Düşman Başına 241. Bölüm Özeti – 18 Mart Cumartesi

düşman başına 241

Amit, Rani’yi Kıskandı!

Düşman Başına 241. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 241. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Mart Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 241. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 241.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 241.bölümde neler olacak? Düşman Başına 241. bölüm özetinde Amit’in Rani’yi kıskandığını görüyoruz. Rani’nin evlenme ihtimali Amit’i çileden çıkar. Düşman Başına 241. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 241
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Golu, Amit’i tutuklamak istemişti. Evdekiler Amit’in haldisinin yapıldığını şu an bunun mümkün olmayacağını söyler. Golu Amit’i tutuklamak isterken Nimmi, Golu’da takılı olan kelepçeyi kendine bağlar. İkili tek kelepçeyle birbirine bağlanmış olur. Bu Golu’nun hoşuna gider ve Nimmi’ye gülümseyerek bakar.

Evdekiler karşı çıksa da Ashok, Amit’in götürülmesini ister. Golu görevi gereği Amit’i götürmesi gerektiğini söyler. En sonunda Rani ayaklarına kapanır ve Ashok’ta bu durumda şikayetini geri çekmek zorunda kalır.

Ashok ve Golu kendi arasında konuşmaya başlar. Ashok oğlundan doğru yolu bulmasını diler. Golu da Amit’in kulağını çekeceğini söyler.

Sırada Amit’in haldi uygulaması vardır. Pis kokular eşliğinde haldi yapılır. Herkes bol bol Amit’e haldi uygular. Rani ve Aarti gülmeye başlar. Nandu’nun annesi haldinin kötü olduğunu söyler. Amit yıkanmaya gider. Rani ayağı kayıp Amit’in kollarına düşer. Aarti ikisini uzaktan görüp gülümser.

Shanti ise Rani’yi evden kovmaya çalışır. Tüm bunları onun yaptığını söyler. Aarti ve evdekiler Shanti’yi durdurur. Rani’yi affetmesini ister. Shanti, Aarti’ye güvendiğini ve başkasını dinlememesini ister.

Düşman Başına 241. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 18 Mart Cumartesi

Golu Nimmi’yi hatırlayıp gülümsemeye başlar. Ayrıca Golu sürekli çan sesi duyuyordur ve bunun sebebini bir türlü anlayamıyordur. Memur aşık olmuş olabileceğini söyler.

Rani, Amit’i görür ve üzülür. Rol yapar ve arka ipi bağlamaya çalışır. Amit onu duyar. Arka ipi bağlar. Rani, Amit’in kollarına düşer. Tekrar düştüğünde onu kimin tutacağını sorar.

Evlilik bürosundan bir adam gelir. Rani’nin yeniden evlenmek istediği ona birkaç adayın fotoğrafını getirdiğini söyler. Amit ise şimdi Rani’yi kıskanmaya başlar. Shanti’de bir erkeğin evlenebileceğini ama bir kadının yeniden evlenemeyeceğini savunur. Rani neyin eksik olduğunu sorar. Amit yeniden evlenebiliyorsa kendisinin de desteğe ihtiyacı olduğunu söyler. Rani 5 erkek seçer ve hepsiyle tanışmak istediğini söyler.

Amit görevli adamın yakasına yapışır ve iş yerini kapattıracağını söyler. Amit sinirlenmiş ve Rani’yi kıskanmaya başlamıştır. Amit albümü yırtıp atar. Rani ve Shanti, Amit’i durdurur. Adam gider. Pari, Amit’ten yüz bakımı için onunla gelmesini ister. Amit gider. Shanti, Rani’den bu filmi burada değil evinde oynamasını ister.

Gece Amit gizlice Aarti’yi arar. Telefonu Rani alıp onunla konuşur. Amit sesin Rani’ye ne kadar çok benzediğini söyler. Amit, Rani’yi telefonla konuşurken görür. Bu saatte kiminle konuştuğunu merak eder. Rani de adaylarıyla konuştuğunu belirtir. Amit bundan pek hoşlanmaz.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 6.Bölüm Özeti – 8 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 6. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 6. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 6.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’a tokat atar. Mirab bu tokat karşısında derinden yaralanır. Öylesine Derin 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 5.Bölüm Özeti – 5 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 5. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 5. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 5.bölüm özetinde Mirab evlenirken Murtasım’a bir şartı olduğunu söyler. Öylesine Derin 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 4.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 4. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 4. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 4.bölüm özetinde Mirab gidecek bir yeri olmadığını anlar ve Murtasım’la evlenmeyi kabul eder. Öylesine Derin 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 3.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 3. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 3. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 3.bölüm özetinde Mirab gerçek babasının Enver olduğunu öğrenmesiyle içinde açılan büyük boşlukta kaybolmuştur. Öylesine Derin 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 2.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 2. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 2. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 2.bölüm özetinde Mirab ve Murtasım kendi adlarına evlenme kararı alınmasından son derece rahatsızdırlar. Aile fertleri onları ikna etmek için çabalar. Öylesine Derin 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın