Düşman Başına 242. Bölüm Özeti – 19 Mart Pazar

düşman başına 242

Kuşya Kaçırıldı!

Düşman Başına 242. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 242. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Mart Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 242. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 242.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 242.bölümde neler olacak? Düşman Başına 242. bölüm özetinde Kuşya, Shivam’ı evlendirebilmek için yine başını belaya sokar. Düşman Başına 242. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 242
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Aarti, Shanti’nin ayaklarına masaj yapar, Shanti ellerinde sihir olduğunu, hızlı olursa kocanın ömrünün uzayacağını söyler. Shanti Aarti’ye para vermek ister. Aarti ise yalnızca duasını istediğini belirtir. Shanti bir derdi olduğunda mutlaka kendisiyle konuşmasını ister.

Rani kınanın içine hindistan cevizi karıştırıp renginin kaybolmasını sağlayacaktır. Aarti sevinir. Amit, Aarti’nin resmini görür ve çocuklarını ve Aarti ile aşk yaşadığını hayal eder. Rani kocasıyla birlikte gelir ve onları selamlar. Hayal gücü biter. Rani’nin bir adamla konuştuğunu duyar. Amit onları azarlamaya başlar.

Herkes kına için yerlerini alır. Amit Aarti’nin adını yazmalarını ister. Rani, mehendi tasarımcısına gelinin Shanti olduğunu söyler. Rani ona çok ileri insanlar olduklarını, Shanti’nin genç bir adama aşık olduğunu, kimseyle konuşmaya gerek olmadığını, yoksa sinirleneceklerini söyler. Rani ona gelin gibi giyinse bile başka bir kızın gelinle oturacağını söyler. Rani bunun iyi olduğunu söylüyor.

Rani, Shanti’nin yanına gidip onu övmeye başlar. Kendisine neden bu kadar çok iltifat ettiğini anlayamamıştır. Rani, mehendi tasarımcısının Aarti’ye ulaşmasını engeller. Shanti gelin gibi giydirilir. Herkes onu çok beğenir. Rani kına yakacak kişiyi Shanti’ye yönlendirir. Kına tasarımcısı Shanti’nin avucunun içine Amit’in adını yazmak ister. Shanti ne olacak yaz der. Rani ve Aarti gülümser.

Bu arada Kuşya ise Shivam’ı evlendireceğim diye tuhaf yollara başvurur. Büyücü tipli adamların yanında takılır. Adamlar en sonunda gitmek isteyen Kuşya’yı bırakmaz ve onu bayıltırlar. Fidye istemek için Shivam’ı aradıklarında Shivam müzik sesinden konuşulanları anlamayıp telefonu kapatır.

Düşman Başına 242. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 19 Mart Pazar

Aarti, Kuşya’nın yokluğunda eline kına yaktırmak istemez. Aarti kına yaktırmamak için aradığı fırsatı bulmuş olur. Shivam ise Aarti’nin Amit’le evlenmek istemediğini düşünüyordur. Amit ilişkilerini bozmak için böyle konuşmamasını ister.

Rani ve Aarti aralarında konuşurken mehendi tasarımcısı duyar ve herkese her şeyi açıklayacağını söyler. Rani ve Aarti susması için yalvarırken Rani kızın kafasına vurup bayıltır. Nandu gelir ve neler olduğunu sorar. Kızı hep beraber depoya kaldırırlar. Rani ve Aarti gerçeği Nandu’ya söyler. Sonuçta Nandu halden anlar ve Preeti için yapmadığı şey kalmamıştır neticede. Rani de tüm bunlara dayanarak anlatır. Film sektöründe olduğu için arkadaşlarından kendisiyle evlenecek bir adayı göstermelik bulmasını ister.

Kuşya’da büyücünün asistanını bayıltıp oradan kaçmaya çalışır. Eve zar zor ulaşır. Evdekilere olan biteni anlatır. Shivam’ı evlendirmek için yine başını belaya sokmuştur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 21.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 21. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 21. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 21.bölüm özetinde Azra galip geldi. Her şey Mirab’ın üstüne yıkıldı. Murtasım ve Mirab’ın yolları ayrıldı. Öylesine Derin 21.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 16.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Her Halimle Sev 16. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 16. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 16.bölüm özetinde Divali bayramının gelişiyle herkes ayrı heyecanlıdır. Nityam herkesi anlıyorken Savi’yi bir türlü anlamak istemiyordur. Her Halimle Sev 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 20.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 20. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 20. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 20.bölüm özetinde Meryem ve Mirab her yolu denedikten sonra artık kaçmanın son çare olduğunu anlarlar. Meryem kaçtıktan sonra Mirab acı gerçekle yüzleşecektir. Üstelik bu düşmanla kaçmasına yardım etmiş Azra kayıt altına almıştır. Öylesine Derin 20.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 19.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 19. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 19. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 19.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 18.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 18. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 18. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 18.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir