Düşman Başına 120. Bölüm Özeti -14 Ekim Cuma

Düşman Başına 120

Nimmi ve Preeti Yer Değiştirdi! Mohit’in İntikamı!

Düşman Başına 120.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 120.bölümde Preeti kendinin, Riya’nın ve Nimmi’nin hayatını mahvedecek bir karara imza atacak! Düşman Başıa 120.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 120.bölümde Mohit, Preeti’i kullanmayı düşünür ve bir kaza geçirir. Onu kurtarmaya gelen kişinin yanına da Preeti’nin adını ve numarasını verir.

Nimmi düğün alanında adet gereği Vyom’un ayakkabılarını çalar. Sujeev ise Nimmi’yi azarlar ve ayakkabıları geri vermesini ister. Nimmi reddeder ve elini ısırır. Sujeev sinirlenir.

Preeti, Mohit’i Görmek İstiyor! Kadın Preeti’ye ulaşır. Mohit’i tanıyıp tanımadığını sorar. Onun kaza geçirdiğini bilincinin kapalı olduğunu ve Preeti adını sayıkladığını söyler. Preeti Mohit’in oyunu olabileceğini söyler. Kadın hastanenin adını ve Mohit’in fotoğrafını gönderir. Nimmi ve Preeti fotoğrafı görür. Preeti, Mohit’in ölmek üzere olduğunu ve onu mutlaka görmesi gerektiğini söyler. Nimmi izin vermez. Bunun mümkün olamayacağını düğün zamanının geldiğini söyler. Preeti’ye son dakika da bir güç gelmiştir.

Preeti ve Nimmi Yer Değiştirdi! Nimmi, Mohit için risk alacağını söyler. Aşkı orada ölürken burada kalamayacağını söyler. Nimmi, Riya’ya düğünden önce olan ritüelin ne kadar süreceğini söyler. İkilinin 1 saatlik süreleri vardır. Bu sırada Nimmi Preeti’nin gelinliğini giyecektir. Riya ise Nimmi’nin neden bunu sorduğunu merak eder.

Düşman Başına 120. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Riya’nın Başı Belaya Girecek! Nimmi gelinliği giyer. Riya ikiliyi görünce şok olur ve ne yaptıklarını sorar. Nimmi, Preeti’nin Mohit ile buluşacağını söyler. Riya delirdin mi diye sorar. Preeti önüne gelene meydan okuyor ve kararından dönmeyeceğini söylüyor. Riya onunla gideceğini söyler. Preeti, Riya’yı beklemeden gider.

Riya gelinlik giymiş Nimmi’yi adare etmek zorunda kalır. Önce Pari ve Sharmili gelir. Nimmi yüzünü kapatır. Shanti sıkıştırınca midesi bulanıyormuş gibi yapıp kendisini banyoya kilitler. Riya ise herkesi oyalamaya başlar. Bunty arayarak Nimmi’nin yanında durmasını kendisinin Preeti’yi almaya gideceğini söyler. Riya çok gergindir ve Shanti bunu fark eder.

Evlenecekler Mi? Preeti Mohit’e ağlayarak sarılır. Mohit onu tapınağa görümesini ister. Saf Preeti onu götürür ve Mohit’in oyunu olduğunu anlar. Mohit aslında kaza geçirmemiştir. Evde 4 tur attıklarını kalan 3 turu da tamamlayacaklarını söyler. Preeti kaçmaya çalışır ama Mohit onu tehdit eder. Bugün bu tapınağa geldiğini eve dönünce onu kimsenin kabul etmeyeceğini söyler. Mohit, Preeti’yi onunla evlenmeye zorlar. Kaçmaya çalıştıktan sonra onu tapınağa geri sürükler. Riya, Preeti’yi bulmaya çalışır ve onu arar. Mohit, Preeti’yi azarlar ve telefonunu fırlatır.

Riya, Preeti’yi aramaktan yorulur. Gelinin yavaş yavaş gelmesi istenir. Bunty endişeleniyor. Shivam ve Rani gidip Preeti’yi alacaklarını söylüyorlar. Bunty odaya koşar ve Nimmi’den gergin olmamasını ister. Riya ve Preeti’nin birazdan döneceğini az sabretmesini ister.

Mohit, Preeti’nin aradığında gelmesi gerektiğini artık ondan nefret ettiğini söylüyor. Mohit ve Preeti turlarını atarken; Nimmi de Vyom’un yanındaki yerini alıyordur.  Pandit gelinden damada çelenk takmasını ister. Nimmi gerilir. Nimmi, Vyom’a çelenk takar. Herkes alkışlar ve gülümser. Bunty endişelenir. Pandit onlardan gelin ve damadı mandap’a götürmelerini ve yedi tur başlatmalarını ister.

Mohit’in İntikamı! Preeti, Mohit’ten onu bırakmasını ister. Artık sadece bir tur kaldığını söylüyor. Mohit, Preeti’ye sindoor sürer. Mohit durup Preeti’yi terk ettiğini ve artık onu istemedğini söyler. Mohit Preeti’den intikamını almıştır. Bir günde iki düğünü kaçırmış artık onunla kimsenin evlenemeyeceğini söyler. Zaten onunla evlenmek istemediğini onu tuzağa düşürmek istediğini söyler.

Riya tapınağa ulaşır. Mohit, Preeti’yi saklar ve bağlar. Ardından Riya’yı karşılar ve ona sürpriz der. Mohit bir şekilde Riya’yı da bağlar. Vyom Nimmi’ye evlilik kolyesini takar ve sindoor uygular. Bunty Kuşya’yla konuşması gerektiğini söyler. Kuşya çok işi olduğunu söyleyerek Bunty gönderir.

Nandu ise Nimmi’nin suya yansıyan yüzünü görür. Preeti’ye ne olduğunu düşünür. Onu Mohit’in kaçırmış olabileceğini anlar ve Mohit’e telefon eder. Mohit intikamını almak için Nandu’yu da yanına çağırır.

Dip Not! Bu hikayede yanan Nimmi olacak gibi duruyor! Bu evlilik gerçekleşirse Nimmi’yi Sharmili’nin evide huzursuz günler bekler. Preeti’de Nandu’yla evlendirilir ve Riya’da evden atılır. Böylece Shanti emeline kavuşmuş olur. Riya’nın bu bölüm aileye haber vermeden kendi başına işleri halletmesi hatalıydı. Çünkü defalarca uyarıldı. Bakalım tahminlerimizin ne kadarı doğru çıkacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir