Düşman Başına 248. Bölüm Özeti – 25 Mart Cumartesi

düşman-başına-248

Aarti Evden Kovuldu!

Düşman Başına 248. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 248. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Mart Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 248. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 248.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 248.bölümde neler olacak? Düşman Başına 248. bölüm özetinde Shanti Aarti’ye çok öfkelidir. Shanti Aarti’yi evden kovar. Düşman Başına 248. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 248
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Amit, Rani’ye dönerken, Shivam’da Aarti’yle evlenmişti. Shivam’ın bu hareketi tepkiyle karşılanacaktır. Özelikle Kuşya oğluna kızarken bundan Aarti’de nasibini alacaktır.

Aarti ise sindorunu temizlemeye çalışır. Shivam’a bunu yaptığı için kızmaya başlar. Pandit ise bu durumdan çok etkilenmiştir. Bu evliliğin çok hayırlı bir evlilik olacağını söyler.

Amit ve Rani ise aralarındaki buzları eritmiştir. Amit artık aşkının farkına vardığını söylemiştir. Ama Rani ise bunun bu kadar kolay olamayacağını söyler. Amit’in aşkını göstermesi için bir şeyler yapmasını ister.

Golu ise tüm bunlardan kurtulmuş artık aşkına odaklanacağını söyler. Amit ise Golu’dan yardım ister.

Kuşya, Aarti’nin tüm bunları bilerek Shivam’la evlenmek için yaptığını söyler. Bebeği de Aarti’nin kucağından alır. Aarti de sen ne saçmalıyorsun be kadın demek ister ama diyemez tabi ki. Sadece zaten evli olduğunu haykırır. Shanti ise kendisini aldattığını söyleyerek gelir. Aarti ondan çok özür diler sadece gerçeği sakladığını Ajay’ın kendisini evden kovduğunu ve gidecek yeri olmadığını açıklar.

Kuşya başından beri Aarti’ye güvenmediği ve evlerinde kalmaması için Shanti’ye defalarca söylediğini belirtir. Shanti tüm bunları Aarti’nin Amit ve Rani’yi bir araya getirmek için yaptığını söyler. Buna katlanamayacağını bir daha Shanti Sadan’a adım atmamasını söyler.

Kuşya ve Shanti, Aarti’yi silip onun ne kadar düzenbaz ve oyuncu ir insan olduğunu söylemeye başlar. Ona inanmadıklarını tüm bu yaptıklarının oyundan ibaret olduğunu anlatırlar. Shanti üstüne Aarti’nin ölmesini ister.

Herkes lafını tamamladıktan sonra Raghav ipleri eline alır. Herkesin lafını tamamlamasını beklediğini son sözü ise kendisinin söyleyeceğini belirtir. Aarti’nin hiçbir yere gitmeyeceğini artık onun gelini ve bebeğin annesini olduğunu söyler.

Düşman Başına 248. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 25 Mart Cumartesi

Kuşya insanların diline düşeceklerini bunun doğru olmadığını savunur. Raghav ise zaten iki güne bir sürekli olay yaşadıklarını Sarla’nın hamile kalıp evlendirildiğini, Preeti’nin düğünü terk etmesi Nimmi’nin onun yerine geçmesi, Shivam’ın Amit’in eşleriyle evlenmesi vs. Raghav kısaca konuşulmaktan korkmadığını söyler.

Raghav ailesinin bildiği dilden konuşacağını söyler. Eline ateş alarak Aarti’nin kalmasını istediğini yoksa kendisini yakacağını söyler. Aarti Raghav’ın gelini olarak kalacağını söyler.

Preeti ve Nandu’da Aarti hakkında konuşmaya başlar. Preeti ileri geri konuşunca Nandu, Preeti’nin eşyalarını toplayarak ailesinin evine göndereceğini söyler. Preeti gitmeyeceğini karısı olduğunu söyler. Nandu parası için kalmaya çalıştığını bildiğini söyler.

Amit, Shanti Sadan’a gelerek özür dilemek ister. Shanti onu evden kovar. Kuşya onun yüzünden bu halde olduklarını neden Aarti’yi bıraktığının hesaını sorar. Amit, Rani’yi çok sevdiğini onsuz olamayacağını söyler. Aarti’den de özür dilemek istediğini söyler. Amit konuşmaları yanlış anlar ve Raghav ile Arti’nin evlendiğini düşünür. Kuşya Amit’e tokat atar. Aarti ve Shivam’ın evlendiğini söyler. Amit, Aarti’nin yalnız kalmayacağını Raina’ya da çok iyi baktığını söyler. Pari, Aarti’nin evli olduğundan bahseder. Amit insanları tanımakta zorluk çektiğini ifade eder.

Raghav Amit’ten eşyalarını Shivam’ın odasından almasını Aarti’nin o odaya yerleşeceğini söyler. Kuşya ve Shanti bilenir. Aarti de bu durumu kabul etmez. Raghav Aarti’yi kenara çeker ve tüm ritüelleri gerçekleştirene kadar nerede olduğunu sorar. Şu an onun arkasını toplamaya çalıştığını karşı gelmemesini ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 19.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 19. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 19. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 19.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 18.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 18. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 18. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 18.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 18.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 15.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 15. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 15. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 15.bölüm özetinde Savi, Sonam tarafından yıldız fallarının değiştiğini öğrenir. Yine de kız kardeşini savunmaya devam eder. Her Halimle Sev 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 17.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 17. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 17. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 17.bölüm özetinde Naurez ve Meryem’in evliliği onaylanır. Meryem ise Azra’nın gerçek yüzünü görüp ona tokat atar. Öylesine Derin 17.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 14.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 14. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 14. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 14.bölüm özetinde Savi, Nityam için oruç tutarken Sonam Nityam’ı geri kazanmak için harekete geçiyor. Her Halimle Sev 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir