Düşman Başına 225. Bölüm Özeti – 1 Mart Çarşamba

Düşman Başına 225

Amit Öldü Mü?

Düşman Başına 225. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 225. bölümü Kanal 7 ekranlarında1 Mart Çarşamba günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 225. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 225.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 225.bölümde neler olacak? Düşman Başına 225. bölüm özetinde Gazetede Amit’in ölüm ilanı Shanti Sadan’ı yasa boğar. Düşman Başına 225.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 225 bölüm özetinde Shivam’ın içkiyi bırakması için evdekiler yeni fikirler üretir. Eve din adamlarının biri girer biri çıkar. Shanti, Aarti’den ip ister. Shivam bağlanır.

Amit’te Rani’yi kıskandırmak için gazete ilanı vermeye gider. Rani de onu takiptedir. Amit ilk sayfadan evlenmek istediği ilanı verir. Amit’in arkasından Rani gelerek Amit’in notunu değiştirir.

Shivam, Shanti’ye ne yaptığını sorar. Shanti, şarap bağımlılığını gidereceğini söyler. Shivam sinirlenir ve acı biber dumanına öksürür. Shivam bugünden itibaren içmeyeceği sözünü verir. Kaushalya, acı biber koyduğu ve Shivam’ın gözlerini yaktığı için Aarti’yi azarlar.

Shanti Kuşya’ya doktora gidip bandajını çıkarmasını söyler. Kuşya, Raghav’ın kendisiyle gelmesini isterken o kabul etmez. Shanti ise oğluna artık abartmamasını karısıyla gitmesini ister.Aarti, Shivam’ın yüzünü yıkaması için su ve havlu uzatır.

Shanti yine duygusal davranmaya başlar. Kimsenin kendisiyle ilgilenmediğini söyler. Aarti ona çay getirir. Shanti’nin dikkatini Aarti’nin eski kıyafetlerle ne yaptığı dikkatini çeker. Aarti kancaları ve düğmelerini çıkartarak Nimmi’ye vereceğini söyler. Shanti, Aarti’den hep böyle kalmasını istiyor.

Aarti Shivam’ı içerken bulur. Shivam, Aarti’yi durdurur ve elini kaldırdığı için ondan özür diler. İçkisine karışmamasını Riya’yı anca böyle unutabileceğini söyler.

Düşman Başına 225. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 1 Mart Çarşamba

Aarti gazetede Amit’in fotoğrafını görünce şoke olur. Ardından telefo çalar. Shanti telefona bakması için Aarti’yi yollar. Aarti telefona bakınca Amit’in öldüğünü öğrenir. Gazetede Amit’in artık yaşamadığı bu dünyadan ayrıldığı yazılır. Kuşya bayılır. Shanti ağlamaya başlar. Sarla iş gezisi için yurt dışına çıkmıştır. Shanti toparlanıp hemen eve gitmek ister. Ashok ise kapılarının önünde cenaze kalktığını görür. Kalabalık toplanmıştır. Shanti ağlayarak gelir ağıt yakamaya başlar. Ashok cenazeyi tanıdığını düşünür. Ashok ve Shanti arasında iletişim sorunu yaşanır. Sonunda Amit’in ölmediği anlaşılır.

Shanti bunu yapanın Rani olduğunu anlar ve onunla konuşarak boşanmamasını ister. Eğer bir boşanma olursa Amit’in yanında duracağını söyleyerek gözdağı verir.

Kuşya’nın komşusu Aarti ve Shivam’ın yakında dedikodusu çıkabileceğini Shanti Sadan için bu durumun hoş olmayacağını konuşur. Bu yüzde kadın Aarti ve Shivam’ın evlendirilmesini tavsiye eder. Kuşya ise sinirlenir. Aarti gibi birinin oğluyla evlenmesini istemez. Üstelik kimse böyle bir şey düşünmüyorken eşeğin aklına karpuz kabuğunu düşürmemelerini diler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın