Düşman Başına 59. Bölüm Özeti – 6 Ağustos Cumartesi

Düşman Başına 59

Riya’nın Dik Duruşu Şaşırttı!

Düşman Başına 59.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 59.bölüm özetinde Riya artık gerçekleri görüyor. Bu ailenin bencil tarafını görüyor. Asla özür dilemeyeceğini söyleyerek herkesi şaşırtıyor! Düşman Başına 59.bölüm özzeti devam ediyor.

Kuşya kızlarının odasına gelir ve yanlarında yatacağını söyler. Pari, Sujeev’i kontrol etmek için bir şeyler yapmayı düşünür. Amit Sarla’dan kendisine yardım etmesini istiyor. İnsanlar sürekli Amit’i arayıp para istiyordur. Bu yüzden Rani’nin arazisine bakmak ister. Rani onların konuşmasını duyar. Sarla arazinin çok uzakta olduğunu söyleyerek bu durumu erteler. Rani bunu duyunca rahatlar.

Shivam, Riya’yı çekiştirir ve ona kahve ısmarlayacağını söyler.

Pari iyi giyinir ve Sujeev’i bekler. Sujeev odaya gelir. Onu baştan çıkarmaya çalışır. Sharmili, Mama ve Vyom saklanıp bakarlar. Sujeev oda süslemelerini sever. Yanına yaklaşır ve gülümser. Bilezik sesi çıkarır ve Sujeev sinirlenir. Bilezikleri çıkarmasını ister ve çığlık atar. Onu incitiyor ve bilezikleri sevmediğini söylüyor. Seni öldüreceğim diyor. Bilezikleri fırlatıyor ve beni bırak diyor. Boynunu tutuyor ve seni öldüreceğim diyor. Sharmili, Mama ve Vyom odaya girer ve Sujeev’i durdurur. Pari, Sujeev’in davranışını görünce şoke olur. 

Sujeev sakinleşir ve onu dinlendirirler. Pari, herkesin hayatını mahvettiğini, onu aldattıklarını, deli bir adamla evlendirdiklerini söylüyor. Sharmili ise yalan söylediğini, kendi hayatını kendisinin mahvettiğini onunla evlenmek istediğini söyler. Sharmili gelini olmasını istemediğini, onu dinemediğini ve masum oğlunu tuzağa düşürdüğünü söyler. Pari ağlıyor ve polisi arayacağını söyler. Sharmili gülümseyerek polisi aramasını ister. Ama ondan önce bazı belgeleri göstereceğini söyler. Bu belgelere göre Pari’nin Sujeev’in akıl hastalığını bildiği bu durumu bilerek evlendiğini evlilik bittiğinde ise hiçbir mal istemediği yazıyordur. Üstelik Pari imzasını atmıştır. Pari herkese gününü göstereceğini söyler.

Düşman Başına 59. Bölüm Özeti

Sabah ev halkı uyandığında Kuşya’nın ateşi olduğunu görürler. Nimmi annesiyle ilgilenir. Ev işlerini Riya üstlenir. Shanti son olan olaylardan sonra evdeki kızların üzerine fazla düşmeye başlamıştı. Shanti Preeti’yi ofise bırakır. Mohit Preeti’nin peşinden gelir. Ondan bir cevap beklediğini söyler.

Riya ofise gider. Bunty sarisindeki lekeleri fark eder. Riya evlenince mutfaktan çıkıp işe geleceğini söyler. Çok yorulduğunu ifade eder. Bunty ona eve çamaşır makinesi almayı teklif eder. Riya, paranın Shanti’den çıktığını ve onunda para verme konusunda katı davrandığını söyler.

Amit ve Sarla, Rani’nin arazisine doğru yola çıkar. Rani de arkadan onlar takibe başlar. Amit ve Sara araziye geldiklerinde hazineyi nerede arayacaklarını tartışır ve oldukça heyecanlıdırlar.

Beyaz elbiseli ve korkunç makyajlı bir cadı görürler. Şok olurlar. Çılgın bir yaşlı kadın kılığında Rani onları korkutur. Sarla ve Amit korkarlar ve oradan uzaklaşırlar. Sarla ve Amit koşarak derin bir çukura düşerler. Rani gülümser. Yardım için seslenirler. Rani onları korkutur ve tüm kötü açgözlülüğü ve kıskançlığı ortadan kaldırmalarını ister. Sarla ve Amit ağlar ve her şeyi bırakacaklarını söyler. Rani, Sarla’nın korktuğunu düşünüyor.

Riya ev ve iş arasında mekik dokumaktan yorulmuştur. Shanti ise Riya’nın sesi çok fazla çıkmaya başladığını hissettiğindeyse oyunları onun üzerinde oynamaya başlar. Riya işlerinin bitirip ofise gitmeye karar verdiğinde Kuşya çamaşır yıkamaya başlar. Shanti evdekilerin yanında Kuşya’nın ateşler içindeyken bile iş yaptığını söyler. Shivam ise bu duruma patlar. Annesine neden yardım etmediği için Riya’yı azarlar. Riya ise Shivam’a bu kadar bencil olmamasını dışarda birlikte çalışırken evde de ev işlerini bölüşebileceğini söyler. Ayrıca bir iş var mı diye sorduğunu sonradan böyle drama yapmamalarını ister. Shivam ve Riya tartışmanın boyutunu arttırınca Kuşya kendisi için kavga etmemelerini ister.

Riya çamaşırları yıkar ve ağlar. Kaushalya ona çay verir. Preeti, Riya’ya yardım teklif eder. Riya gerek yok diyor. Nimmi ondan ofise gitmesini ister. Riya ben halledeceğim diyor. Kaushalya, Riya’yı sakinleştirir ve bu evde en iyi şekilde uyum sağlamaya çalıştığını biliyorum der. Riya ağlıyor. 

Riya Bunty’nin telefonuna gelen mesajı okur. Nimmi Bunty’e mesaj atmış 5000 rupi para istiyordur. Riya’nın kafası karışır. Neden Nimmi’nin Bunty’den para istediğini düşünür. Riya’nın bu düşünceli hali Shivam’ın dikkatini çeker. Shivam’ın zorlamasıyla Riya ona söyler. Nimmi’ye bir şey söylememesini evde sürekli yanlış anlaşılma olduğunu söyler.

Düşman Başına 59. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shivam eve gittiğinde Nimmi’yi arar. İlk yaptığı şey ise Nimmi’ye tokat atmak olur. Shivam anlamadan dinlemeden kıza tokat atmıştır. Sivam’ın tokadına Shanti sinirlenir. Bu zamana kadar ne Kuşya’nın ne de Raghav’ın kızlara tokat atmasına izin vermediğini söyler. Shivam, Shanti’ye Nimmi’nin Bunty’den para istediğini söyler. Nimmi sadece maaşını önden almak istediğini anne ve babası için yıl dönümü sürprizi yapmak istediğini söyler.

Shanti olayı kendisine çevirir. Torununun güvenini kazanamadığı için söylenmeye başlar. Shivam’a bu olayı nasıl öğrendiği sorulur. Oklar Riya’ya çevrilir. Riya ortalığı karıştırıyormuş havasında görünür. Riya’dan özür dilenmesi beklenir.

Riya bu durumun kendisinin hatası olmadığını söylüyor. Yanılmışım, onaylamanızı ve öfkeyle tepki vermemenizi söyledim, özür dilemeyeceğim. Ben yanlış yapmadım, beni zorladın, Nimmi’ye tokat attın, özür dileyeceksin.” Shanti ailesinden olmadığını söylüyor. Shivam, Riya’ya bunu bu aile için yapacağını söylüyor. Riya hayır diyor, devir değişti, üzgünüm, özür dilemeyeceğim. Shanti bırak diyor, kendimi cezalandıracağım. Riya, Shanti’den bunu yapmamasını ister. O evin büyüğüdür, işleri o yönetmeli ve bunu yaparak işleri daha karmaşık hale getiriyor. Kaushalya, Riya’yı azarlar. Shanti tövbe etmesi gerektiğini söylüyor. Kaushalya hayır diyor, bunun için tövbe edeceğim, Shanti değil.

Kaushalya ateşi varken üzerine soğuk su koyar. Shivam ve RKaushalya bayılır ve yere düşer. Shivam ve herkes şok olur. Riya, Kaushalya’ya ne yaptığını sorar. Nimmi ve Preeti ağlar.

Shivam, Kaushalya’yı oturtur ve Riya’yı uzaklaşması için azarlar. Sahte sempati ve sevgisine ihtiyacı olmadığını, annesini idare edeceğini söylüyor. Shanti daha önce endişelenmen gerektiğini söylüyor. Raghav onları arar. Shanti ona her şeyi anlat der. Riya üzgün hissediyor.

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir