Düşman Başına 248. Bölüm Özeti – 25 Mart Cumartesi

düşman-başına-248

Aarti Evden Kovuldu!

Düşman Başına 248. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 248. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Mart Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 248. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 248.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 248.bölümde neler olacak? Düşman Başına 248. bölüm özetinde Shanti Aarti’ye çok öfkelidir. Shanti Aarti’yi evden kovar. Düşman Başına 248. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 248
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Amit, Rani’ye dönerken, Shivam’da Aarti’yle evlenmişti. Shivam’ın bu hareketi tepkiyle karşılanacaktır. Özelikle Kuşya oğluna kızarken bundan Aarti’de nasibini alacaktır.

Aarti ise sindorunu temizlemeye çalışır. Shivam’a bunu yaptığı için kızmaya başlar. Pandit ise bu durumdan çok etkilenmiştir. Bu evliliğin çok hayırlı bir evlilik olacağını söyler.

Amit ve Rani ise aralarındaki buzları eritmiştir. Amit artık aşkının farkına vardığını söylemiştir. Ama Rani ise bunun bu kadar kolay olamayacağını söyler. Amit’in aşkını göstermesi için bir şeyler yapmasını ister.

Golu ise tüm bunlardan kurtulmuş artık aşkına odaklanacağını söyler. Amit ise Golu’dan yardım ister.

Kuşya, Aarti’nin tüm bunları bilerek Shivam’la evlenmek için yaptığını söyler. Bebeği de Aarti’nin kucağından alır. Aarti de sen ne saçmalıyorsun be kadın demek ister ama diyemez tabi ki. Sadece zaten evli olduğunu haykırır. Shanti ise kendisini aldattığını söyleyerek gelir. Aarti ondan çok özür diler sadece gerçeği sakladığını Ajay’ın kendisini evden kovduğunu ve gidecek yeri olmadığını açıklar.

Kuşya başından beri Aarti’ye güvenmediği ve evlerinde kalmaması için Shanti’ye defalarca söylediğini belirtir. Shanti tüm bunları Aarti’nin Amit ve Rani’yi bir araya getirmek için yaptığını söyler. Buna katlanamayacağını bir daha Shanti Sadan’a adım atmamasını söyler.

Kuşya ve Shanti, Aarti’yi silip onun ne kadar düzenbaz ve oyuncu ir insan olduğunu söylemeye başlar. Ona inanmadıklarını tüm bu yaptıklarının oyundan ibaret olduğunu anlatırlar. Shanti üstüne Aarti’nin ölmesini ister.

Herkes lafını tamamladıktan sonra Raghav ipleri eline alır. Herkesin lafını tamamlamasını beklediğini son sözü ise kendisinin söyleyeceğini belirtir. Aarti’nin hiçbir yere gitmeyeceğini artık onun gelini ve bebeğin annesini olduğunu söyler.

Düşman Başına 248. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 25 Mart Cumartesi

Kuşya insanların diline düşeceklerini bunun doğru olmadığını savunur. Raghav ise zaten iki güne bir sürekli olay yaşadıklarını Sarla’nın hamile kalıp evlendirildiğini, Preeti’nin düğünü terk etmesi Nimmi’nin onun yerine geçmesi, Shivam’ın Amit’in eşleriyle evlenmesi vs. Raghav kısaca konuşulmaktan korkmadığını söyler.

Raghav ailesinin bildiği dilden konuşacağını söyler. Eline ateş alarak Aarti’nin kalmasını istediğini yoksa kendisini yakacağını söyler. Aarti Raghav’ın gelini olarak kalacağını söyler.

Preeti ve Nandu’da Aarti hakkında konuşmaya başlar. Preeti ileri geri konuşunca Nandu, Preeti’nin eşyalarını toplayarak ailesinin evine göndereceğini söyler. Preeti gitmeyeceğini karısı olduğunu söyler. Nandu parası için kalmaya çalıştığını bildiğini söyler.

Amit, Shanti Sadan’a gelerek özür dilemek ister. Shanti onu evden kovar. Kuşya onun yüzünden bu halde olduklarını neden Aarti’yi bıraktığının hesaını sorar. Amit, Rani’yi çok sevdiğini onsuz olamayacağını söyler. Aarti’den de özür dilemek istediğini söyler. Amit konuşmaları yanlış anlar ve Raghav ile Arti’nin evlendiğini düşünür. Kuşya Amit’e tokat atar. Aarti ve Shivam’ın evlendiğini söyler. Amit, Aarti’nin yalnız kalmayacağını Raina’ya da çok iyi baktığını söyler. Pari, Aarti’nin evli olduğundan bahseder. Amit insanları tanımakta zorluk çektiğini ifade eder.

Raghav Amit’ten eşyalarını Shivam’ın odasından almasını Aarti’nin o odaya yerleşeceğini söyler. Kuşya ve Shanti bilenir. Aarti de bu durumu kabul etmez. Raghav Aarti’yi kenara çeker ve tüm ritüelleri gerçekleştirene kadar nerede olduğunu sorar. Şu an onun arkasını toplamaya çalıştığını karşı gelmemesini ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın