Düşman Başına 243. Bölüm Özeti – 20 Mart Pazartesi

düşman başına 243

Rani, Golu’yu Müstakbel Kocası Olarak Tanıtır!

Düşman Başına 243. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 243. bölümü Kanal 7 ekranlarında 20 Mart Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 243. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 243.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 243.bölümde neler olacak? Düşman Başına 243. bölüm özetinde Rani için zaman daralır. Pari ve Nandu’yu takip eden Pari durumu çok yanlış anlar ve ikilinin adını çıkarır. Düşman Başına 243. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 243
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde adım adım Aarti ve Amit’in düğün töreni yaklaşıyordur. Kuşya ise zamanın daraldığını Shanti’den Shivam için uygun gelin adayı bulmasını ister. Shanti bu işlerin aceleye gelmeyeceğini savunsa da Kuşya bildiğimiz gibi inatlaşmaya devam ediyor.

Amit, Rani’ye kızgındır. Shivam gelir ve Amit’ten aynada kendisine bakmasını ve bu evliliği yapmak isteyip istemediğini düşünmesini ister. Nimmi mehendi’yi Rani’ye uygular. Rani, eski kocası olduğu için ondan Amit’in adını yazmasını ister. Nimmi reddediyor. Amit, Shivam’a Aarti’yle evlenmekte kararlı olduğunu savunur. Shivam üç hayatı mahvettiğini söyler. Rani ile ikisinin bakışlarını gördüğünü belirtir. Amit ise Rani’nin başka adaylarla görüşmesini kıskanmıştır.

Nimmi sangeet işlevinin başladığını duyurur. Aarti endişelenir ve Rani’den bir şey yapmasını ister. Aarti başından beri Rani’ye güvenmenin hata olduğunu düşünmeye başlamıştır.

Rani ise eline yaktığı kınada konuştuğu erkeklerin ismini yazdığını söyler. Bu durumda Amit yine tepkisini ortaya koyar. Shivam, Amit’in Rani’nin elini böyle tutamayacağını söyler. Shivam bu süreçte Rani’yi yalnız bırakmayacağını bir şansı olabileceğini söyler.

Rani, Nandu’ya kafasına vurdukları kıza bakmaları gerektiğini bilincinin yerine geleceğini söyler. Pari’nin dikkatini ikili çeker ve takibe başlar. Ne çevirdiklerini merak eder. Olanlardan dolayı Rani’nin başı döner ve Nandu tutar. Pari, Rani’nin Nandu’nun peşinde olduğunu düşünür. Hemen Preeti’yi haberdar edecektir.

Golu Singh’te törene gelir. Kadının bilinci yerine gelir. Rani ve kadın konuşur. Golu hemen durumu anlar. Nandu kadının parasını verir. Golu kadını satın almaya çalıştıklarını karakola götüreceğini söyler.

Düşman Başına 243. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 20 Mart Pazartesi

Nandu, Rani’yi savunur. Rani karakola giderse imajının zedeleneceğini söyler. Kadın da kendisini geri çeker. Yanlış anlaşıma olduğunu aralarında bir sorun olmadığını anlatır. Nandu ve Rani, Golu’dan sangeet törenine gelmesini ister. Golu adaletin yerini bulması için hala karakola götürmek ister. Rani ise bayılma taklidi yapar.

Nandu, Rani’ye Golu’ya gerçekleri anlatmaktan başka çareleri olmadığını söyler. Kendisinin halden anlayan bir tavrı olduğunu söyler. Rani ona tüm gerçeği anlatır. Golu şaşıp kalır. Bu süreçte o da Rani’ye destek olmaya karar verir. Üstelik Nandu Golu’yu Rani’nin müstakbel kocası yapar.

Pari ise içeriyi karıştırmış herkese Rani ve Nandu ilişkisinden bahsetmiştir. İnanmayanlar ve hemen gaza gelenler olmak üzere iki grup olur. Nandu, Rani ve Golu hep birlikte içeri girerler. Preeti hemen Rani’yi azarlayıp tokat atmaya çalışır. Nandu üzerine atılan iftiradan dolayı herkesi azarlar. Rani ise Golu’nun elini tutup müstakbel kocasını tanıştırdığında herkes şoke olacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın