İntikam Ateşi 2 Sezon 24.Bölüm – 17 Temmuz Çarşamba

İntikam Ateşi 2 sezon 24

İntikam Ateşi 2 Sezon 24.bölüm özetinde Shivangi Mahish’in mağarasının yanına ulaşır ve Rudra, Sesha, Shivanya’yı sorar. Mağara açılır. İçeri girer ve yanında büyük bir ayna ve sandık görür. Sandığı açar ve bir sürü boynuz çıkar. Rudra’nın içindekini nasıl bulacağını düşünür. Mahish birinin mağarasına girdiğini fark eder ve öfkeyle bağırır. Mandaya dönüşür ve koşar. Sesha, gurudev’in Rudra’nın yakalandığını öğrenmek için boynuzlara holi külü atmasını söylediğini fark eder. Kutsal kül atar ve tüm boynuzlar kırmızıya döner. Aynanın gerçeği göstereceğini düşünüyor. 

İçeri birinin girdiğini hisseder ve yılana dönüşür. Mahish buffallo ona saldırır. Kavgaları başlar ve onu ısırır ve kaçar. Tapınakta, Anki 2, Mahish’in saldırıya uğraması nedeniyle acıyla yerde kayar. Yamini ona ne olduğunu sorar. Anki 2, birinin ruhunu boğduğunu hissettiğini söylüyor. Shivanya kornayla kaçıyor. Mahish tek boynuzu kafasına sabitler ve öfkeyle kükrer. Shivangi boynuzu ormana götürür ve dua eder. Rudra içinden çıkar ve Shivangi çöker. Rudra onu tutar. Rocky oraya Shivangi’yi arayarak ve adını seslenerek gelir. Rudra, Rudra’nın Shivani’yi bu durumda görmemesi gerektiğini düşünür ve onu ağacın arkasına saklar. Rocky, Shivangi’nin onu sevmediğini, Shivangi’yi sevdiğini ve ona bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyleyerek Shivang’ı aramaya devam eder. Rocky oraya Shivangi’yi arayarak ve adını seslenerek gelir. Rudra, Rudra’nın Shivani’yi bu durumda görmemesi gerektiğini düşünür ve onu ağacın arkasına saklar. Rocky, Shivangi’nin onu sevmediğini, Shivangi’yi sevdiğini ve ona bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyleyerek Shivang’ı aramaya devam eder. Rocky oraya Shivangi’yi arayarak ve adını seslenerek gelir. Rudra, Rudra’nın Shivani’yi bu durumda görmemesi gerektiğini düşünür ve onu ağacın arkasına saklar. Rocky, Shivangi’nin onu sevmediğini, Shivangi’yi sevdiğini ve ona bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyleyerek Shivang’ı aramaya devam eder.

Rudra ayrıldıktan sonra, Rudra Shivangi’yi Gurudev’e götürür ve ona, kendisine dokunulduğu bir boru gösterir ve Shivangi onu bu boynuzdan çıkardığında onun yere yığıldığını söyler. Gurudev bunun güçlü Mahish’in boynuzu olduğunu ve çok tehlikeli olduğunu söylüyor. Rudra, Shivangi’yi kurtarmak ister. Gurudev sadece Shivji şimdi Shivangi’yi kurtarabilir ve Rudra’dan kutsal suyu da Shivangi’yi beslemesini ister. Shivangi ağzını açmaz. Gurudev denemeye devam etmek istiyor. Shivngi su içer ve uyanır. Rudra’ya onu kaçıran kişinin yüzünü görüp görmediğini sorar. Hayır diyor. Gurudev, Mahish’in boynuzuna sahip olduğunu ve üzerinde deney yapacağını söylüyor.

Yamini ve tüm kuklaları Shivangi ve Rocky’yi bekler. Kapalika, Shivangi 15 dakika içinde gelip pooja yapmazsa, bir daha nagmani bulamayacaklarını söylüyor. Rocky gelir ve Yamini Shivangi’nin nerede olduğunu sorar. Kaybolduğunu söyler ve kasırga olayını anlatır. Sesha, en büyük engeli olan Shivangi’nin şimdi ve şimdi Rocky ile birlikte olabileceği için mutludur. Shivani yaralı olarak gelir. Rocky endişelenir ve Yamini’den pooja’yı ertelemesini ister. Yamini duygusal atyachar’ı ile şantaj yapar ve Shivangi’yi pooja yapmaya ikna eder. Shivangi poojaya başlar. Yamini, Kapalika’ya nagmaniyi nasıl bulacaklarını sorar. Kapalika, su kalaş/kasede göreceklerini söylüyor. İkisi de Nagmani’nin Panchner Haveli’deki yerini görüyor. Kapalika, pooja’nın bittiğini söylüyor. Yamini, karva chauth pooja’yı bitirmek için panchner haveli’ye gitmeleri gerektiğini söylüyor. Anki 2, ona hemen Mahish ile tanışmaları gerektiğini söyler. Yamini, diğerlerinden haveli’ye gitmelerini ister, arabasıyla gelir.

Anki 2, Sesha ve Avantika ile Yamini Mahish’in mağarasına ulaşır ve onu sadece 1 boynuzla görür. Mahish, icadhari nag veya nagin’in boynuzunu aldığını ve etraflarında 2 tane olduğunu söylüyor. Bufaloya dönüşür ve onlara saldırır. Yamini her zamanki esprili tarzıyla bufalo çıldırdı diye bağırır ve kenara kaçar. Mahish onlara önce boynuzunu almalarını emreder.

Shivangi odasındaki bacağındaki yaraya ilaç uygulamaya çalışır. Rocky girer ve Shivangi sarisini düzeltir. Rocky ilaç alıyor ve yara tedavi edilmezse kötüleşeceğini söylüyor. Shivangi ilaç uygulamasına izin verir. Daha sonra Rocky’nin elinin yaralandığını görür ve nasıl olduğunu sorar.Yarasına ilaç sürüyor. Rocky, onu kaybedeceğinden endişelendiğini söylüyor. Bir kez ondan uzaklaşmak istediğini söylemesi için ısrar ediyor.  Yüzleşir ve neden sürekli ondan uzaklaştığını sorar, ancak ondan boşanmak istemez. Hatta onun için oruç tutuyor ama bir şey söylemek istemiyor. Onun böyle olduğunu söylüyor ve dışarı çıkıyor. Terasa çıkar ve Rocky’nin annesini öldürdüğünü düşünür, ama neden ondan bu kadar çok etkileniyor… Rocky’nin sevgisinin saf olup olmadığını bilmek istiyor.

Yamini, Anki 2’nin tüm evde bir şeyler aradığını görür ve nagmaniyi araştırıp aramadığını sorar. Mahish’in boynuzunu aradığını söylüyor. Yamini her zamanki esprili üslubuyla boynuz yerine nagmani aramaları gerektiğini söylüyor.. Haklı olduğunu söylüyor. Avantika gelir ve ne aradıklarını sorar. Yamini burada bir yılan hissettiğini, nagmani değil, bulduğunda kendisine teslim edeceğini, yoksa onu duvarın arkasına atabileceğini söylüyor. Avantika bu sefer onu geçen seferki gibi tekrar yaşamayacağını söylüyor. Yamini ayrıldığında, arı ve yaşlı adam arasında sıkışıp kaldığını bağırır. Anki 2 ne söylediğini sorar. Pooja yapan ve ona nagmani’nin nerede olduğunu bildiren bahu Shivangi’si sayesinde gidip nagmani aramaları gerektiğini söylüyor. Shivangi onun konuşmasını duyar ve Shivangi’nin onu neden pooja yapmaya zorladığını anlar.

Anki 2 ile Yamini, panchner haveli’nin shiv mandirine ulaşır ve nagmaninin saklandığı çok başlı yılanın idolünü temizler. Sihirli suyla yıkar. nagmani ortaya çıkar. Yamini, her zamanki aşırı oyunculukla onu seçmeye çalışır, ancak 2 koruma yılanı ona saldırır. Onlara rRösterir. Hepsi oradan kaçar. Yamini, bugün kimsenin onu nagmani yapmaktan alıkoyamayacağına gülüyor. Shivangi, Rudra ile oraya süper gücüyle ulaşır, ortalığı karıştırır, Yamini’nin bacakları bağlanır ve yardım için yalvarır. Onu kurtarır ve ikisi de biter. Anki 2, Mahish’in işaretini verir ve Mahish ile hemen buluşmaları gerektiğini söyler. Yamini gidebileceğini söylüyor, yorgun. ısrar eder ve yanına alır.

Sesha, Rocky gibi giyinmiş maskeli bir adamla tanışır ve ona çok güvendiğini ve planına başkalarını dahil etmediğini söyler. Rocky’nin kıyafetlerini giydiği için onu seviyor. Kısa bir konuşmadan sonra, annesi gibi nagmani’nin koruyucusu olmadan önce Shivangi’yi öldürmesini emreder. Yılan olarak Rudra konuşmalarını duyar.

Yamini ve Anki 2, Mahesh ile tanışır. Mahish öfkeyle Yamini’ye saldırmaya çalışır ve Yamini düşerek elini yaralar. Anki 2, Yamini’den ayrılmak ister. Mahish tek boynuzunu çıkarıp Yamini’nin yarasında tutar ve anında iyileşir. Yakında başka bir boynuzunu almak istiyor, yoksa ikisini de alacak. Yamini, Anki 2’ye şüphesinin doğru olduğunu, Mahish’in güçlerinin diken üstünde olduğunu, bu yüzden onları elde etmeye hevesli olduğunu söyler.

Rudra, Shivangi’ye Rocky ve Sesha’nın onu bu gece öldürmeyi planladığını, bu yüzden önce bu gece Rocky’yi öldürmesi gerektiğini bildirir. Shivangi, Rocky’nin ona olan sevgisini anımsar ve neden o zaman rol yaptığını düşünür. Rudra ona Rocky’nin annesini öldürdüğünü ve eğer görevini unutursa öldürdüğünü hatırlatır. Shivangi yapmadığını söylüyor. Rocky yanından geçer ve konuşmalarını duyar. Rudra, Shivangi’ye Rocky’ye aşık olup olmadığını sorar. Shivangi hayır diyor, öldürmedi ve bu gece onu öldürecek. Rudra bunu duyunca yıkılmış hissediyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir