Düşman Başına 170. Bölüm Özeti – 14 Aralık Çarşamba- Sarla’dan İNTİKAM!

Düşman Başına 170

Sarla, Gözyaşlarıyla İntikam Yeminleri Ediyor!

Düşman Başına 170. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 170. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Aralık Çarşamba günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 170. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 170.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 170.bölümde neler olacak? Düşman Başına 170. bölüm özetinde varis yarışlığı için kadınlar Shanti’yi memnun etmeye çalışırlar. Shanti’ni hassas noktası Sarla üzerinden yürümeye karar verirler.Düşman Başına 170.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 170.bölümde Sarla’nın ağlayıp Kaushalya, Shanti, Nirmala, Ashok, Riya ve herkesin ona gülmesini hayal etmesiyle başlar. Uyanır ve şoktadır. Pari, annenin bu saatte neden dışarı çıktığını düşünür. Shanti geceleri oturup dua ediyor. Shanti, Kaushalya’nın Sarla’yı çok rahatsız ettiğini düşünür. Kaushalya, Shanti’yi görür ve endişelenmeye devam ederse hastalanacağını söyler.

Erkekler içiyordur ve Raavan idolünün yanında otururlar. Adam, Shanti hakkında konuşur. Sarla onları duyar. Sarla kendi ailesi hakkında konuştuklarını duyar. Sarla adamları dövmeye başlar. Pari de uzakta annesini izler.

Riya dayanamayıp gece yarısı Bunty’i arar. Shanti’nin ona söylediklerini haber verir. Ailesinden kimseye anlatamadığını sadece Bunty’e anlatabileceğini söyler. Shanti’nin kendisine güvenmediğini ama değer verdiğini anlatır. Evin yönetimini kendisine bırakmak istediğini söyleyip kendisini kanıtlayacağını belirtir. Tam o sırada Shivam gelir ve kendisinden ne sakladığını sorar.

Sarla ağlayarak Shanti Sadan’a gelir ve her zaman bu evi kendi adıma almayı hayal ettiğini ama Shanti’nin evi Kaushalya’ya vererek hayallerini yıktığını söyler. Şimdi herkesi mutsuz etmeye yemin eder. Gizlice dinleyen Pari bu durumun eğlenceli olacağını söyler.

Shivam’ın ısrarı üzerine Riya Shanti’nin söylediklerini anlatır. Shivam Shanti tarafından kandırıldığını söyler. Riya buna inanamaz.

Sarla erkeklerin yanına dönüp daha çok dövüyor. Pari izlemeye devam ediyor. Sarla kervanı yakar. Sarla, Shanti’nin sözlerini hatırlar. Gülümseyerek ve Shanti Sadan’ın yandığını söylüyor.

Ertesi sabah Kuşya evde olmayan Shanti’yi merak eder. Shanti, Sarla için dua etmeye tapınağa gitmiştir. Kuşya, Shanti’nin mutlu olması için Sarla ile ilgili bir şeyler yapmayı düşünür. Salıncağa gidip dua eder.

Riya da yerleri siliyordur. Shivam sürekli Riya’nın sildiği yerlere basarak onu sinir eder. Riya kovadaki pis suyu Shivam’ın üzerine dökecekken su Preeti’ye gelir. Preeti, Riya’ya çıkışır.

Riya da kendisini kanıtlamak için Sarla ile ilgili bir şeyler yapmayı düşünür. O da tıpkı Sarla gibi salıncağın başına gidip dua eder. Shivam çay tezgahında durur. Adamlar ona Raavan’ın yandığını söyler. Kaushalya gelir ve onları duyar. Yangının nasıl çıktığını tartışırlar. Adamlar korkularından Shivam’a bir şey diyemezler. En sonunda halasının yaktığını söylediklerinde bir anlam veremez.

Düşman Başına 170. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Pari annesine dün gece onu gördüğünü söyler. Ona Shanti Sadan’dakileri mutsuz etmek için yardım edebileceğini söyler. Pari bunun karşılığında para ister. Sarla yardıma ihtiyacı olmadığını tek başına halledebileceğini söyler. Sarla’nın gözünü intikam bürümüştür.

Nirmala, Ashok’un sütüne bir şeyler karıştırır. Evdekiler bunu hemen fark eder. Sarla zorla sütü Nirmala’ya içirir.

Nandu’nun telefonu çalar. Arayan annesidir. Preeti’yle tapınağa gidip dua etmesini karşılığında sari almasını ister. Preeti bunu reddeder. Sarla Ashok ile birlikte avukata gitmiştir. Avukat onlardan evliliği kanıtlamalarını ister.

Pari, Ramesh ile birliktedir. Preeti’yi arayarak ve Lucky’nin erkek kardeşiyle alışverişe gideceğini kendisine katılmasını ister.

Shanti, Sarla’nın evine gelir ve Nirmala’ya tokat atar onu cehenneme göndereceğini söyler.

Preeti, Lucky’i arar. Nandu Preeti’nin neden böyle davrandığını artık kimseye saygısı olmadığını düşünür. Telefonu Lucky olarak açar. Preeti bugün onunla alışverişe gideceğini söyler.

Shanti, Nirmala’yı azarlıyor. Kaushalya gelir ve Shanti’yi mutlu etmek istediğini Sarla’yı eve götürebileceklerini söyler. Kaushalya, Nirmala’ya tokat atar. Rani şok olur. Shanti gülümser. Kaushalya, Nirmala’yı azarlar ve gitmesini ister. Nirmala, Ashok’un yasal karısı olduğumu söylüyor. 

Shanti, Nirmala’dan evden çıkmasını ister. Sarla ise evliliğine dair nasıl bir kaıt bulacağını düşünür.

Riya da Sarla’nın evine gelir ve Nirmala’yı azarlamaya gider. Nirmala artık bayılır. Shanti neden bayıldığını sorar. Kaushalya tokadıyla öldürmekten korkar. Shanti korktuğu için bayıldığını söylüyor. Riya, Nirmala’nın üzerine su serpiyor ve ondan kalkıp ailesinin nasıl birleştiğini görmesini istiyor.

Kuşya da resmen Riya’yla yarış halindedir. Onun güzel sözlerle Shanti’yi büyülemesine izin vermemeye çalışır.Sarla, Pari’yi bir adamla görür. Sarla, Ashok’un Pari’yi görmesine izin vermez.

Nimmi herkese nereye gittiklerini sorar. Riya, Shanti’yi memnun etmeyi düşünür ve Sarla’yı alması için araba göndereceğini söyler. Nimmi, Sarla’yı almaya gideceğini söyler. Shanti mest olur. Herkesin değiştiğini evin reisliği için savaştıklarını söylüyor. Sarla’ya iyi davrandıkları için bu durum hoşuna gitmeye başlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir