Düşman Başına 252. Bölüm Özeti – 29 Mart Çarşamba

düşman-başına-252

Chandra Shanti’nin Başından Aşağı Su Döktü!

Düşman Başına 252. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 252. bölümü Kanal 7 ekranlarında 29 Mart Çarşamba günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 252. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 252.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 252.bölümde neler olacak? Düşman Başına 252. bölüm özetinde Shanti ve Amit, Ajay’ı bulur ve gerçekleri öğrenmek için hesap sorar. Düşman Başına 252. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 252
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Aarti ile kimse konuşmuyordur. Aarti’nin bebekle ilgili bir sıkıntısı vardır ama herkes lafını böldüğü için anlatamıyordur.

Chandra Nimmi’nin üzgün olduğunu fark eder. Acısını anladığını ve Tanrı’ya güvenmesini ister. Mutfağa giden Chandra kendisine meyve hazırlaması için Aarti’den yardım ister. Chandra yola çıkacaktır ve Aarti ona paket yapar.

Raghav olanları hatırlar ve endişelenir. Mannu sorunun ne olduğunu, herhangi bir sorun olup olmadığını sorar. Ailesinin Aarti’yi kabul etmediğini söylüyor.

 Raghav evi arar. Nimmi aramayı cevaplar ve Aarti’den konuşmasını ister. Aarti, Raghav ile konuşur. Bebeğin hasta olduğunu hissettiğini diş çıkardığını söyler. Shanti hemen duyup bunu neden kendisine söylemediğini sorar.

Amit yeniden Ajay’ı bulmak için Shanti ve Preeti’den para koparır. Ajay, Amit’e mesaj atar. Evlendikten sonra değiştiğini görüşemediğini söyler. Ertesi gün için sözleşirler.

Düşman Başına 252. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 29 Mart Çarşamba

Golu yine rahat durmaz. Nimmi’nin kapısına güller bırakmaya çalışır. Preeti’nin aniden çıkışı Golu’yu heyecanlandırır ve çıkıp gider. Elindeki güller dağılır. Sabah Kuşya ve Pari gülleri bulur.

Amit ve Ajay buluşur. Amit, Rani’nin onunla evlenmeyi reddetmesiyle ilgili her şeyi anlatır. Ajay, neden Rani’nin peşinde olduğunu sorar. Amit, Rani’yi çok sevdiğini fark ettiğini, kontrolü elinde tutan eşin iyi olduğunu söyler. Ajay’in arkadaşı, Amit’e Ajay’in zengin bir kızı tuzağa düşürdüğünü söyler. Amit ilk karısını gördün mü diye sorar. Adam onun çok güzel, uzun saçlı, narin olduğunu anlatıyor. Amit, Ajay’in ilk karısının Aarti olabileceğini düşünür ama bunu soramaz. Shanti’yi vereceği adrese gitmesini ister.

Shanti, Kaushalya ve Amit, Ajay’ın evine ulaşır. Kuşya bu adamın Shivam’ı şaraba alıştırdığını söyler. Shanti ve Kuşya kızın bakanın kızı olduğunu anımsar. Düğünlerine katıldıklarını hatırlar. Aynı gün Raghav’ın Aarti’yi eve getirdiğini düşünürler. Ajay’ın karısı kocasının şarap içmediğini söyler. Ajay’da zaten Shivam’a alkolün zararlarını anlattığını açıklar.

Shanti evlerinde bir kız olduğunu torunuyla zorla evlendiğini onu tanıyıp tanımadıklarını sorar. Shanti, Ajay’a Aarti’nin fotoğrafını gösterir. Ajay ve karısı, Aarti hakkında yalan yanlış bir sürü hikaye uydurur. Onun kötü karakterli bir kız olduğu ailesinin bile onu terk ettiğini söyler. Ajay Kuşya’ya oğlunu ve kızlarını Aarti’den uzak tutmasını ister.

Herkes eve dönerken Ajay’ın karısı olanları babasının duymaması gerektiğini söyler. Aarti’nin gerçekleri aileye anlatmasından çekinirler. Ajay bunun mümken olamayacağını hepsinin beynini yıkadığını belirtir.

Aarti bir adamdan yağ alır. Ağır olduğu için elinden kayar ve kendisi de dengesini kaybeder. Chandra yetişip Aarti’yi tutar. Tam o anda eve gelen Kuşya ve Shanti Aarti’yi görür. Shanti Aarti’ye tokat atıp yere düşürür. Chandra yeniden Aarti’yi tutup kaldırır.

Chandra, Shanti’nin bu hareketinin doğru olmadığını savunur. Yeni gelinine tokat atmanın Shivam’ı üzeceğini söyler. Shanti bebeği düşürdüğünü sandığı gibi açıklamalar yapar. Chandra’nın olanları babasına anlatacak olma ihtimali Shanti’i tedirgin eder. Yere oturup rol keser. Kafasına vurup Aarti’den özür diler. Chandra eline aldığı kova suyu Shanti’nin başından aşağı aktarır. Shanti ve diğerleri şoke olur. Chandra özür diler ve zihninin sakinleşmesi için bu yola başvurmak zorunda kaldığını söyler.

Shanti yalnız kaldığında Aarti’nin yanına gidip kocasının anlattıklarını anlatır. Artık gerçeğini tüm aile biliyordur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın