Düşman Başına 119. Bölüm Özeti -13 Ekim Perşembe

düşman başına 119

Evdekiler Mohit ve Riya’nın Videosunu İzledi!

Düşman Başına 119.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 119.bölümde Shanti telefonundaki videoları aile üyelerinin görmesini sağlar. Evdekilerin tepkisi Riya’ya karşı nasıl olacak? Düşman Başına 119.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 119.bölümde Shanti’nin Preeti’den hediyeleri kontrol etmesini ister. Preeti’den mutlu olmasını ve her zaman gülümsemeye devam etmesini tembihler. Preeti, Shanti’nin elinde Mohit’ten gelen bir hediye zanneder. Preeti hediyeyi Riya’ya gösterir ve Mohit’in gönderdiğini söyler. Shanti onları duyar.

Riya hediyeyi görür ve merak etmemesini birisinin onlara kötü bir şaka yaptığını söyler. Riya’dan bir şeyler yapmasını ister. Riya yemek yiyene kadar döneceğim der ve gider. Nandu ağlar ve Preeti’nin evliliğinden sonra bu evde ne yapacağını düşünür o da hemen bu evden ayrılacağını söyler.

Shanti birini arar ve adamdan işini yapmasını ister. Adam, Riya’nın motoruna vurur ve onunla kavgaya tutuşur.Riya o adamla kavga etmekle meşgulken Shanti evde Riya’nın yokluğunu fark ettirir. Shanti, Shivam’dan Riya’yı aramasını ister. Trafik müfettişi gelir ve adam ondan şikayetçi olur. Riya iyice oyalanır. Shanti’nin istediği de budur. Kadınlar Riya’nın düğüne gelmediği dedikodularına başlar. Bu Kuşya için istenmedik bir durumdur.

 Raghav Videoyu İzledi! Shanti telefonuna bir şeyler olduğunu Raghav’dan kontrol etmesini ister. Shanti Raghav’ın videoları görmesini ister. Shanti Raghav oralı olmayınca rahatsızlanmış gibi yapar. Raghav limonlu su getirmelerini ister. Shanti söylemek için sızlanır. Herkes Shanti’ni peşinden gider.

Düşman Başına 119. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shanti bu videonun nasıl geldiğini bilmediğini söylüyor ama şok oldum der. Videoyu gören herkes şaşkındır. Shanti Riya ile alay eder ve ağlar. Riya endişeleniyor.

Shanti’nin Riya’yı suçlamasıyla devam eder. Preeti, Riya’nın bir şey yapmadığını herkesin yanıldığını söyler. Kaushalya, her zaman yalan söylediği için Riya’yı azarlar. Raghav onlardan önce neden kendisine söylemediklerini açıklamalarını ister. 

Kuşya, Riya’yı Evden Kovdu! Riya, Mohit’i Preeti’den uzaklaştırdığını anlatıyor. Shanti ve Kaushalya, Riya’yı azarlamaktan geri durmaz.Kaushalya, Riya’ya acı sözler söyler. Riya daha fazla dayanamaz ve ağlar. Kuşya, Shivam’dan Riya’yı alıp bu evden ayrılmasını ister. Çünkü evlilik hayatlarını bozmak istemiyor. Herkes şok olur.

Raghav bu duruma karşı çıkar. Riya’ya daima inandığını söyler. Riya, Mohit’in haldi olayından sonra sessiz kalmadığını, Preeti’yi evliliğini bozmakla tehdit ettiğini açıklar. Riya, çözüm bulmaya çalıştığını ve bu yüzden onunla konuştuğunu belirtir. Shivam’a anlatsaydı olayın karakolda biteceğini ve Preeti için bu durumun daha karmaşık bir hal alacağını söyler. Riya evliliğin sorunsuz olması için çaba sarf ettiğini eğer suçlu görüyorlarsa cezalandırılmaya hazır olduğunu söyler.

  Raghav ellerini kavuşturarak teşekkür eder ve bu mektuplar ona ya da polise ulaşırsa ne olacağını söyler. Shanti’den Riya’yı suçlamadan önce düşünmesini istiyor. Shivam, Riya’nın Mohit hakkında saklayarak bir hata yaptığını, ancak Preeti’nin sorununu çözdüğünü söylüyor. Shanti yine başaramamıştır.

Vyom cephesindeyse Pari rahat durmaz ve Vyom’a musallat olur. Vyom uykudan sonra kaşınmaya başlar. Ona yeni şervani baksalar da bulamazlar. Vyom kalitesiz kıyafetlerle düğün alayına gider.

Erkek tarafı düğüne gelir. Raghav, Pari’nin neden bir hizmetçiyle geldiğini sorar. Kuşya onun hizmetçi değil Vyom olduğunu söyler. Sharmili ise bu durumu kökleriyle ilgili gelenek diyerek bağlar. Komşular ise zengin insanların modası olarak yorumlar.

Düğün başlamak üzeredir. Artık dananın kuyruğu kopacak ve uzun zamandır beklenen soru en nihayetinde sonuçlanacaktır! Bu düğünden sonra dengeler nasıl değişecek? Vyom ve Preeti evliliği gerçekleşecek mi? Mohit aşkı bitti mi? Shanti Riya’yı gönderemeyecek mi? Hepsinin cevabı artık gelecek bölümde!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir