İntikam Ateşi 2 Sezon 23.Bölüm – 16 Ağustos Salı

İntikam Ateşi 2 sezon 23

İntikam Ateşi 2 Sezon 23.bölüm özetinde, Shivangi, Rudra’yı bekler ve neden bu kadar çok zaman aldığını düşünür. Daha sonra herhangi bir şüphe duymadan eve ulaşması gerektiğini düşünür ve oradan yılan olarak ayrılır. Anki 2 ile Yamini, Kapalika’nın mağarasına gider ve ona Rudra’nın yarı insan yarı bufalo Mahish’in boynuzlarına yakalandığını ve hiçbir şey yapamayacağını, ancak Mahish’in yaptığını söyler. 

Kapalika mağarasında birini hisseder ve yılan/Sehsa ve arı/Avantika’nın içeri girmeye çalıştığını görür. Süper güçler onların içeri girmesine engel olur. Kapalika onları içeri alır. Sesha, Yamini’yi öfkeyle ısırmaya çalışır ama Yamini garud mani gösterir. Sesha ve Avantika daha sonra Yamini ve kuklalarıyla sözlü tartışmaya başlarlar. Yamini, Kapalika’dan Rudra’nın nagmaniyi nereye sakladığını söylemesini ister. Kapalika, nagmani raksha çakra dövmesi yaptıran biri tarafından Shiv pooja yapmak zorunda olduklarını söylüyor. Yamini yaşlı adam Anki 2’nin Mahish’ten Rudra’yı geri almasını ister. Anki 2 o zaman Mahish’in boynuzlarını kırmaları gerektiğini söyler ve Yamini’den onu kırmak için 2 hayvan kuklası Sesha ve Avantika’yı göndermesini ister. Sesha savaşmayacağını söylüyor. Avantika, Yamini’nin sözde gelin Shivangi’sinin bu pooja’yı yapması gerektiğini söylüyor.

Rocky kapı zilini duyunca Shivangi’yi hevesle bekler ve kapıyı açar. Shesha içeri girer ve duygusal başlar. Rocky onu teselli eder ve ona sarılır. Shivangi pencereden yılan olarak girer. Sesha, Rocky’den pencereyi kapatmasını ister ve o da yapar. Rocky daha sonra duygusal olarak sadece Shivani’nin sevgisine ihtiyacı olduğunu ve bu şekilde acı çekemeyeceğini söylüyor. Shivangi onu duyar ve Sesha’yı severken neden onun sevgisini istediğini düşünür. Sesha dışarı çıkar. Rocky, Shivangi’yi görür ve nerede olduğunu sorar. Onların argümanı başlar.

Yamini tüm aile üyelerini toplar. Gençler neden hepsini buraya çağırdığını soruyor. Shivangi ve Rocky de aşağı iner. Yamini, Shivangi’nin aileleri shiv mandirinde barış poojası yapmasını istediğini ve Shivangi’nin diğer gelinlerle oruç tutması gerektiğini söylüyor. Shivangi, Rudra’nın nerede olduğunu öğrenene kadar bu boşluktan çıkamayacağını düşünüyor.

 Rocky, Yamini’ye aralarında bir fark olduğunu söylemeye çalışır. Shivangi onu durdurur ve pooja yapmaya hazır olduğunu söyler. Odaya geri döndükten sonra Rocky, Shivangi’ye ondan boşanmak istediğinde neden onu durdurduğunu sorar. Shivangi, ondan haksız yere şüphelendiğini ve boşanmak istediğini söylüyor ve ondan ve Sesha’nın ilişkisinden asla şüphe duymadığını, o zaman neden ondan şüphe ettiğini söylüyor. Yatağa doğru yürür ve kanepede uyumak için çarşaf ve yastık alır. Rocky onu durdurur ve kanepeye su döküldüğünü söyler, böylece her zamanki gibi yatakta uyuyabilir, o ise yerde uyur. Israr eder ve yatakta uyur.

Mahish aynaya bakar ve boynuzlarını çıkarır ve Rudra’nın aynaya yakalandığını ve bir daha asla çıkmayacağını düşünür.

İntikam Ateşi 2 Sezon 23.Bölüm Özeti

Shivangi, Rocky’nin uyuduğunu hissettiğinde, Shivangi gurujiyle buluşması ve Rudra’nın nerede olduğunu öğrenmesi gerektiğini düşünür. Sessizce odadan çıkar. Rocky onu fark eder ve yanlış bir şey yapmadığını söylediğini düşünür, o zaman gece yarısı nereye gidiyor. Onu takip eder ve aniden kaybolduğunu görür, sadece 2 saniyede nasıl kurtulabileceğini düşünür. Shivangi, shiv mandir’e ulaşır ve gurujiye Rudra’nın kayıp olduğunu bildirir. Guruji ondan kutsal suyun önünde dua etmesini ister ve eğer kakası safsa Rudra’nın nerede olduğunu görür. Tanrıya dua eder ve bir an için karanlık bir yer görür. Guruji, bir boynuza yakalanması gerektiğini ve bir kutsal kül verdiğini söylüyor ve eğer etrafa atarsa ​​boynuzun rengini değiştireceğini söylüyor. Rudra oraya ulaşır ve orada Shivangi’yi görünce şok olur. Shivangi onu görür ve guruji’ye onun kocası olduğunu söyler. Guruji, Rocky’yi içeri alır ve Shivangi’nin her Pazartesi burada pooja yaptığını ve ona her zaman kutsama için kocasıyla gelmesini söylediğini söyler. Rocky, Shivangi’den şüphelendiği için özür diler. Shivangi, Shivji’nin annesinin favori tanrısı olduğunu ve buraya annesi için dua etmeye geldiğini söyler. Guruji onlara charan amrit verir. Hem tüketirler hem de eve dönerler.

Geceleri yine Shivangi uyanır ve Rocky’nin kayıp olduğunu görür. Holi külünü kullanmayı ve yakında Rudra’yı bulmayı düşünüyor ve hatta oruç tutmayı ve sargi/açlık yemeği yemeyi bile düşünüyor. Rocy yemekle gelir. Yamini de gelir ve Rudra’ya sargiyi karısına getirip getirmediğini sorar. Rocky, Shivangi’nin dün gece akşam yemeği yemediğini, bu yüzden ona yemeğini getirdiğini söyledi. Yamini, Shivangi’den ayaklarına dokunmasını ve kutsamasını ister. Shivangi, Yamini’nin garud mani giydiğini ve Yamini’nin ayaklarına dokunursa yanacağını düşünür, bu yüzden Yamini’ye annesinin önce banyo yapmasını ve ardından kutsamalarını almak için yaşlıların ayaklarına dokunmasını söylediğini söyler. Yamini ondan hazırlanmasını ister ve aşağı iner ve gider.

Sabah Rocky, Shivangi ile birlikte Shiv Mandir’e doğru yola çıkar. Shivangi, Rudra’nın nerede olduğunu öğrenmek için yakında kaçması gerektiğini düşünüyor. Arabanın devresini sessizce kuyruğundan kesiyor. Araba durur. Rocky şaşırır ve arabanın aniden nasıl durabileceğini düşünür. Shivangi arabadan iner ve süper güçleriyle bir kasırga yaratır. Rocky kasırganın geldiğini görür ve Shivangi’den yakında arabaya binmesini ister. Shivangi kapıyı açmaya çalışıyormuş gibi davranır. Rocky, Shivangi’ye yaklaşan bir hortum görür ve ondan oradan kaçmasını ister. Shivangri koşar ve kasırga onu tutar, havada uçar. Rocky bunu görür ve kapıyı kırmaya çalışır ve elini yaralar.

Yamini, sahte ailesiyle birlikte Shiv Mandir’de bekler. Hanımlar neden sadece kadınların kocaları için oruç tutması gerektiğini ve bhaiya/bhabi ne zaman geleceğini soruyor. Yamini, Rocky’nin kuzeninden Rocky’yi aramasını ister. Kuzeni arar ve her ikisinin de numaralarına ulaşılamadığını söyler. Yamini nereye gitmiş olmaları gerektiğini düşünür.

Shivangi, pooja sırasında gördüğü noktaya ulaşır ve Guruji’nin havanın aniden kararacağını ve kaan khajura’nın sesini duyacağını söyleyen sözlerini hatırlayarak yürür. Bir sürü sanrı vb. görecektir. Shivangi kendini derin bir çukura düşerken ve sonra yelken açarken görür. Bir köprünün üzerinde güçlükle yürür ve mağaraya ulaşır. Daha sonra reklamını çevreleyen tırtıllar görür ve ona saldırır. Yılana dönüşür ve onlarla savaşır ama hepsi aynı anda ona saldırır. Seshnag için dua eder ve birden çok ağızlı yılana dönüşür ve hepsini öldürür. Daha sonra mağaraya girer ve birinin adını seslendiğini duyar. Guruj’un ne olursa olsun geri dönmeme konusundaki uyarısını hatırlıyor ve dönmüyor. Yarasalar ona saldırır ve o kaçar. Ayrıca guruji’nin bir şey olursa kutsal kül yok olacak uyarısını da hatırlıyor. Yarım külün buharlaştığını fark eder ve 3 yol görür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın