Düşman Başına 224. Bölüm Özeti – 28 Şubat Salı

Düşman Başına 224

Kadın Dernekleri Aarti’yi Götürmek İstiyor!

Düşman Başına 224. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 224. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Şubat Salı günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 223. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 224.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 224.bölümde neler olacak? Düşman Başına 224. bölüm özetinde Kuşya, kadın derneklerini arayarak Aarti’yi şikayet etmiş onu almalarını istemiştir. Düşman Başına 224.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 224 bölüm özetinde Kuşya, kadın derneklerini arayarak Aarti hakkında bilgi verir. Evlerinde kaldığını gece dışarı çıkıp uzun süre gelmediğini bu yüzden gelip evinden onu almalarını ister. Kuşya, Shanti Sadan’a gelmelerini ama aramadan söz etmemelerini ister.

Aarti çiçek alır ve Raghav ile Kaushalya için bir buket yapar. Kırık bisküvilerden pasta yaptığını gösterir. Bu Shanti için bir mucizedir. Nimmi ise pasta için para istiyordur.

Ev süslenmiş akşam olmuş parti başlamıştır. Misafirler bir bir gelmeye başlar. Raghav ise aşağı inmiyordur. Mannu da partiye gelir. Hediyesini Kuşya’ya uzatır, Raghav ile konuşup ikna edeceğini söyler.

Shanti fazla misafir olduğunu fark eder. Kuşya’ya neden bu insanları davet ettiğini sorar. Oysaki onları davet eden Preeti’dir. Zenginlik havalarına bürünmüş annesiyle babası için büyük bir parti vereceğini söyler. Otelden yiyecek alacağını belirtirken Aarti’yi de hizmetçi rolüne sokar. Shanti onun hizmetçi değil evin bir üyesi olduğunu açıklar.

Preeti annesinin yanına gelerek Aarti’yi evden göndereceğini söyler. Kuşya buna gerek kalmadığını Stk’ları arayarak bu işi hallettiğini söyler.

Düşman Başına 224. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 28 Şubat Salı

Shivam dayanamaz ve yine içmek istediğini söyler. Aarti Shivam’dan önce davranarak şarap şişesini boşaltır ve içine çay koyar. Shivam bunu yapanın Aarti olduğunu anlar. Amit’te Aarti hakkında bilgi almaya çalışır.

Kadın derneği ise ertesi gün geleceği yerde parti saatinde gelir. Aarti’yi götürmek istediklerini söyler. Hakkında şikayet olduğu belirtilir. Shanti ve Raghav buna karşı çıkar. Haber verenin Kuşya olduğu anlaşılır. Shanti ve Raghav yeniden Kuşya’y yüklenmeye başlar.

Shivam ise araya girerek bir kez olsun annesini dinlemelerini ister. Kuşya’ya Aarti’yi neden bu evde istemediği sorulur. Kuşya’da Aarti’nin eve sabaha kaşı döndüğünü bir adamın onu takip ettiğini anlatır. Aarti ağlamaya başlar. Shanti ise Aarti’nin tapınak merdivenlerini yıkamaya gittiğini söyler. Her şeyden haber olduğunu açıklar. Kuşya yine utanmaya başlar. Herkes Aarti’den özür diler.

Preeti annesine bundan sonra plan yapacağı zaman kendine danışmasını tavsiye eder. Shivam yine içmeye gidecekken Aarti buna engel olmaya çalışır. Aarti şarap içmenin iyi olmadığını söyler. Shivam elini kaldırır ve sonra utanıp eve geri döner.

Sabah Shanti onun içmediğini görünce şaşırır. Shivam, Aarti’nin kucağında bebeği görünce ona doğru yürümeye başlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın