Düşman Başına 244. Bölüm Özeti – 24 Nisan Salı

düşman başına 244

Amit, Rani’ye Gidecek mi?

Düşman Başına 244. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 244. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Mart Salı günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 244. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 244.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 244.bölümde neler olacak? Düşman Başına 244. bölüm özetinde Golu ve Rani ilişkisi Amit’in tepkisini çeker. Rani ve Aarti bayılınca Amit kimin yardımına koşacaktır? Düşman Başına 244. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 244
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Rani, törende Golu’yu kolundan tutup sahneye çıkarır ve müstakbel kocası olarak tanıtır. Amit ve herkes şok olur. Rani artık polis karısı olacağını söylüyor.

Aarti ise Rani’nin ne yaptığını bilmediğini düşünür. Amit ise Golu’ya bunu nasıl yapabildiğini sorar. Nandu araya girerek eski karısı olduğunu hatırlatır. Nimmi de lafa atlayınca Golu geri vites yapmaya çalışır. Rani ise Nimmi’ye neden açıklama yaptığını sorar.

Kuşya ise Rani’nin de ikinci evlilik yaptığını Shanti’den bunu görmesini ister. Shanti artık patlar ve Kuşya’nın da yeniden evlenmesini ister.

Rani ise Golu’nun Nimmi’ye karşı bakışlarını fark eder. Shanti Sadan’da yeni bir dramın doğduğunu düşünür. Amit’i kendisine baktığını görünce Golu’nun elinden tutar. Rani ise kendisini artık rahat bırakmasını söyler.

Shanti Rani’nin foyasını ortaya çıkarmak için Golu’nun yanına gidip Rani hakkında gerçeği anlatır. Onun ikinci evliliği olacağını söyler. Golu ise bunun umurunda olmadığını Rani’nin iyiliğini sevdiğinden bahseder. Shanti istediği kaosu yakalayamamış olacak ki herkesi yemeğe çağırır.

Düşman Başına 244. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 21 Mart Salı

Aarti ise gerilir. Shanti’ye artık yalan söylemek istemediğini tüm aileye gerçeği söylemek zorunda kaldığın açıklar. Rani ise ona duygusal tehditlerde bulunur. Aarti ise orucunu Amit’in elinden açmak istemediğini söyler.

Rani ve Aarti dans etmek için sahneye çıkar. ikili yere yığılır. Amit Rani’ye su içirirken Shivam’da Aarti’ye içirir. Rani, Amit’i görür. Amit iyi misin diye sorar. Kaushalya, Aarti’nin orucunu bozduğu için Shivam’ı azarlıyor. Amit, Aarti’ye su verdiği için Shivam’ı azarlar. Geçen sefer de aynısını yaptığını söylüyor. Amit, Aarti’den özür diler ve ondan su içmesini ister. Aarti reddeder. Amit tartışıyor. Kaushalya, Amit’i azarlar.

Evdekiler Amit’e hala Rani’yi düşünüp düşünmediğini sorar. Evliliğin her an iptal olabileceğini söylerler. Amit Aarti’yle evlenmek istediğini bir kez daha savunur.

Amit’in kına renginin tutmadığı görülür. Onun aksine Shivam’ın elindeki kına izi ise merak konusu olur. Amit her şeyin geçmişteki gibi olması huzursuz ediyordur. Nimmi, Rani ve Golu’yu konuşurken görür. İkisine sataşmak için yanaşır. Golu ise ona gülümsemeye başlar.

Aarti’de yeniden eşyalarını toplamış evde kaçıyordur. Rani, Golu’dan Aarti’yi durdurmasını ister. Aarti tüm bunların yanlış olduğunu bir kez daha Golu’ya anlatır. Golu ise Rani ve Amit’in arasınız düzelteceğini ve Rani’yi desteklemeye söz verdiğini söyler. Aarti’ye Amit’le evlenmeyeceğinin sözünü verir. Aarti bir türlü ikna olmaz.

Bebek ise ateşlenmiştir. Amit’ten acilen doktor çağırması istenir. Amit doktoru bulup getirir. Golu ve Rani’yi görür. Amit, Golu için doğru bir adam olmadığını söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 22.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 22. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 22. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 22.bölüm özetinde Meryem, Mirab dönmeden bu evden gitmem diyor. Meryem inadında başarılı olabilecek midir? Öylesine Derin 22.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 21.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 21. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 21. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 21.bölüm özetinde Azra galip geldi. Her şey Mirab’ın üstüne yıkıldı. Murtasım ve Mirab’ın yolları ayrıldı. Öylesine Derin 21.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 16.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Her Halimle Sev 16. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 16. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 16.bölüm özetinde Divali bayramının gelişiyle herkes ayrı heyecanlıdır. Nityam herkesi anlıyorken Savi’yi bir türlü anlamak istemiyordur. Her Halimle Sev 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 20.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 20. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 20. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 20.bölüm özetinde Meryem ve Mirab her yolu denedikten sonra artık kaçmanın son çare olduğunu anlarlar. Meryem kaçtıktan sonra Mirab acı gerçekle yüzleşecektir. Üstelik bu düşmanla kaçmasına yardım etmiş Azra kayıt altına almıştır. Öylesine Derin 20.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 19.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 19. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 19. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 19.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 19.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir