Baş Tacım 323.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı

BaşTacım 323

Ankita Vuruldu!

Baş Tacım 323.bölüm özetinde Naren Ankitayı kurtarmak için polisle işbirliği yapar. Raunaq yakalanacağını anladığı anda Ankita’yı vuracak. Baş Tacım 323.bölüm özeti devam ediyor.

Müfettiş Naren’e evine bir cihaz kuracağını söyler ve bundan kimseye bahsetmemesini ister. Naren merak etmemesini ailesine hiçbir şey söylemeyeceğini açıklar.

Shashank ve bütün aile, Priya’nın doğum gününü kutlar ve pasta keser. Misafir, Kinnari’ye çocukları ve Ankita’yı sorar. Ankita’nın kaçırıldığını ve geri dönüp dönmeyeceğini bilmediğini söylüyor. Vaishnavi bunu duyar ve annesinin geri geleceğini söyler. Savita, Kinnari’nin konuşmasını duyar ve konuğa kocasını kaçıran olduğunu ve zaten bir kez tecavüzden hapse atıldığını neden söylemediğini sorar.

Manav’ın yaşamasına izin verdiği için onu tuttuğunu ve onun yokluğunda herhangi bir karar veremeyeceğini söyler. Kinnari sinirlenir ve gider. Raunak Mansi’yi arar ve onun gibi Ankita’ya tecavüz edeceği konusunda uyarır. Bunu Shashank ve Savita’ya bildirir. Rushali ve Pari onun konuşmasını duyarlar ve Pari Rushali’den oğluna aptallık yapmamasını söylemesini ister. Naren eve ulaşır ve Mansi ona Raunaq’ın araması hakkında bilgi verir.

Pari, Naren’e yemek getirir. Aç olmadığını söylüyor. Pari, hayatında sorun yarattığı için Ankita’yı azarlar. Naren, kardeşi tarafından kaçırıldığını söylüyor, bu yüzden bir hatayı düzeltmeye çalışıyor. Müfettişten bir telefon alır ve doğru hissettiğini yapmasını ister. Pari, Raunaq’ın adresini bulup bulmadıklarını sorar. Evet diyor ve polis saklandığı yere baskın yapacak. Rushali bunu duyar, Ranaq’ı arar ve oradan kaçmasını ister.

 Naren onun telefon konuşmasını duyar ve aklında bir şeylerin döndüğünü hissettiğini söyler, bu yüzden Pari’ye polisin Raunaq’ın saklandığı yeri bulduğunu ve bunun ne zaman olduğunu sorduğunu söyler. Rushali bir anne olduğunu ve oğlunun suçlu olup olmamasına aldırmadığını söylüyor. Naren ondan Raunaq’ın yerini söylemesini ister. Onu hapse göndermek isteyip istemediğini sorar ve nerede saklandığını bilmediğini söyler, onun ve erkek kardeşinin yerine düşmanları Ankita’ya yardım ettiğini söyleyerek azarlamaya başlar. Naren, Ankita’nın suçlusu olduğunu ve Raunaq’ı tutuklatarak adaletini sağlayacağını söylüyor. Rushali, Ankita yüzünden 2 oğlunun kavga ettiğini ve artık ailesinin onun yüzünden dağıldığını düşünür.

Baş Tacım 323.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı

Pari, aile üyelerinin sevgisini kazanmak için Vaishnavi ile ilgilenmesi gerektiğini düşünüyor. Vaishnavi yemeğini yemiyordur. Pari ona sevgisini göstererek yemeğini yedirir. Teju ve herkes bunu görünce şok olur ve Pari’nin nasıl bu kadar aniden değişebileceğini düşünür. Savita, Pari’ye neden yalan söylediğini sorar. Pari doğruyu söylediğini ve Naren’in yakında Ankita’yı bulacağını söylüyor. Rushali, Pari’ye davranışlarındaki ani değişikliğini sorar. Pari, bunu ailesinin gözüne girmek için yaptığını söylüyor.

 Raunaq Naren’i arar ve ondan parayı hazırlamasını ister ve polis telefonuna dokunmadan önce aramayı keser. Raunaq, Naren’i tekrar arar ve ondan para getirmesini ve bu sefer polis getirmemesini ister. Naren, Ankita’yı sevmediği için onu öldürmesinin umurunda olmadığını söyler. Polis Raunag’ın yerini tespit eder. Raunaq kaçmaya çalışırken Ankita’yı vurur.

Evdekiler Ankit aiçin dua ederken Naren onu hastaneye ulaştırır. Müfettiş gelir ve Raunaq’ı yakalayamadıklarını bildirir. Naren onu kendisinin yakalayacağını söyler.

Pari, Naren’in Ankita’yı artık sahiplendiğini düşünüyor ve onların hayatından tekrar uzaklaşması için dua ediyor. Doktor, Naren’e ve diğer aile üyelerine, Ankita’nın tedaviye yanıt vermediğini ve iradesinin düşük olduğunu, taburcu edeceğini ve bir hemşire ile birlikte eve göndereceğini söyler.Naren, Anita’yı eve getirir. Vaishnavi ve Ashi, Ankita ile konuşmaya çalışır ama o komadadır. 

Sulochana’ya Ashi’nin Ankita ile aynı niteliklere sahip olduğunu söyler ve onu övür. Rushaali bunu duyar ve ikisinin de farklı olduğunu ve Ashi’sinin Ankita’dan tamamen farklı olduğunu söyler, Ankita hakkında kötü sözler söylemeye başlar. Savita bunu duyunca sinirlenir ve ondan çenesini kapatmasını ister.

Ashi ve Vaishnavi, Ankita’nın elinin titrediğini görür ve bunu Naren’e bildirir. Naren onu uyandırmaya çalışır ve bütün aile de onu uyandırmaya başlar. Ankita rüyasında Naren’le evliliğini anımsar ve uyanır. Buraya nasıl geldiğini sorar. Polisin onu kurtarıp buraya getirdiğini söylüyor. Elinin kurşunla yaralandığını ve yakında iyileşeceğini söylüyor. Ankita, Naren’in onu canlı görmekten mutlu olmadığını düşünüyor. 

Baş Tacım 323.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Rushaali birinden bir telefon alır. Adam, Ankita’nın bebeğini Rushaali’ye veren doktordur. Rushaali’ye Mumbai’ye gideceğini söyler. Ankita su içmeye gider ve onları duyar. Rushaali, meseleyi Banaras’ta bitirmelerini ister. Doktor, bunu yaptığından beri uyuyamadığını söylüyor. Ankita, Rushaali’nin Banaras ile olan bağlantısını düşünür. Bir şeylerin yanlış olduğunu düşünüyor. Rushaali, daha fazla paraya ihtiyacın var mı diye soruyor. Doktor, suçluluğunu azaltmak ve onun evine gelmek istediğini söylüyor. Ankita, Rushaali’nin kendisinden bir şey sakladığını ve kaza vakasıyla bağlantılı olduğunu düşünür. 

Raunaq Ankita’nın odasına gelir ve elini ağzına koyar. Ondan susmasını ister ve güvende olduğunu düşündüğün şeyi söyler. Ölümünüz kesin. Senin ölümünle mutlu olacağım der. Prashant ve Naren bir şeylerden şüphelenir ve Ankita’nın odasına koşarlar. Kapıyı açar ve Raunaq’ın Ankita’yı boğduğunu görür. Ankita, Naren’in arkasına saklanır. Polis gelir. Naren, Raunaq’ı yakalamaya gider.Raunaq, Mansi’den sütün içine zehir karıştırmasını ve onu Ankita’ya vermesini ister. Ankita ve Priya arasında seçim yapamaz. Ankita İlaçları alırken süt vermesini ister. Mansi ona duygusal olarak sarılır ve mutlaka süt içmesini ister. Ankita başını salladı. Raunaq gülümser. 

Ankita sütü içer ve Mansi’ye seslenir. Mansi döner ve şok olur. Ankita boğuluyor ve boynunda ağrı hissediyor. Savita ve Sulochana oraya gelirler. Raunaq, Priya’yı tutarken gitmeye çalışır. Shashank onu görür. Raunaq onlardan uzağa gitmelerini ister. Savita gelir ve ondan Priya’yı terk etmesini ister. Raunaq onlara Mansi’nin Ankita’yı öldürdüğü gibi Priya’yı öldüreceğini söyler. Herkes şok olur. Shashank kızı bırakmasını ister. Priya’nın onun kızı olduğunu açıklar. Herkes bu açıklama karşısında şaşırır. Raunaq, beni kandırmaya mı çalışıyorsun diye soruyor. Polis gelir ve onu tutuklar.

Ankita’nın doktoru onunla konuşmayave Ashi’nin kızı olduğunu söylemeye çalışır, ancak Rushali onu durdurur. Doktor, Ankita’ya Ashi’nin kızı olduğunu söyleyerek suçunu temizlemek istediğini, aksi takdirde gerçeği polise bildireceğini söyler. Rushali, bunu yaparsa kendisinin ve gelininin hayatının mahvolacağını söylüyor. Parinin Ashi’ye kendi çocuğu gibi baktığını söylüyor ve ona duygusal olarak şantaj yapmaya çalışıyor. Doktor haklı olduğunu söyler, parasını geri verir ve gider.

Ashi, Pari’den yemeğini beslemesini ister ama Pari onu azarlar. Ankita, masum çocuğu neden azarladığını sorar.

Ankita, Vaishnavi’yi uyutuyor. Ashi’nin uykusunda mırıldandığını duyar, odasına gider ve şiirini okumaya başlar. Diğer taraftaki Naren, Pari’nin Ashi’nin bir anneye ihtiyacı olduğunu söylüyor. Pari, annesi olamayacağını ve çocuğunu öldürdüğünü ve şimdi başka hiçbir çocuğu sevemeyeceğini söylüyor. Naren, annesinin sevgisini Ankita’nın gözlerinde görebileceğini düşünüyor ve Pari’nin de bunu geliştirmesini umuyor. Ankita, Ashi’ye neden çekici geldiğini, neden Ashi’yi acı içinde göremediğini düşünür..

Pari, Naren’e sürpriz bir şampanya ve pasta partisi verir ve bunun onun yıldönümü hediyesi olduğunu söyler. Şimdiye kadar yıldönümümüzü kutlamadığımızı, o zaman neden birdenbire kutladığını soruyor. Pari, onun aşkını özlediğini ve ikisinin de birbirinden uzaklaştığını hissettiğini söylüyor. Naren hiçbir yere gitmediğini söylüyor. İkisinin de yalnız başına yıldönümünü kutlamalarının iyi görünmediğini söylüyor. Her şeyi ona bırakmasını ve pastanın tadını çıkarmasını ister. Daha sonra ikisi de pasta ve şampanyanın tadını çıkarır ve şarkıda duygusal bir şekilde dans etmeye başlarlar.

Ankita onların yakından/duyumlu bir şekilde dans etmelerini izliyor ve Naren ile evliliğini ve sonrasındaki mutlu anlarını hatırlıyor. Pari daha sonra Ankita’yı görür ve durur. Ankita onlara mutlu evlilik yıldönümleri dilemek istediğini söylüyor. Naren ona teşekkür eder ve pastaya ihtiyacı olup olmadığını sorar. Bir şey demez ve gider. Pari, Rushali’nin fikrinin işe yaradığını düşünürken Ankita kıskanç hissediyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın