Düşman Başına 192. Bölüm Özeti – 5 Ocak Perşembe

Düşman Başına 192

Bangkok Yolcusu Kalmasın!

Düşman Başına 192. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 192. bölümü Kanal 7 ekranlarında 5 Ocak Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 191. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 192.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 192.bölümde neler olacak? Düşman Başına 192. bölüm özetinde Shanti Pramod’u kurtarmak için Bagkok’a yolculuk eder. Shanti’den habersiz Shivam ve Riya ringe çıkmak için Bangkok’tadır. Düşman Başına 192.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 192.bölümde Shanti tehdit telefonu alır. Oğlunun kaçırıldığını ve fidye istenildiğini öğrenir. Shanti çok umursamaz ve telefonu kapatır. Ardından Prasad’ın sözlerini anımsar. Shanti’nin aklına bir fikir gelir ve Shanti Prsad’ın evine gider.

Shanti, Shanti Prasad’a oğlunun kaçırıldığını 50 laks istediğini söyler. Prasad buna inanamaz. Shanti oğlunu aramasını ister. Pramod aramalara cevap vermez. Prasad endişelenmeye başlarken Laksmi’ye sorar. Olumlu yanıt alamayınca kafası karışır. Prasad oğlunu geri almak ister. Shanti bu isteği karşılıksız bırakmaz. Kredisini affetmesini ister. Adam affettiğini söylese de Shanti bunun sözle değil kağıda yazıp imzalamasını ister.

Shivam valizini hazırlayıp Bangkok’a gitmeye hazırlanır. Yeni bir dövüş vardır ve borçlarını karşılayabilecek miktar teklif edilmiştir. Riya da Shivam’a destek olmak için onunla gider.

Shanti eve döndüğünde yine tehdit telefonu alır. Shanti oğlunu görmek istediğini söyler. Adam resimli kanıt gönderir. Pramod’u teslim almak için uçakla gelmeleri gerektiğini söyler.

 Shanti, Shanti Prasad ile konuşur ve kanıtı gösterir. Pramod’un resmini görünce şok olur. Shanti bu kaçıran kişilerin parayı yurt dışına götürmesi gerektiğini ve adamlarından birini görürse oğlunu öldürebileceklerini söyler. Shanti yasal tüm belgeleri ister. Ardından uçak biletini de aldırır.

Düşman Başına 192. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 5 Ocak Perşembe

Shanti Prasad daha fazla para vermeyi reddeder. Shanti ise canını tehlikeye atarak bu yolculuğa çıktığını söyler. Shanti ondan en az 1,5 lakh vermesini istiyor ve geri döndükten sonra geri vereceğini belirtir. Adam her şeyi satıp Shanti’ye verecektir.

Riya ve Shivam ise evden gizlice ayrılmaya karar verir. Nimmi odalarına baktığında kimseyi göremez ve eşyalarının olmadığını görür. Kuşya küplere biner. Eve dönen Shantiye Riya ve Shivam’ın evi ter ettiklerini söyleyip ağamaya başlar. Shanti batan gemiyi ilk onların terk ettiğini söyler.

Shanti evi kurtarmak için Bangkok’a gideceğini söyler. Nimmi ve Kuşya da gelmek isteyince Shanti onlarla dalga geçer. Bangkok’un nerede olduğu bilip bilmediğini sorar. Shanti eşyalarını toplayıp Sarla’nın evine gider. Sarla’nın kendisiyle gelmesini teklif etse de Sarla’nın passaport sorunu vardır. Pari, Shanti’ye eşlik eden isim olur. Sarla, Shanti’ni alacağı parayı duyunca Pari’yi öğütler ve paraya sahip çıkmasını ister.

Riya ve Shivam Bagkok’a inerler. Riya heyecanlıyken talihsiz bir tehlike atlatırlar. Dil farklı olunca polisler konuşulan kelimeleri yanlış anlar. Polisler bir anda Shivam ve Riya’nın etrafını sarar. Eşyalarını boşaltmalarını ister. Polisler yanlış durumu anlar.

Pari ve Shanti de uçaktan iner. Pari herkesle flörtleşmeye çalışır. Shanti Pari gibi biriyle yola çıkarak hata yaptı. Sürekli Pari’ye engel olmaya çalışır. İkili Shivam ve Riya’nın yanından geçip gider.

Shanti ve Pari’nin karşısında ve Shivam ile Riya’nın yanına birileri gelir. Shivam otelden geldiklerini düşünür.

Olayların üstüne yine bir bardak içercesine Raghav çıkagelir. Annesinin nerede olduğunu sorar. Kuşya şimdi bittiğini düşünür. Hemen Shivam ve Riya’nın evi terk ettiğini söyler. Hepsinin sorumlusu olarak Riya’yı görür. Raghav şoke olur. Shivam’ı aramalarını ister. Nimmi ise telefonun kapalı olduğunu söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir