti’den endişelenmemesini ister. Shanti, eğer Riya’nın hafızası giderse, onu Anupam’ın evine bırakmalarını, yolda hiçbir yerde bırakmayın der. Amit ve Riya şenlik ateşinin yanında oturuyorlar. Bansi tekrardan fotoğraflarını çeker. Amit geçmişte yaptıkları için ondan özür diler. Riya unuttuğunu söylerken Amit büyüklük yaptın deyip elini tutar. Riya ondan karısı Rani’yle ilgilenmesini ister. Gözüne bir şey kaçmış gibi yapar. Riya gözünü kontrol eder ve hava üfler.

Çamaşırcı kadın Shanti Sadan’a gelir ve ailenin modern gelini Riya’nın Amit ile eğlendiğini söyler.Fotoğrafları gösteriyor. Shanti, Kaushalya ve herkes Riya ve Amit’in fotoğraflarını görünce şok olur. Sarla gülümser. Shanti, kadından gitmesini ister. Sarla, Shanti’ye Riya’nın bu şekilde evi terk edeceğini söyler. Shanti onu azarlar ve bu tarz bir işe girişmemesini istediğini söyler.

Shivam gelir ve ne olduğunu sorar. Kadın, karısının erkek kardeşiyle ne yaptığını görmesini ister.  Preeti ona fotoğrafları verir. Şoke olur. Sarla, Shanti’ye şimdi Riya’nın Shanti Sadan’dan ayrılması gerektiğini söyler.

Düşman Başına 88. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Riya eve gelir ve Shanti onu kapıda durdurur. Riya ne olduğunu sorar. Nimmi ona fotoğrafları gösterir. Riya şok olur. Fırlatıyor ve bu fotoğrafları kimin çektiğini soruyor. Riya bunları Sarla’nın çektirdiğini söyler. Sarla yine kendisinin suçlandığını anlayamadığını açıklar.

Sarla, Shanti’den adaleti yerine getirmesini ister. Riya hata yaptı, onu kovun der. Hepsi şok olur. Riya ben yanlış bir şey yapmadım der.  Sarla kör olmadıklarını açıkça fotoğrafta her şeyin göründüğünü söyler.  Riya neden herkesin şüphe ettiğini soruyor. Sarla, Shanti’nin adaletli olmasını ister. Buna göre Riya’nın çıplak ayaklar ateşin üstünde yürümesi istenir. Riya bunu kabul eder. Ama önce Shivam’ın kendisine güvenip güvenmediğini merak eder. Shivam daima ona güvendiğini söyler.

Riya terliklerini çıkarır. Kaushalya ağlamaya başlar. Riya, yanlış bir şey yapmadığımı biliyorum diyor, kocamın bana güvenmesi büyük bir şey. Shivam ona gider ve buna gerek olmadığını söyleyerek onu durdurur, sana her zaman yanında olacağıma söz verdim der. 

Sarla, Amit’ten bir telefon alır ve buradaki büyük draması Riya’nın Shanti Sadan’da olmayacağını söyler. Amit iyi haberini kutlayacağız diyor. Sarla aramayı bitirir. Shanti bunun doğru olmadığını söylüyor, biz sadece onu kovmak istedik. Riya kömürün üzerinde yürüyor der. Sarla, Shanti’ye Riya’nın kabul edeceğini bilmediğini söyler. Shivam, Riya’yı durdurur ve Riya ile evlenmemeliydim herkes bu evde onun düşmanı der. Riya burada kalmak istemediğini söyler. Kimse ona saygı duymuyordur.

Shivam onu ​​kaldırır ve odaya götürür. Kaushalya kömürün üzerine su koyar ve ağlar. Shivam Riya’yı sakinleştirir. İncindiğini söyler.  Çantalarını toplar. Çok denedim ama başaramadım diyor. Kaushalya, Shanti’den Riya’yı durdurmasını ister, Riya Shivam’ı çok seviyor, neden Riya’ya güvenmiyorsun der. Shanti’ye Riya’yı durdurması için yalvarır ve ağlar. Riya aşağı iner.  Shivam, Riya’dan tekrar düşünmesini ister. Raghav eve gelir ve şok olmuş bir şekilde bakar. Riya ağlayarak ona sarılır.

Raghav ne olduğunu sorar. Riya bugün saflığını kanıtlanmasının istendiğini söylüyor. Hepsi ağlıyor. Riya, saflığının sorgulandığını, bu yüzden kömürün üzerinde yürümesi gerektiğini söylüyor. Raghav şok olur. Riya geldiğinden beri Shanti’nin Riya’yı sevmediğini biliyorum, yaş farkını hissettim ve çatışmalar düzelecek diyor. Raghav kontrolü eline alır. Bir kadın için bunun büyük bir sınav olduğunu söyler. Annesine doğru kararlar verebileceğine inandığını bu yüzden her şeyi eline verdiğini söyler. Ama bu son yaptığının yanlış olduğunu söyleyerek herkesi odalarına gönderir.

Raghav, Shanti’ye bütün bunların ne olduğunu sorar. Shanti, Raghav’ı durdurur ve odasına gider. Beni rahat bırak, hiçbir şey duymak istemiyorum diyor. Sen kapıyı açana kadar burada duracağım diyor. Bana saygı duyuyorsan beni bir süre rahat bırak diyor. 

Shanti Sarla’yı arar. Sarla, Raghav’ın nasıl değişebileceğini söylüyor. Shanti, burada saygı görmezsem senin evine geleceğim der. Sarla evinde kalmasını onu destekleyeceğini söyler.

Shivam, Riya’nın ayaklarıyla ilgilenir ve özür diler. bu evden nasıl ayrılmayı düşündüğünü sorar. Birbirlerie sarılırlar.

Gelecek bölüm Shanti, Riya’yı odasında görünce şok olacak! Riya ona meydan okumasını hatırlatır.


Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın