İntikam Ateşi 2 Sezon 24.Bölüm – 17 Temmuz Çarşamba

İntikam Ateşi 2 sezon 24

İntikam Ateşi 2 Sezon 24.bölüm özetinde Shivangi Mahish’in mağarasının yanına ulaşır ve Rudra, Sesha, Shivanya’yı sorar. Mağara açılır. İçeri girer ve yanında büyük bir ayna ve sandık görür. Sandığı açar ve bir sürü boynuz çıkar. Rudra’nın içindekini nasıl bulacağını düşünür. Mahish birinin mağarasına girdiğini fark eder ve öfkeyle bağırır. Mandaya dönüşür ve koşar. Sesha, gurudev’in Rudra’nın yakalandığını öğrenmek için boynuzlara holi külü atmasını söylediğini fark eder. Kutsal kül atar ve tüm boynuzlar kırmızıya döner. Aynanın gerçeği göstereceğini düşünüyor. 

İçeri birinin girdiğini hisseder ve yılana dönüşür. Mahish buffallo ona saldırır. Kavgaları başlar ve onu ısırır ve kaçar. Tapınakta, Anki 2, Mahish’in saldırıya uğraması nedeniyle acıyla yerde kayar. Yamini ona ne olduğunu sorar. Anki 2, birinin ruhunu boğduğunu hissettiğini söylüyor. Shivanya kornayla kaçıyor. Mahish tek boynuzu kafasına sabitler ve öfkeyle kükrer. Shivangi boynuzu ormana götürür ve dua eder. Rudra içinden çıkar ve Shivangi çöker. Rudra onu tutar. Rocky oraya Shivangi’yi arayarak ve adını seslenerek gelir. Rudra, Rudra’nın Shivani’yi bu durumda görmemesi gerektiğini düşünür ve onu ağacın arkasına saklar. Rocky, Shivangi’nin onu sevmediğini, Shivangi’yi sevdiğini ve ona bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyleyerek Shivang’ı aramaya devam eder. Rocky oraya Shivangi’yi arayarak ve adını seslenerek gelir. Rudra, Rudra’nın Shivani’yi bu durumda görmemesi gerektiğini düşünür ve onu ağacın arkasına saklar. Rocky, Shivangi’nin onu sevmediğini, Shivangi’yi sevdiğini ve ona bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyleyerek Shivang’ı aramaya devam eder. Rocky oraya Shivangi’yi arayarak ve adını seslenerek gelir. Rudra, Rudra’nın Shivani’yi bu durumda görmemesi gerektiğini düşünür ve onu ağacın arkasına saklar. Rocky, Shivangi’nin onu sevmediğini, Shivangi’yi sevdiğini ve ona bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyleyerek Shivang’ı aramaya devam eder.

Rudra ayrıldıktan sonra, Rudra Shivangi’yi Gurudev’e götürür ve ona, kendisine dokunulduğu bir boru gösterir ve Shivangi onu bu boynuzdan çıkardığında onun yere yığıldığını söyler. Gurudev bunun güçlü Mahish’in boynuzu olduğunu ve çok tehlikeli olduğunu söylüyor. Rudra, Shivangi’yi kurtarmak ister. Gurudev sadece Shivji şimdi Shivangi’yi kurtarabilir ve Rudra’dan kutsal suyu da Shivangi’yi beslemesini ister. Shivangi ağzını açmaz. Gurudev denemeye devam etmek istiyor. Shivngi su içer ve uyanır. Rudra’ya onu kaçıran kişinin yüzünü görüp görmediğini sorar. Hayır diyor. Gurudev, Mahish’in boynuzuna sahip olduğunu ve üzerinde deney yapacağını söylüyor.

Yamini ve tüm kuklaları Shivangi ve Rocky’yi bekler. Kapalika, Shivangi 15 dakika içinde gelip pooja yapmazsa, bir daha nagmani bulamayacaklarını söylüyor. Rocky gelir ve Yamini Shivangi’nin nerede olduğunu sorar. Kaybolduğunu söyler ve kasırga olayını anlatır. Sesha, en büyük engeli olan Shivangi’nin şimdi ve şimdi Rocky ile birlikte olabileceği için mutludur. Shivani yaralı olarak gelir. Rocky endişelenir ve Yamini’den pooja’yı ertelemesini ister. Yamini duygusal atyachar’ı ile şantaj yapar ve Shivangi’yi pooja yapmaya ikna eder. Shivangi poojaya başlar. Yamini, Kapalika’ya nagmaniyi nasıl bulacaklarını sorar. Kapalika, su kalaş/kasede göreceklerini söylüyor. İkisi de Nagmani’nin Panchner Haveli’deki yerini görüyor. Kapalika, pooja’nın bittiğini söylüyor. Yamini, karva chauth pooja’yı bitirmek için panchner haveli’ye gitmeleri gerektiğini söylüyor. Anki 2, ona hemen Mahish ile tanışmaları gerektiğini söyler. Yamini, diğerlerinden haveli’ye gitmelerini ister, arabasıyla gelir.

Anki 2, Sesha ve Avantika ile Yamini Mahish’in mağarasına ulaşır ve onu sadece 1 boynuzla görür. Mahish, icadhari nag veya nagin’in boynuzunu aldığını ve etraflarında 2 tane olduğunu söylüyor. Bufaloya dönüşür ve onlara saldırır. Yamini her zamanki esprili tarzıyla bufalo çıldırdı diye bağırır ve kenara kaçar. Mahish onlara önce boynuzunu almalarını emreder.

Shivangi odasındaki bacağındaki yaraya ilaç uygulamaya çalışır. Rocky girer ve Shivangi sarisini düzeltir. Rocky ilaç alıyor ve yara tedavi edilmezse kötüleşeceğini söylüyor. Shivangi ilaç uygulamasına izin verir. Daha sonra Rocky’nin elinin yaralandığını görür ve nasıl olduğunu sorar.Yarasına ilaç sürüyor. Rocky, onu kaybedeceğinden endişelendiğini söylüyor. Bir kez ondan uzaklaşmak istediğini söylemesi için ısrar ediyor.  Yüzleşir ve neden sürekli ondan uzaklaştığını sorar, ancak ondan boşanmak istemez. Hatta onun için oruç tutuyor ama bir şey söylemek istemiyor. Onun böyle olduğunu söylüyor ve dışarı çıkıyor. Terasa çıkar ve Rocky’nin annesini öldürdüğünü düşünür, ama neden ondan bu kadar çok etkileniyor… Rocky’nin sevgisinin saf olup olmadığını bilmek istiyor.

Yamini, Anki 2’nin tüm evde bir şeyler aradığını görür ve nagmaniyi araştırıp aramadığını sorar. Mahish’in boynuzunu aradığını söylüyor. Yamini her zamanki esprili üslubuyla boynuz yerine nagmani aramaları gerektiğini söylüyor.. Haklı olduğunu söylüyor. Avantika gelir ve ne aradıklarını sorar. Yamini burada bir yılan hissettiğini, nagmani değil, bulduğunda kendisine teslim edeceğini, yoksa onu duvarın arkasına atabileceğini söylüyor. Avantika bu sefer onu geçen seferki gibi tekrar yaşamayacağını söylüyor. Yamini ayrıldığında, arı ve yaşlı adam arasında sıkışıp kaldığını bağırır. Anki 2 ne söylediğini sorar. Pooja yapan ve ona nagmani’nin nerede olduğunu bildiren bahu Shivangi’si sayesinde gidip nagmani aramaları gerektiğini söylüyor. Shivangi onun konuşmasını duyar ve Shivangi’nin onu neden pooja yapmaya zorladığını anlar.

Anki 2 ile Yamini, panchner haveli’nin shiv mandirine ulaşır ve nagmaninin saklandığı çok başlı yılanın idolünü temizler. Sihirli suyla yıkar. nagmani ortaya çıkar. Yamini, her zamanki aşırı oyunculukla onu seçmeye çalışır, ancak 2 koruma yılanı ona saldırır. Onlara rRösterir. Hepsi oradan kaçar. Yamini, bugün kimsenin onu nagmani yapmaktan alıkoyamayacağına gülüyor. Shivangi, Rudra ile oraya süper gücüyle ulaşır, ortalığı karıştırır, Yamini’nin bacakları bağlanır ve yardım için yalvarır. Onu kurtarır ve ikisi de biter. Anki 2, Mahish’in işaretini verir ve Mahish ile hemen buluşmaları gerektiğini söyler. Yamini gidebileceğini söylüyor, yorgun. ısrar eder ve yanına alır.

Sesha, Rocky gibi giyinmiş maskeli bir adamla tanışır ve ona çok güvendiğini ve planına başkalarını dahil etmediğini söyler. Rocky’nin kıyafetlerini giydiği için onu seviyor. Kısa bir konuşmadan sonra, annesi gibi nagmani’nin koruyucusu olmadan önce Shivangi’yi öldürmesini emreder. Yılan olarak Rudra konuşmalarını duyar.

Yamini ve Anki 2, Mahesh ile tanışır. Mahish öfkeyle Yamini’ye saldırmaya çalışır ve Yamini düşerek elini yaralar. Anki 2, Yamini’den ayrılmak ister. Mahish tek boynuzunu çıkarıp Yamini’nin yarasında tutar ve anında iyileşir. Yakında başka bir boynuzunu almak istiyor, yoksa ikisini de alacak. Yamini, Anki 2’ye şüphesinin doğru olduğunu, Mahish’in güçlerinin diken üstünde olduğunu, bu yüzden onları elde etmeye hevesli olduğunu söyler.

Rudra, Shivangi’ye Rocky ve Sesha’nın onu bu gece öldürmeyi planladığını, bu yüzden önce bu gece Rocky’yi öldürmesi gerektiğini bildirir. Shivangi, Rocky’nin ona olan sevgisini anımsar ve neden o zaman rol yaptığını düşünür. Rudra ona Rocky’nin annesini öldürdüğünü ve eğer görevini unutursa öldürdüğünü hatırlatır. Shivangi yapmadığını söylüyor. Rocky yanından geçer ve konuşmalarını duyar. Rudra, Shivangi’ye Rocky’ye aşık olup olmadığını sorar. Shivangi hayır diyor, öldürmedi ve bu gece onu öldürecek. Rudra bunu duyunca yıkılmış hissediyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 11.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 11. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 11. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 11.bölüm özetinde Haya’yı kıskanan Mirab, Murtasım’la yakından ilgilenmeye başlar. Öylesine Derin 11.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 10.Bölüm Özeti – 10 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 10. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 10. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 10.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’ı evden kovar ve Murtasım’ı görmesine izin vermez. Kendisine gün doğan Haya ise Murtasım’ı Mirab’a karşı doldurarak ondan nefret etmesini sağlar. Öylesine Derin 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 3.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Nefes 3. Bölüm Full İzle. Nefes 3.bölümde neler olacak? Nefes 3.bölüm özetinde Kiran, Ujala’nın piyango biletinden zengin olur. Nefes 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 2.Bölüm Özeti – 10 Temmuz Çarşamba
  Nefes 2. Bölüm Full İzle. Nefes 2.bölümde neler olacak? Nefes 2.bölüm özetinde anne ve kızı Ujala’nın sahip olduğu arsayı alabilmek için kıza iftira atacaklar. Nefes 2.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Kanal 7 Pakistan dizi serilerine devam ediyor. Evlat dizisinden sonra şimdi de sırada Nefes dizisi var. Yayınlandığı dönemde Pakistan’da oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşan Siyani dizisi Nefes adıyla Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. Birbirine tamamen zıt karakterlere sahip iki genç kızın ilginç öyküsüne tanık olacaksınız.

Bir yanıt yazın