Emanet 444 Bölüm Fragmanı 26 Ekim Çarşamba – Gerçekler Ortaya Çıkıyor!

emanet 444

Aşk Güvercinleri Havalansın!

Emanet 444.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 444.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 444.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana Yaman’ın gerçek yüzünü öğrenmekte çok kararlı. Hatta bu yolda Topal’ı karşısına alarak niyetini net bir biçimde belli etti. Topal Nana’nın Yaman’ın etkisinde kalmasından çok rahatsız. Topal’ın gelecek planında artık sadece Yaman olmayacak! Topal hedefine Nana’yı da koymayı planlıyor. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Topal şeytanın yeni hedefi! Nana’nın günden güne değişimi hepimizin dikkatinden kaçmadığı gibi Topal’dan da kaçmıyor. Eskiden alev gibi köpüren Nana oldukça uysallaşmış durumda. Yaman’ın işini bitirmek için ant içen kadın gitmiş yerine bambaşka biri gelmiş. Topal bu gördüğü manzara karşısında çok öfkeli.

Nana’nın saf değiştirecek olması onun hiç ama hiç istemediği bir şey. Üstelik Nana ilerleyen süreçte Aziz’in gerçek katilinin öğrenirse işler o zaman Topal için çok zor bir hal alacak. Topal artık işini şansa bırakmayacak bir plana imza atacak. Bu planında hem Yaman’ı hem de Nana’yı alt etmeyi düşünecek. İkiliyi ortadan kaldırdığında hem baş düşmanını yok etmiş olacak hem de Nana gibi bir tehlikeden kurtulmayı başaracak!

Nana oyunu bozacak! Ancak Topal’ın bu hayallerinin karşılığı olmayacak. Öncelikle Yaman’ın gücünü ve zekasını hepimiz biliyoruz. Bunun yanı sıra Nana’nın da ayakları üstünde duran zor bir kadın olduğu da aşikar. Topal öyle elini kolunu sallayarak ikiliyi asla yenemeyecek. Hatta yaptığı plan Topal’ın başında patlayacak.

Nana ise gerçeklere çok ama çok yaklaşacak. Yusuf’un sözlerini, Yaman’ın onun için yaptıklarını anlayacak. Topal’ın bir canavar gibi gösterdiği Yaman’ın aslında hiçte öyle biri olmadığını fark edecek. Nana’nın bu gerçeklerle karşılaşması yaşanacak büyük aşkın önündeki engellerin kalması anlamına geliyor. Biz Nana ve Yaman’ı birbirine çok yakıştırdık. Böylesine sert iki karakterin romantik anları ise bizleri şimdiden çok ama çok meraklandırıyor. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın