Esaret 14 Bölüm Fragmanı 8 Aralık Perşembe – Düğün Hazırlıkları Başladı! Orhun Yeni Hayatı!

esaret 14

Esaret 14.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 14.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 14.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 8 Aralık Perşembe günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 14. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Hira sonunda Orhun’un evlilik kararını kabul etti. İkili Afife’nin tüm kötü bakışlarına rağmen evlenecek. Orhun intikam için çıktığı bu yolda nereye gideceğini şu an için bilmiyor. Ancak bir Orhun’un nereye gideceğini biliyoruz. Hepsi ve daha fazlası şimdi özetimizde…

Hira gelin olacak! Orhun ve Hira evlilik hazırlıklarına başladı. Orhun müstakbel karısını kabul etse de bu evlilik oldukça garipleşecek. Öncelikle ikili gerçek bir karı koca gibi davranamayacak. Hira ve Orhun’u oldukça zorlu bir süreç bekliyor. Afife bu evliliğin sahteliğini öğrenirse Orhun’un planı suya düşecek.

Diğer taraftan Orhun’un planını suya düşürecek bir durum daha var. O da Hira’nın muhteşem güzelliği. Orhun bu güzelliği bu zamana kadar fark edememişti.

Hira Orhun’un aklını başından alacak! Orhun Hira’nın büyüleyici güzelliğiyle ilk olarak nişan hazırlıklarında tanışacak. Ve henüz güzeller güzeli kızımızı gelinlikle görmedi. Hira’nın gelinlikler içindeki hali Orhun’un adeta aklını başından alacak. Orhun intikam için çıktığı bu yolda gerçek aşkı bulacak. Üstelik Hira gibi masum ve sevgi dolu bir kadında. Tek eksik Hira’nın masumiyetinin bir an önce ortaya çıkmasında!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir