Düşman Başına 122. Bölüm Özeti -16 Ekim Pazar

Düşman Başına 122

Düşman Başına 122.bölümde neler olacak? Düşman Başına 122.bölümde Riya yolda bayılır ve Shivam ona yardım eder. Sarla ve Shanti, Riya ile Shivam’ı sonsuza dek ayırmayı düşünür.

Düşman Başına 122.bölümde Preeti ve Nandu artık evlidir. Preeti ağlamaya başlar. Nandu artık ondan üzülmemesini her şeyin daha güzel olacağını söyler. Onu çok sevdiğini ve söyleyemediğini belki de dualarının kabul olduğunu söyler. Preeti sindoruna dokunur ve kendine gelir. Bir şeyler fırlatmaya başlar.

Sesi çıkmayan Preeti’nin gücü yalnızca Nandu’ya yetiyordur. Bu evliliğin sakın gerçek olmasını beklememesini söyleyerek onu odasından kovar. Nandu gideceğini ama hayatından çıkartamayacağını söyler. Artık onun karısıdır. Nandu odadan çıkarken Preeti eşyaları fırlatmaya devam eder.

Nimmi Kendini Kabul Ettirmeye Çalışır! Pari ise Nimmi’yi etrafından uzaklaştırır. Nimmi de ona karşılık verip bağırmaya başlar. Kendisini ezemeyeceklerini Preeti’yle karıştırmamalarını ister. Nimmi bu evde herkesin haddini bildirecek gibidir.

Sharmili ve Mama da sesleri duyar. Evde bir kaplan olduğunu konuşurlar. Mama Sharmiili’den Nimmi’yi kabul edip Vyom’un odasına göndermesini ister. Sujeev’den önce Vyom’un bir çocuğu olmalı ve bir an önce mülk talep etmeleri gerektiğini söyler.

Shivam ve Riya’da birbirlerini düşünüp üzülürler. Riya evdekiler için dua eder. Anupam gelip kızına sarılır ve her şeyin geçeceğini söyler.

Sizce Riya ve Shivam'ın diğer dizilere göre büyük unutulmayacak bir aşkı var mı?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Nimmi, Vyom’un odasına gider. Vyom ona burasının kendi odası olduğunu söyler. Nimmi de hiçbir yere gidemeyeceğini artık evlendiklerini söyler. Vyom ışıkları kapatıp uyur.

Shanti ve Sarla eve döner. Kuşya’ya Nimmi’yi kabul ettiklerini söyler. Kuşya’nın içi rahatlar. Shanti artık rahat edebilir. Uzun zamandır planladığı gibi Riya evinden gitmiştir. Şimdi yeni kurallar koyacağını söyler. Sabah, Preeti aynada kendini görünce ağlıyor. Nandu gelir ve Preeti onu kapıda durdurur. Nandu ofise geçeceğini gelirken bir şey isterse alabileceğini söyler. Preeti onu azarlamaya başlar. Nandu her şeyi söyleyebileceğini görevini her zaman yerine getireceğini söyler.

Shanti, Shivam üzerinde baskılara başlar. Ailesini büyük bir acı ve kayıp yaşattığını Riya’yı özlediğinde bunları düşünmesini ister.

Nimmi, Sharmili’yi selamlar. Sharmili ondan bu dramayı yapmamasını ister. Pari ise çok sevdiğini yeni gelinin ayaklarına dokunmasını ister. Sharmili geç uyandığını ailesinin ona erken uyanmayı öğretmemiş olduğunu söyler. Nimmi ailesinin zor zamanlarda birlik olmayı öğrettiğini söyler. Sharmili gülüp geçer. Mama, Sharmili’den kaba davranmamasını böl ve yönet politikasını uygulamasını ister.

Kahvaltı masası hazırdır. Pari, Nimmi’den kahvaltı hazırlamasını ister. Pari masaya oturduğunu söyler. Pari ondan meyve suyu servis etmesini ister. Nimmi onu kendisinin almasını ister. Sujeev Nimmi’nin elinden yemek yemek istemediğini söyler.

Preeti, Nimmi’yi arar. Nimmi çok kötü olduğunu Sharmili’nin zaten nefret ettiğini hayatı boyunca çalışmak zorunda kalacağını söyler. Preeti ondan özür diler. Nimmi ondan gitmemesini istediğini söyler. Preeti Nandu’yla evlendirildiğini ondan nefret ettiğini söyleyerek telefonu kapatır.

Düşman Başına 122. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Riya ofise gelir ve Shivam’ı arar. O döner ve onunla çarpışır. Riya onunla konuşmaya çalışır. Shivam ona artık yollarını ayırdığını, ailesinin farklı olduğunu, yine de korktuğu şeyin başına geldiğini düşünüyor. Güvenmediği için kırdığını düşünüyor, iyilik yaptı, yine de cezalandırılıyor, kimse onu dinlemek istemiyor, neden ona bir kez güvenemiyorum diye içinden geçirir. Shivam ve Riya patron tarafından çağrılır. Riya, Shivam’ı görünce ağlar.

Pari, mutfağı ve raflarda tutulan eşyaları Nimmi’ye gösterir. Nimmi’den yemek pişirmeye başlamasını ister. Nimmi birçok insan için nasıl yemek yapacağını sorar. Sharmili ve Mama onları görür. Sharmili onların dövüşüp ölmelerini ister.

Kaushalya Nandu’yu çağırır. Benzin almasını ister. Preeti oraya gelir. Kaushalya şimdi damat olduğunu fark ettim diyerek Shivam’a iş söyleyeceğini belirtir. Nandu, damat olmadan önce oğlu gibi olduğunu söylüyor.  Kaushalya, Shanti’den anahtarları vermesini ister. Shanti, Riya’da olduğunu söyler.

Patronu ise dolandırıcılık şikayetleri aldığını söyler. Riya’nın sorumluluğu altındaki iş yerinde kumar oynandığını söyler. Ceza paralarını ödemelerini ister. Bu paraları denkleştirebilmek için Riya ve Shivam birlikte çalışacaklardır.

Shanti Tahtına Geçer! Kuşya, Shanti’ye eskisi gibi olmalarını bir an önce evi yönetmesini söyler. Shanti kendisini ağırdan satar. Raghav’ın duymasını ister. Kuşya ona yeni sariler almıştır. Nimmi de Riya’yı arayıp ateş püskürür. Zamanında Preeti’yi durdurup getirmediği için kızar. Shanti rengarenk sari giyerek odasından çıkar. Herkes onu gördüğüne sevinir. Kaushalya zili çalar. Sarla harika göründüğünü söyler. Kaushalya ona çelenk taktırır. Shanti anahtarları geri aldığına sevinir ve salıncakta oturur. Sarla yaz geldi turşu yaptır, turşusuz yemek yiyemem diyor. Shanti oyuna geri döndüğünü belirtir. Kaushalya’dan yeni hesap defteri almasını ister. Kaushalya mutlu bir şekilde gülümser ve hesap defterini almaya gider.

Riya tezgah açıp ürün satmaya başlar. Sivam oradan geçiyordur hayal görmeye başlar. Kendisine geldiğinde Riya’nın tezgahında bir kadının hırsızlık yaptığını görüp müdahale eder. Riya teşekkür eder. Shanti ve Sarla da tapınağa gitmek için yola çıkmıştır. İkili Riya hakkında konuşurlar. Shanti, Riya’nın geri gelmemesi için bir şeyler yapmaları gerektiğini söyler. Riya’nın başı döner ve bayılıyor. Shivam onu ​​tutar. Sarla ve Shanti o tarafa gelirler ve onları görürler.  Sarla, Shivam ve Riya’yı gösterir. Shanti onları bir arada görünce şok olur.

Sarla, Shanti’ye Riya’nın Shivam’ın kalbini tekrar kazanacağını ardından Kuşya ve Raghav’ı da etkileyerek salıncağa oturacağını söyler. Shivam arabayı alır ve Riya’yı eve gönderir. Shanti onları sonsuza dek ayıracak bir şey düşünür.

Mama, Sahrmili’ye Nimmi’yi evden kovmamasını yoksa Pari’nin evin kraliçesi olacağını söyler. Pari ile Sujeev’in birbirine yakınlaşmasını kesmek için Sujeev’e ilaçlarını vermemeyi kararlaştırırlar.

Kuşya, Nimmi’yi arar. Anne kız telefonda ağlaşırlar. Sharmili’nin önce mutfakta ki işlerini hallet dediğini duyar. Kaushalya, Nimmi’nin bugün iyi yemek yapmasını diler. Preeti, Nimmi için endişelendiğini söylüyor. 

Riya eve gelir ve başı döner. Anupam onu ​​görünce koşar ve onu tutar. Anupam sinirlenir ve o insanların hayatını mahvettiğini söyler.

Anupam Bunty ve Riya’nın konuşmalarını duyar ve Riya’ya Shivam’ın evini bırakıp bırakmadığını sorar. Her şeyi duydum, gidip onlarla konuşacağım diyor. Kaushalya, Preeti’yi azarlar. Preeti sıradan bir adamla evlendiğini şanslı olmadığını söyler. Kaushalya kişi kaderini amelleriyle yazar der. Benim gözümden görüyorsan kaderin çok güzel, evliliğin Sinha ailesinde sabitlendi, sonra Nimmi orada evlendi, sonra iyi bir adam elini tuttu, Nandu seninle evlendi der. Preeti, Nandu’yu asla kocam olarak kabul edemem der. Kaushalya bütün yolları kendisinin ister kabul et ister etme der.  Preeti odanın kapısını kapatır ve ağlar.

Preeti için üzülüyor musunuz?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Preeti, Nandu’yu Kabul Edemiyor! Preeti, bir kocanın karısından alması gereken sevgi ve saygıyı Nandu’ya veremeyeceğini söyler. Shanti, Sarla’nın sözlerini hatırlar ve Shivam ile Riya’yı düşünür. Kaushalya, Shanti’den kendisine yardım etmesini ister. Nimmi’nin ilk rasoisini yaptığını söylüyor, Preeti ise şanslı olmadığını düşündüğünü söyler. Shanti bundan korktuğumu, Riya yüzünden iki kızın da hayatının tehlikede olduğunu ve burada Shivam’ın hala onun peşinde olduğunu söylüyor. Anupam oraya gelir ve onları selamlar. Shanti nasıl geldiğini sorar. Anupam, buraya neden geldiğini bildiğini söyler. Riya’nın ne kadar üzgün olduğunu biliyor musun? diye sorar. Shanti, iki kızının üzgün olduğunu, bunun sebebinin Riya olduğunu belirtir. Kaushalya, Riya’nın hayatlarını mahvettiğini söyler. Shanti sana açıklayacağım deyip Preeti’yi arar.

Shanti olanları anlatır. Anupam tüm bunlarda Riya’nın ne hatası olduğunu anlamadığını ifade eder. Shanti sinirlenir ve Anupam’ın gitmesini ister. İki kızının hayatı düzene girene kadar Riya’nın eve giremeyeceğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın