Seninle Yeniden 22 Bölüm Özeti -17 Ekim Pazartesi

Seninle Yeniden 22

Pallavi Kimi Seçecek?

Seninle Yeniden 22.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 22.bölümde Raghav’ın mücevherlerinin Vijay’dan çıkması akıllarda soru işreti bırakacak! Deskmukhlar Raghav’ın yeni bir oyunu sanacaklar! Vijay, Pallavi’den evine dönmesini isteyecek. Peki Pallavi’nin seçimi ne olacak? Seninle Yeniden 22.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 22.bölümde Raghav, Pallavi’ye mücevher hırsızlığını anlatır. Pallavi, Raghav’ın yüzünden babasının başının derde girdiğini söyler. Raghav hemen avukat ayarlar ve Vijay’ın çıkarılmasını ister.

Pallavi’nin ağzı bağlandı! Pallavi karakola gitmek için araba ayarlamaya çalışır. Raghav beraber gitmelerini isterken Pallavi reddeder. Raghav arabadan inip zorla Pallavi’yi arabaya atar. Daha sonra çok konuştuğu için ağzın bağlar. Raghav nasıl bu kadar çok konuşabildiğini ağzının ağrıyıp ağrımadığını merak eder. Pallavi ağzı kapalıyken bile konuşmaya devam eder.

Pallavi, Sharda ve Milind’i görür. Sharda ve Pallvi birbirine sarılır. Milind Raghav’a teşekkür eder. Raghav Farhad’ın avukatla konuştuğunu ve ilgileneceğini söyler. Farhad, Raghav’a kurtarmanın tek yolunun bunun hata olduğunu ve kolyenin asla çalınmadığını ve bunun sadece yanlış anlaşılma olduğunu söyleyen kağıtları imzalamak olduğunu söyler. Raghav tamam der ve Vijay’ı kurtarmak için imzalar.

Gerçek Ne? Sharda Vijay’i eve götürür. Sharda evde olduğu için minnettar olduğunu ifade eder. Sharda mektup okur ve şokta olur ve Pallavi’nin aptal olduğunu söyler. Milind ne olduğunu sorar. Milind, Sharda’ya bilinmeyen bir mektuba güvenme diyor. Raghav, Farhad’dan gerçeği bulmasını ister.

Pallav, Raghav için bir şeyler yapmak ister. Pallavi, Farhad’ı yanına alarak Raghav’ın ne sevdiğini öğrenmeye çalışır. Pallavi proteinli kek yapması gerektiğinde karar kılar. Pallavi heyecanla kekini yapmaya başlar. Evdekiler kokuya bayılır.

Pasta Mefta! Kirti ise Sunny ile kavga edip eve döner. Bunun acısını da Raghav’dan çıkarır. Raghav, Kirti’ye tasarımlarından birini vermek ister. Kirti ise Raghav’a hakaret eder. Raghav çok üzülür ve içmeye başlar. Pallavi ise pastasını bitirmiş Raghav’ın gelmesini bekler. Beklerken de uyuya kalır. Gece yarısı endişelenerek uyanır. Sarhoş Raghav ise bu sürprizi berbat eder. Orta sınıf insanların başka bir şey bilmediklerini ima edip ceketini pastanın üzerine atar. Raghav herkesin kendisini terk ettiğini istenmediğini söyler. Pallavi’nin de onu terk edeceğini söyleyip gitmesini ister. Raghav ceketini almak isterken pastayı da yere düşürüp heba eder.

Seninle Yeniden 22 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Gitme! Pallavi, Raghav’ı odaya götürüp duşa sokar. Raghav elini tutar ve onu içeri çeker ve beni yalnız bırakma ve git, yalnız yaşamak istemiyorum, yalnız kalamam lütfen gitme der.

Sabah olduğunda Raghav hiçbir şey hatırlamıyordur. Farhad ona yaşananları anlatır. Deskmukhlar da ise Mansi ortalığı karıştırır. Vijay’ın hapse girme sebebi olarak Raghav’ı görür. Raghav’ın bilerek bunu yaptıklarını söyler. Vijay da Mansi’ye hak verir. Mansi düğünü Pallavi yüzünden iptal olmuşken, Pallavi’nin o evde evli kalıp mutlu olmasını istemediğini söyler.

Raghav, Pallavi’nin yanına gider. Ona pastasını geri getirmiştir. Ne zaman teşekkür etmek istese hep pasta yapmasını ister. Raghav, Pallavi’ye kahvaltı hazırlama da yardım etmek istediğini söyler.

Vijay ve diğerlerinin gerçekten Pallavi'yi umursadığını düşünüyor musunuz?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Deskmukhlar eve giriş yapar. Jaya onları karşılar. Vijay hemen Raghav’ı suçlamaya başlar. Çantasına bilerek takıları koyup tutuklattığını sonra da kahraman olmaya çalıştığını ifade eder. Pallavi’yi de alıp eve döneceğini söyler. Jaya da oğluna güvenmediği için bunun pek ala mümkün olacağını söyler. Raghav annesine yapmadığını söyler.

Sizce İkiliyle Uğraşan Kim?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Pallavi’nin Seçimi? Vijay, Pallavi’yi eve götüreceğini söyler. Vijay, Pallavi’yi çekip kolundan götürür. Raghav arkasından bakakalır. Pallavi eşikten geçeceği sırada durur! Vijay’ın onu evden attığını hatırlayarak gelmek istemediğini söyler. Bugün Raghav’a inandığını ve onun yapmadığını söyleyerek onun arkasında olduğunu belli eder. Raghav ilk defa birisinin kendisine inandığını fark eder. Bu duyguyu ilk kez yaşar. Üstelik Pallavi ailesine kavuşmayı bu denli isterken Raghav’la kalmayı seçmiştir. Vijay, Raghav’ın peşini bırakmayacağını onu hapse gönderene kadar uğraşacağını söyler. Raghav mutlu olur!

Seninle Yeniden 23.bölümde Vijay Pallavi’yi de alamadan evden gitmişti. Pallavi, Raghav’dan özür diler. Senin hiçbir şey yapmadığını bilmiyorum ve seni iyi tanıyorum der. Raghav şaşırır. Bugüne kadar Vijay’la konuşmaya çalıştığını ve şimdi Vijay’ın teklifini geri teptiğini söyler. Pallavi yapmadığın bir şey için cezalandırılmana göz yumamam der.

Raghav, Vijay’in sözlerini düşünür. Raghav ofisine gider ve her şeyi paramparça eder. Farhad, Raghav’ı üzgün görmeye dayanamaz. Farhad onu sakinleştirir. Raghav annesinin hiçbir koşulda neden kendisine inanmadığını bir türlü anlayamamıştır. Ne Kirti’nin ne de annesini kendisine yakın göremiyor. Sadece fiziksel olarak aynı evde yaşadıklarını söyler. Annesi bugün bir saniye içinde Vijay’ın söylediklerine inanmıştır. Bugüne kadar üzdüğü Pallavi nasıl yanında olabiliyor. Neye üzülüp neye şaşıracağını bilmiyor. Farhad Pallavi desteklediği için mutlu olmasını ister. Raghav ailesinin yanına dönme şansını kendi için feda etmiş olduğu için üzgündür.

Mansi Suçlamaya devam eder! Vijay, Mansi’ye Pallavi’nin Raghav’ı desteklediğini haber verir. Mansi bir suçluyu nasıl sahiplendiğine şaşırır. Sharda ikiliyi susturmaya çalışır. Ama Vijay patlamaya hazır bir bomba gibi her defasında Sharda’yı susturur. Mansi ise Sharda’ya, Pallavi’yi çok şımarttığını söyler. Mansi ” Kolhapur’a gidip dul bir hayat yaşasaydı iyi olurdu, ilk şansta Raghav ile evlendi ve cömert bir hayat yaşıyor” der. Milind kızını susturur.

Sizce Mansi, Raghav ve Pallavi aşkını kıskandı mı?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Son yaşananlardan sonra Krishna, Pallavi’ye nasıl hissettiğini sorar. Pallavi bugün kalbinin Raghav’ın masum olduğunu söylediğini belirtir. Krishna kalbinin sesini dinlemesini ister.

Jaya’dan U Dönüşü! Jaya, Pallavi’nin sarilerini topluyordur. Pallavi neden eşyalarını topladığını sorar. Jaya evine dönmesine ister. Ne de olsa 1 ay sonra gideceğini hatırlatır. Raghav’ın ona mutluluk değil acı vereceğini söyler. Pallavi, Jaya’ya “Bizi önce sen evlendirdin ve şimdi kabul etmeye çalıştığımda gitmemi istiyorsun. Karar vermeme izin ver. Raghav’a güvenemeyeceğin ne var? Seni çok seviyor ama sen ona bir şans vermiyorsun diyor.

Raghav, Farhad’dan dükkân soygununun gerçekleştiği yeri kapatmasını ister. Pallavi, bir kişinin hatası için kendini ve başkalarını nasıl cezalandırabilirsin, öfken ve dürtüsel kararların yüzünden birçok hayatı mahvedebilirsin, diyor. Raghav iki kişiyle dükkan işletip zararda olan kişiden nasihat dinlemek istemediğini söyler.

Pallavi ve Farhad İş Birliği! Pallavi, Farhad ile birlikte Raghav’ın dedikodusunu yaparlar. İş adamı olduğunu ama sebze satan adamın işini daha iyi yönettiğini söyler. Farhad Pallavi’ye Raghav’a sadece onun yardım edebileceğini belirtir. Pallavi işle ilgili biraz bilgi alır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

One Comment on “Seninle Yeniden 22 Bölüm Özeti -17 Ekim Pazartesi”

Bir yanıt yazın