Düşman Başına 60. Bölüm Özeti – 7 Ağustos Pazar

Düşman Başına 60

Riya’nın Gözü Açılıyor!

Düşman Başına 60.bölüm özetinde neler olacak? Shivam ve Riya arasında sular durulmuyor. Riya artık bu aileye katlanamayacağını düşünüp valizini hazırlıyor. Riya’nın gözü yavaş yavaş açılıyor! Düşman Başına 60.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisi son bölümde Shivam, Nimmi’ye tokat atmış evdeki dengeleri yerinden oynatmıştı. Shivam’ın hatası Riya’nın üzerine kalır. Riya hata yapmadığını özür dilemeyeceğini söylerken Kuşya kendini cezalandırmak için kafasından aşağı soğuk su dökmüştü.

Shanti, Kuşya’yı battaniyeye sarar. Riya hemen doktor çağırır. Doktor Kuşya’nın zatürre olabileceğini söyler. O sırada Raghav arar. Shanti Raghav’ın yokluğunda sorumluluğu Shivam’a verdiğini onun konuşmasını ister. Kuşya telefonu alır ve her şeyin yolunda olduğunu söyler. Shivam’ın sorumluluğunu yerine getirdiğini söyler. Raghav yıldönümlerini kutlar.

Shivam odasına sinirle gider. Riya da arkasından gelir. Onunla konuşmaya çalışır. Riya küçük olayların bu evde kocaman dallanıp budaklanmasına anlam veremediğini söyler. Yine anlattığı ve abartılı tepki verdiği için Shivam’a kızar. Hata yapmadığı için özür dilemeyeceğini söyler. Kendi ailesinde görmediği olayları bu evde yaşıyor olması onu zor bir duruma sokmuştur. Riya, Shivam’la evlenmemesi gerektiğini yüksek sesle söyler ve gider.

Pari’nin ise Sujeev ile olan sınavı devam ediyor. Sujeev gel gitli haliyle evde olay çıkarır, Pari’nin üzerine yürür. Daha sonra hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam eder.

Nimmi yerleri temizliyordur. Shivam onu görür ve tokat attığı için pişman olur. Kardeşine yavaş yavaş yaklaşır ve ona yardım etmeye çalışır. Kardeşler aralarındaki buzları eritir ve yıldönümü için hediye mevzusunu konuşurlar. Preeti’ye Mohit’ten onu sonsuza kadar bekleyeceğine dair mesaj gelir. Bu mesaj Preeti’yi gülümsetir.

Riya evi terk etmeye kalkar. Onu durduran Bunty olur. Anupam’ın kalp rahatsızlığı olduğunu ve insanların dedikodu yapabileceğini hayatın zorlanacağını söyler. Riya bu aile yaşantısına katlanmaya devam etmek zorunda kalır.

Düşman Başına 60. Bölüm Özeti

Sarla Amit için Pari’nin yanına gider. Amit’in zor durumda kaldığını paraya ihtiyacı olduğunu anlatır. Sharmili yanlarına gelirken Sarla uzaklaşır.

Sarla Bansi’den Sadhvi olduğu haberini yaymasını ister. Özellikle bunu Shanti’nin duymasını ister. Sadhu Hindu dininde kendini ibadete adamış kişilere deniyor. Hayattan dünya nimetlerinden elini eteğini çekerek yaşam sürdürüyorlar. Onlara yiyecek içecek vermek ibadet sayılıyor. Kısacası çileci bir yaşam sürüp sadakalarla hayatını idame eden, kendini dünya nimetlerinden uzaklaştırmış kişilerdir. Sarla’da bu yolu seçmiş gibi gözükmeye çalışır.

Preeti Mohit ile buluştuğunda Sarla’yı bu kıyafetler içinde görünce şoke olur. Halasının kendisini görmemesi için Mohit’e sarılarak kendisini kamufle eder. Bansi ve Sarla birbirine sarılmış bu çifti ayıplar.

Shivam ve Riya birbirlerini görüp özür dilerler. Birbirlerine destek olmanın en doğru yol olduğunu kabul ederler. Sarla’nın haberi Shrivastav ailesinin evine ulaşır. Shanti bunu öğrendiğinde Ashok’u suçlamaya başlar.

Riya’ya bilgisayar lazım olur. Nimmi’nin bilgisayarını alır. Düğün cd içine sıkışmıştır. Düğün videosunu izleyen Riya, Sarla’nın hareketlerini inceler. Böylece Sarla’nın her şeyi bildiğini fark eder.

Konağa gelen Sarla yeni bir yalan uydurmak zorunda kalır. Annesinden para koparabilmek için kanser olduğu yalanını uydurur. Herkes şoke olur. Shanti endişelendiği için ağlamaya başlar.

Rani, Sarla’nın araziyi satmaya gittiğini söylüyor. Sarla, Amit’in para ayarlamaya gittiğini söyleyerek herkesin sempatisini kazanmaya çalışır. Ashok’un işe yaramaz olduğunu ve şimdi Sonal için endişelendiğini söylüyor.

Rani’ye arazisinin bir değeri olmadığını, para alamayacağını, tedavisi için nasıl para ayarlayacağını, yakında öleceğini, artık kimseyi rahatsız etmeyeceğini söyler. Shanti, Nimmi’den Rani’yi buradan kovmasını ister. Riya, Rani’nin hata yaptığını söylüyor, onu affet. Shanti, Riya ve Rani’yi azarlar ve onlardan Sarla’nın hastalığını görmelerini ister, şimdi bu konuda ne yapacağını sorar ve tabağı fırlatır. Nimmi, Shanti’yi teselli eder.

Düşman Başına 60. Bölüm Özeti

Shanti ve Nimmi, Sarla’ya bir şey olmasına izin vermeyeceklerine söz verirler. Riya ofisinde kredi isteyeceğini söylüyor. Sarla bir telefon alır ve doktorunun aradığı yalanını söyler. Riya doktorla konuşmak için ısrar eder. Sarla telefonu kulağına tuttuğunda serseriler onu tehdit eder. Bir an önce parayı isterler. Bu sırada Amit annesinden onu kurtarması için bağırıyordur.

Riya, Sarla’nın raporlarını doktora göstereceğini neyi olduğunu daha iyi anlayacaklarını söyler. Sarla bunu duyunca endişelenir. Duygusal davranmaya başlar. Riya’nın eski defterlerini açar. Kına töreninde elinde Shivam’ın adını gördüğü halde Amit’le evlendirmeye çalıştığı suçlamasını anlatır. Kuşya şok olur. Herkes Riya’ya kızmaya başlar. Rani ise Sarla’nın rol yaptığını Riya’ya anlatır.

Riya, Sarla’ya korkmamasını tüm paranın Shanti’de olduğu maaşların üstüne konarak birikim yaptığını, Nimmi ve Preeti için biriktirdiği düğün paralarını harcayacaklarını söyler. Bu sözler Shanti’nin hiç hoşuna gitmez. Para harcamak yerine Riya’nın mücevherlerini bozdurmaya karar verir. Rani ise tekrar Riya’yı uyarır. Mücevherlerini vermemesini sonuçta kendi mücevherinin de onda olduğunu söyler. Riya Sarla’nın böyle bir konuda yalan söylemeyeceğini düşünüyordur.

Kuyumcu gelir ve altını değerlendirir. Sarla, Riya’nın mücevherlerinin satılmasından dolayı kendini kötü hissettiğini söylüyor. Kuyumcu altının değerinin 2 lakh’tan fazla olmadığını söylüyor. Sarla şok olur.

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın