Düşman Başına 171. Bölüm Özeti – 15 Aralık Perşembe – Shanti Rüyasından Korktu!

Düşman Başına 171

Sarla, Preeti’nin Olayını Açığa Çıkaracak!

Düşman Başına 171. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 171. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Aralık Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 171. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 171.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 171.bölümde neler olacak? Düşman Başına 170. bölüm özetinde Shanti’in kabusu Sarla’nın hayali olacak! Düşman Başına 171.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 171.bölümde Shanti gözünü dört açıp evini kimin yönetebileceğini düşünmeye devam eder. Kuşya’yı salıncağında oturmuş Riya’yı hizmetçi gibi kullandığını hayal eder. Ardından Nimmi’nin parmağı kanar. Kuşya bayılır. Shanti Kuşya’nın asla bir evi yönetemeyeceğini düşünür.

Nirmala’nın başı ağrımaya başlar. Rani ona içecek bir şeyler verir. Ölmemesini ister. Ölürse başları belaya girecektir.

Lucky Preeti’den Pani Puri yemesini ister. Lucky Preeti’ye yakın davranır. Preeti gülümser. Pari’ye Ramesh ile birlikte olmamasını söylemesini ister, bundan hoşlanmadığını belirtir. Preeti yakıştıklarını düşünürken Nandu işlerin ileri gittiğini hisseder.

Riya, Shanti’yi etkilemek için diya yakar ve puja yapar. Kaushalya, Riya’nın bugünlerde çok disiplinli hale geldiğini ve işleri çok iyi yaptığını düşünüyor. Nimmi, Kuşya ve Riya yaptıkları işlerde ön plana çıkmaya çalışıyorlar. Evdekilerin aksine toz pembe hayallerde yaşayan Preeti gelir.

 Nimmi, Shanti’nin Preeti’ye para verdiğini düşündüğünü dile getirir. Shanti, alışveriş için asla para vermeyeceğini ekler. Nimmi, Preeti’nin tüm yıl alışverişini bir kerede nasıl yaptığını merak eder. Preeti alışveriş çantasını gizler. Shanti, Preeti’ye ne aldığını sorar ve göstermesini ister.

Nimmi çantaları kontrol eder ve pahalı sarileri gösterir. Nandu gelir. Preeti, sarisini Nandu’nun verdiği konusunda yalan söyler. Shanti, Nandu’ya sorunca Nandu başını sallar.  Nimmi, sarileri alan Nandu’ysa neden Preeti’nin korktuğuna anlam veremez. Preeti’nin bir şeyler sakladığına emin. Nandu ile alışverişe gittiğine inanamıyor.

Sarla eve dönen Pari’yi kenara çeker. Bugün onu gördüğünü ve kiminle görüştüğüne dair sorular sorar. Pari kendi hayatına karışmaması gerektiğini söyleyerek babasını Nirmala’ya sattığını hatırlatır. Pari asıl evli olan Preeti’nin başkasıyla görüştüğünden bahseder. Sarla, Shanti Sadan’ı bu haberle yakmaya başlayacağını söyler. 

Riya, Shivam’a Shanti’yi memnun etme planlarından bahseder. Shivam rüya görmemesini Shanti’yi asla mutlu edemeyeceklerini söyler. Sahnti kabus görerek uyanır. Riya ve Kaushalya, Shanti’nin yanına koşar.Shanti onlara hiçbir şey söylemiyor. Onlardan gidip uyumalarını ister. Riya ve Kaushalya, Shanti’yi tek bırakmamak için ısrar eder. Riya yanında yatmak için ısrar eder.

Ertesi sabah evde puja yapılacaktır. Riya, Sarla’yı almak için yola çıkar. Çekçek bir türlü gelmez. Riya, Nimmi’nin kendisinden önce Sarla’yı almaya gittiğini öğrenir ve kafası karışır. Kendisi gibi onunda varislik için yarıştığını düşünür.

Shanti rüyanın ne olduğunu düşünür ve rüyanın gerçek olmaması için dua eder. Ailesini kaybetmek istemiyordur. Nimmi, Sarla’yı almaya geldiğini söyler. Sarla reddeder. Nimmi şaka yaptığını düşünür. Sarla asla gelmeyeceğini yineler.

Düşman Başına 171. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sarla kendi çıkarları için Shanti’yi memnun etmek için kendisini kullanmamalarını ister. Nimmi onu ikna etmeye çalışır. Shanti, Nimmi’yi arar. Sarla’yı soruyor. Sarla konuşmuyor. Sarla o eve gelmeyeceğini bir kez de Shanti’ye söyler. Shanti rüyasını Sarla’ya anlatır. Sarla hayalinin Shanti’nin rüyasına girdiğini düşünür.

Preeti, Lucky’nin aldığı sariyi giyer. Nandu onu görünce gülümser. Shanti gördüğü kötü rüyayı hatırlar. Shivam yere düşer ve Riya bağırır. Shanti korkar ve rüyasında da aynısı olduğunu söyler.

Nirmala telefonda bir adamla konuşur. Sarla’nın fotoğrafını gönderdiğini ona istediklerini yapmasını ister. Konuşmaları Ashok duyar ve sinirlenir. Nirmala’yı tehdit etmeye başlar. Onu evinden kovacağına ve polise teslim edeceğini söyler. Nirmala korkup adamları tekrar arayıp yapmamalarını söyler.

Sarla oraya gelir ve Shanti’yi selamlar. Sarla rüyasını pandite anlattığını kötü zamanların yaklaştığı cevabını aldığını söyler. Sarla annesini daha çok korkutmaya çalışır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Nefes 11.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Nefes 11. Bölüm Full İzle. Nefes 11.bölümde neler olacak? Nefes 11.bölüm özetinde Kiran gözünü kararttı ve evdekilerin huzurunu bozmak için her yolu deniyor. Nefes 11.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 13.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 13. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 13. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 13.bölüm özetinde Savi, Vedika’yı dinleyip Nityam’la kalmaya karar verir. Her Halimle Sev 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 16.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 16. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 16. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 16.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 16.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir