Düşman Başına 121. Bölüm Özeti -15 Ekim Cumartesi

Düşman Başına 121

Nimmi Vyom’la Preeti Nandu’yla Evlendi! Riya Evden Atıldı!

Düşman Başına 121.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 121.bölümde artık Vyom ve Nimmi evlenmiştir. Nimmi, Sinha evine gidene kadar gerçek açığa çıkmaz! Düşman Başına 121.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 121 bölümde Riya ve Preeti bağlı yerlerinden kıpırdayamazlar. Vyom ve Nimmi’nin de evliliği gerçekleşmiş herkes onu Preeti sanarak sarılıyordur. Raghav ve Kuşya, Nimmi’yi kutsarlar.

Riya iplerden kurtulur Preeti’yi de alıp eve doğru koşarlar. Preet ilk etapta gitmek istemez. Riya yetişeceklerini söyler. Erkek tarafı Nimmi’yi de alıp giderler. Nimmi’nin şalı hala açılmamıştır. Nimm’nin eve girme ritüelleri yapılır. Sütün içinde yüzük bulma oyunu oynanır. Nimmi 3 kere yüzüğü bulur. Herkes yeni gelinin Vyom’un hakkından geleceğini Sharmili’nin zeki bir gelini olduğunu söyler. Sharmili bu sadece bir oyun diye düzeltir.

” Nimmi benim yerime gelin oldu!” Evdekiler ise Nimmi ve Riya’nın nereye kaybolduğunu anlayamazlar. Raghav artık karakola gideceğini söyler. Preeti ve Riya içeri girerler. Herkes Preeti’yi görünce şok olur. Diğer tarafta da Nimmi’nin şalı açılır. Onlarda Preeti’yi beklerken Nimmi’yi görünce şok olurlar. Raghav Preeti’ye ne olduğunu sorar. Preeti af diler. Shanti az önce düğününü tamamladıklarını burada Nimmi’nin kıyafetleri içerisinde ne yaptığını sorar. Riya düğün bitti mi diye sorar. Kuşya evet ama biz kimin düğününü yaptık der. Riya’nın başı döner. Preeti ” Nimmi benim yerime gelin oldu!” der. Hepsi şok olur.

İstenmeyen Gelin Nimmi! Diğer tarafta Nimmi ise gelin olarak istenmez, hakarete uğrar. Özellikle Sujeev, Nimmi’nin bu evde kalamayacağını söyler. Sharmili ise kandırıldıklarını ihanete uğradıklarını söyler.

Riya Evden Atıldı! Kuşya ise Nimmi’nin durumunu ilk hisseden olur. Kızının gittiği yerde eziyet göreceğini söyler. Hepsinin suçlusu Riya’dır. Shanti baştan beri Raghav’ı uyardığını ama kimsenin onu dinlemediğini söyler. Sürekli Preeti ve Vyom’u bir araya getirmeye çalıştığını söyler. Raghav’da bu sefer Riya’ya kızar. Sen kimsin ki karar verip Nimmi’ye gelinlik giydiriyorsun der. Riya açıklama yapamaz. Shivam’da çok sinirlidir. Ceza olarak Riya evden atılır. Kuşya, Riya’nın eşyalarını kapıya atar.

Düşman Başına 121. Bölüm Özeti Devam Ediyor

İnsanlar Preeti hakkında dedikodu yapmaya başlar. Shivam onları kovar. Nimmi ise evden gitmez. Artık onların gelini olduğunu kendisini atamayacaklarını söyler. Sharmili Sarla’nın yanına gider. Sarla olanlardan habersizdir. Hala Sharmili’nin kendisine bir ev yapacağını düşünür. Sarla, Sharmili’yi de alıp Shanti’nin evin gider.

Nandu Preeti’yle evlendi! Kuşya’nın tek derdi Preeti’nin kiminle evleneceğidir. Ev yıkılmış gelini atılmış Nimmi istenmediği bir eve gelin gitmiştir. Ama Kuşya’nın tek derdi Preeti’nin kiminle evleneceği! Nandu hemen atlar ve Preeti’yle evleneceğini söyler. Nandu’nun fırsat resmen ayağına gelmiştir hemen atlar. Shanti de kabul eder. Pandit ayarlanır ve hemen apar topar Preeti evlendirilir.

Sarla ve Sharmili oraya gelir. Sarla, Preeti’nin bir günde kaç kere evleneceğini sorar. Nandu Sharmili’ye karımı alamazsınız der 😀 küçük enişte çok korkar. Sharmili Nimmi’yi bırakıp gider. Raghav kalp krizi geçirir.

Riya’ysa Anupam’ın yanına gider. Evden atıldığını söyler. Baba kız birbirine sarılır. Shanti, Raghav’ın Preeti ve Nandu’ya kalacak yer ayarlayana kadar bu evde kalacağını söyler. Artık evi yönetimi yeniden kendisine geçmiştir. Nimmi’yi de alıp Sinha evine götüreceğini söyler. Nimmi hepsine yalvarır. O evde istenmediğini kendisini yollamamalarını ister. Raghav kendi başına yaptıkları işin cezasını çekeceklerini söyler. Shanti, Nimmi’yi de alıp gider. Kuşya tekrar Riya’yı arayıp koca bir aileyi çökerttiği için kızar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir