Düşman Başına 170. Bölüm Özeti – 14 Aralık Çarşamba- Sarla’dan İNTİKAM!

Düşman Başına 170

Sarla, Gözyaşlarıyla İntikam Yeminleri Ediyor!

Düşman Başına 170. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 170. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Aralık Çarşamba günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 170. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 170.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 170.bölümde neler olacak? Düşman Başına 170. bölüm özetinde varis yarışlığı için kadınlar Shanti’yi memnun etmeye çalışırlar. Shanti’ni hassas noktası Sarla üzerinden yürümeye karar verirler.Düşman Başına 170.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 170.bölümde Sarla’nın ağlayıp Kaushalya, Shanti, Nirmala, Ashok, Riya ve herkesin ona gülmesini hayal etmesiyle başlar. Uyanır ve şoktadır. Pari, annenin bu saatte neden dışarı çıktığını düşünür. Shanti geceleri oturup dua ediyor. Shanti, Kaushalya’nın Sarla’yı çok rahatsız ettiğini düşünür. Kaushalya, Shanti’yi görür ve endişelenmeye devam ederse hastalanacağını söyler.

Erkekler içiyordur ve Raavan idolünün yanında otururlar. Adam, Shanti hakkında konuşur. Sarla onları duyar. Sarla kendi ailesi hakkında konuştuklarını duyar. Sarla adamları dövmeye başlar. Pari de uzakta annesini izler.

Riya dayanamayıp gece yarısı Bunty’i arar. Shanti’nin ona söylediklerini haber verir. Ailesinden kimseye anlatamadığını sadece Bunty’e anlatabileceğini söyler. Shanti’nin kendisine güvenmediğini ama değer verdiğini anlatır. Evin yönetimini kendisine bırakmak istediğini söyleyip kendisini kanıtlayacağını belirtir. Tam o sırada Shivam gelir ve kendisinden ne sakladığını sorar.

Sarla ağlayarak Shanti Sadan’a gelir ve her zaman bu evi kendi adıma almayı hayal ettiğini ama Shanti’nin evi Kaushalya’ya vererek hayallerini yıktığını söyler. Şimdi herkesi mutsuz etmeye yemin eder. Gizlice dinleyen Pari bu durumun eğlenceli olacağını söyler.

Shivam’ın ısrarı üzerine Riya Shanti’nin söylediklerini anlatır. Shivam Shanti tarafından kandırıldığını söyler. Riya buna inanamaz.

Sarla erkeklerin yanına dönüp daha çok dövüyor. Pari izlemeye devam ediyor. Sarla kervanı yakar. Sarla, Shanti’nin sözlerini hatırlar. Gülümseyerek ve Shanti Sadan’ın yandığını söylüyor.

Ertesi sabah Kuşya evde olmayan Shanti’yi merak eder. Shanti, Sarla için dua etmeye tapınağa gitmiştir. Kuşya, Shanti’nin mutlu olması için Sarla ile ilgili bir şeyler yapmayı düşünür. Salıncağa gidip dua eder.

Riya da yerleri siliyordur. Shivam sürekli Riya’nın sildiği yerlere basarak onu sinir eder. Riya kovadaki pis suyu Shivam’ın üzerine dökecekken su Preeti’ye gelir. Preeti, Riya’ya çıkışır.

Riya da kendisini kanıtlamak için Sarla ile ilgili bir şeyler yapmayı düşünür. O da tıpkı Sarla gibi salıncağın başına gidip dua eder. Shivam çay tezgahında durur. Adamlar ona Raavan’ın yandığını söyler. Kaushalya gelir ve onları duyar. Yangının nasıl çıktığını tartışırlar. Adamlar korkularından Shivam’a bir şey diyemezler. En sonunda halasının yaktığını söylediklerinde bir anlam veremez.

Düşman Başına 170. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Pari annesine dün gece onu gördüğünü söyler. Ona Shanti Sadan’dakileri mutsuz etmek için yardım edebileceğini söyler. Pari bunun karşılığında para ister. Sarla yardıma ihtiyacı olmadığını tek başına halledebileceğini söyler. Sarla’nın gözünü intikam bürümüştür.

Nirmala, Ashok’un sütüne bir şeyler karıştırır. Evdekiler bunu hemen fark eder. Sarla zorla sütü Nirmala’ya içirir.

Nandu’nun telefonu çalar. Arayan annesidir. Preeti’yle tapınağa gidip dua etmesini karşılığında sari almasını ister. Preeti bunu reddeder. Sarla Ashok ile birlikte avukata gitmiştir. Avukat onlardan evliliği kanıtlamalarını ister.

Pari, Ramesh ile birliktedir. Preeti’yi arayarak ve Lucky’nin erkek kardeşiyle alışverişe gideceğini kendisine katılmasını ister.

Shanti, Sarla’nın evine gelir ve Nirmala’ya tokat atar onu cehenneme göndereceğini söyler.

Preeti, Lucky’i arar. Nandu Preeti’nin neden böyle davrandığını artık kimseye saygısı olmadığını düşünür. Telefonu Lucky olarak açar. Preeti bugün onunla alışverişe gideceğini söyler.

Shanti, Nirmala’yı azarlıyor. Kaushalya gelir ve Shanti’yi mutlu etmek istediğini Sarla’yı eve götürebileceklerini söyler. Kaushalya, Nirmala’ya tokat atar. Rani şok olur. Shanti gülümser. Kaushalya, Nirmala’yı azarlar ve gitmesini ister. Nirmala, Ashok’un yasal karısı olduğumu söylüyor. 

Shanti, Nirmala’dan evden çıkmasını ister. Sarla ise evliliğine dair nasıl bir kaıt bulacağını düşünür.

Riya da Sarla’nın evine gelir ve Nirmala’yı azarlamaya gider. Nirmala artık bayılır. Shanti neden bayıldığını sorar. Kaushalya tokadıyla öldürmekten korkar. Shanti korktuğu için bayıldığını söylüyor. Riya, Nirmala’nın üzerine su serpiyor ve ondan kalkıp ailesinin nasıl birleştiğini görmesini istiyor.

Kuşya da resmen Riya’yla yarış halindedir. Onun güzel sözlerle Shanti’yi büyülemesine izin vermemeye çalışır.Sarla, Pari’yi bir adamla görür. Sarla, Ashok’un Pari’yi görmesine izin vermez.

Nimmi herkese nereye gittiklerini sorar. Riya, Shanti’yi memnun etmeyi düşünür ve Sarla’yı alması için araba göndereceğini söyler. Nimmi, Sarla’yı almaya gideceğini söyler. Shanti mest olur. Herkesin değiştiğini evin reisliği için savaştıklarını söylüyor. Sarla’ya iyi davrandıkları için bu durum hoşuna gitmeye başlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın