Seninle Yeniden 23 Bölüm Özeti -18 Ekim Salı

Seninle Yeniden 23

Raghav’ın Masum Olduğu Kanıtlandı!

Seninle Yeniden 23.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 23.bölümde Raghav’ın tek destekçisi Pallavi’dir. Pallavi, Raghav’ın adını temize çıkarmak için tüm ipuçlarını birleştirir. Pallavi ailesine karşı Raghav’ı seçmiştir. Seninle Yeniden 23.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 23.bölümde Raghav, Pallavi’nin yanına gelir ve Kirti için yaptığı tasarımı vermesini ister. Pallavi çok beğendiğini söyleyerek bağırmaktan kızmaktan başka bir yeteneği olduğuna şaşırdığını ifade eder.

Raghav, showroom personelini eve çağırır. Pallavi, Farhad’a bu 4 kişiden biri olup olmadığını sorar. Farhad, bu kişilerin erişime sahip kişiler olduğunu vurgular. Sunny içeri girer. Rocky’nin arkadaşı ve kolyeyi çalan kızı görür. Pallavi onları duyar.

Raghav, Sunny’yi görür ve ona neden burada olduğunu sorar. Pallavi onu nereden tanıdığını sorar. Raghav istasyon macerasını hatırlatır. Sunny arabasında bir şey unuttuğunu söyler. Kirti içeri giriyor ve Sunny’yi görünce şaşırıyor. Raghav, Kirti’ye onu nereden tanıdığını sorar. Kirti ortak arkadaşları olduğunu söyler. Sunny Kirti’nin doğum gününü kutlayıp kolye hediye eder.

Sunny giderken Pallavi onu takip eder. Sunny ne yaptığını sorar. Pallavi, mağaza çalışanı kızla konuştuklarını sorar. Sunny ne yapıp ne yapamayacağımı söyleyemezsin der. Pallavi, Kirti ile arasında geçenleri bildiğini ima eder. Sunny, Rocky’nin onu tanıdığını, Vijay Deshmukh’un bazı işleri için Rocky’ye verdiğini söyler. Pallavi Rocky ile tanışmak için Sunny ile sözleşirler.

Pallavi Kirti’ye sana hediyem var der ve mücevher verir. Kirti, Pallavi çok güzel der ve teşekkür eder. Pallavi onu takmasına yardım ediyor ve Pallavi bilerek çengelli iğneyle kendini yaralıyor. Bu yüzden Kirti’ye kolyeyi Raghav’ın takmasına neden olur. Raghav ve Pallavi gülümser.

Sunny ve Rocky birlikteyken Pallavi ve Farhad gelir. Farhad ona Ragini’yi nasıl tanıdığını sorar. Sunny kimsenin eline geçmediğini söyler. Pallavi bunun çok ciddi olduğunu söyler hapse düşebileceğini anlatır. Rocky bilmiyorum der. Vijay Deshmukh’a mücevher vermesi için Ragini’ye şantaj yapmak zorunda kaldım. Sakallı bir adama verdiğini söyler. Pallavi bu adam kim olduğunu merak eder. Sunny, Rocky’yi onunla buluşmak için bir otele bıraktığını hatırlatır. Kameralardan kontrol edebileceklerini söyler.

Pallavi ve Raghav birlikte görüntüleri izler. Raghav çok akıllı olduğunu çok güzel saklandığını söyler. Pallavi düşmanlarından biri üzerinde durur. Raghav’ın aklında Ved vardır. Raghav bana ilk kez güvendiğini ve haklı olduğunu kanıtlamak istediğini söylüyor. Pallavi gülümsüyor ve gidiyor.

Kirti Sunny ile görüşür. Pallavi’ye yardım etmekten bahseder. Kirti ondan uzak kalmasını ister. Sunny sadece yardıma ihtiyacı olduğunu belirtir. Kirti kesinlikle Raghav’ın suçlu olduğun inanır. Sunny geçmişte yapmış olabileceğini ama bu sefer öyle görünmediğini anlatır. Sunny ilişkilerine dair Pallavi’nin bir şeyler sezmiş olabileceğini söyler.

Kirti, Pallavi ile konuşur ve ondan Raghav’a bunu söylememesini ister. Pallavi ilk izleniminin kötü olduğunu ancak dün yardım ettiğini ve onun kararını verebilecek kadar olgun olduğunu söyler. Raghav’a bir şey söyleyeceğine söz verir. Kirti, Pallavi’ye teşekkür eder.

Seninle Yeniden 23 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Pallavi’nin eline Milind verdiği laddu kağıtları geçer. Milind’e gösterir, Milind ona kağıtların Amruta ve Sulochana tarafından verildiğini söyler, bunun kredi değil mülk belgeleri olduğu sonucuna varırlar.
Herkes onlara doğru yürür. Pallavi Vijay’a bu durumdan bahseder. Mansi annemi suçlamayı bırak, biraz utan der.

Pallavi, Raghav’ın arkalarında durduğunu görür. Raghav’ı buraya kadar gelmesine gerek olmadığını söyler. Pallavi, Vijay’ı öfkesini onu kör ettiğini iyiyi ve doğruyu ayırt edemediğini söyleyerek Raghav’ın elinden tutup gider.

Suçlu Bulundu! Pallavi yolda Abdul Chacha’yı görür. Chacha özlendiklerini belirtir. Lafı partiye getirir. Pallavi hangi parti diye sorar. Soluchana yengesinin gelip erkek kıyafeti saç sakal aldığını söyler. Pallavi hemen ipuçlarını birleştirir. Raghav’a bakar. Raghav, Pallavi’ye Ved’in hala hapiste olduğunu söyler.

Raghav çok zekice olduğunu ama bunu nasıl açığa çıkaracağını düşünür. Deli adamın video itirafına inanmadığını söyler. Pallavi’nin babasını kastediyordur.

Raghav, Pallavi’ye bu sefer Sulochana’nın hapse gireceğini söylüyor. Pallavi onun aileden olduğunu Milind amcasına bunu yapamayacaklarını söyler. Raghav sürekli hatalar yaptığını ve ceza çekmesi gerektiğini söyler. Pallavi tartışmamayı bitirmek istediğini belirtir.

Pallavi, Raghav’a yürüyor, Raghav, ona doğrudan onunla aynı fikirde olduğumu söylersem, bana tüm yaşam boyunca, Pallavi’nin aynı düşündüğünü duymamı sağlayacağını düşünüyor.
Raghav, Pallavi’nin haklı olduğunu söylüyor Milind iyi bir insan, diyor Pallavi ve haklısın bir süre hapiste kalması gerektiğini söylüyor, ikisi de yeniden tartışmaya başlıyor.

Jaya ve Kirti birlikte yemek pişiriyor. Pallavi, Jaya ve Kirti’ye hırsızlığın arkasında Sulochana’nın olduğunu anlatır. Pallavi bu sefer ikilinin bile Raghav’a inanmadığını ve onu geçmiş deneyimlere göre yargılamayı bırakmalarının zamanı geldiğini hatırlatır.

Sulochana yüzünü atkı ile gizler ve otelden çıkış yapar. Resepsiyonist ona taksisinin geldiğini söyler. Sulochana teşekkür eder ve taksiye biner. Haydarabad istasyonuna gitmesini ister. Raghav Sulochana’yı arabadan çıkarır ve silahını ona doğrultup tüm hikayeyi anlatmasını ister. Sulochana, Deshmukh evini istediğini anlatır.

Raghav, Sulochana’ya hapiste çürümeyi hak ettiğini söyler. Sulochana hapse girmek istemez ve Raghav’ın ayaklarına kapanır. Raghav Solychana’ya kendi dediklerini yapmasını Pallavi’nin adını aklamasını ister. Sulochana, kurtulduğu için şükreder.

Bölüme puanınız kaç?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın