Emanet 431 Bölüm Fragmanı 7 Ekim Cuma

emanet 431

Yaman Nana’nın Kalbini Çalacak!

Emanet 431.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 431.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 431.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetimizde Nana’nın başının polisle belaya gireceğini söylemiştik. Nitekim Nana sınır dışı edilmek üzere tutuklandı. Yaman hemen devreye girerek sorunu çözmek istese de bu iş pekte kolay olmayacak. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Yaman ve Nana aynı safta! Nana’nın sınır dışı edilecek olması elbette en çok Yusuf’u üzdü. Yaman’ın ise buna tahammülü yok. Ne yapıp edip Nana’yı kurtarmak istiyor. Yaman bununla mücadele için kararlı gözükürken Nana ise kuşkulu. Bütün bunları başta Yaman’ın onun başına açtığını düşünecek. Ancak Yaman’ın birlik teklifi Nana’yı bir hayli şaşırtacak.

Nana düşman olarak geldiği konakta bir anda kendini Yaman ile yan yana bulmuş olacak! Bu durum gelecekte olacak birliğin kısa bir fragmanı niteliğinde. İkili omuz omuza vererek sınır dışı edilme işinden kurtulmanın yollarını arayacak. Nitekim Yaman’ın ne denli inatçı ve kararlı olduğunu bilmeyeniniz yok. Yaman ne yapıp edip Nana’yı kurtarmayı başaracak!

Nana’nın değişimi! Yaman’ın bu tavrı elbette Nana’yı etkileyecek. Nana bu hislere karşı koysa da içinde bir şeylerin değiştiğini hissedecek. Kısaca Nana’nın içine aşk tohumunun burada düşeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Gelecek bölümlerde yaşanacak zorluklar tıpkı geçmişte Seher ve Yaman’da olduğu gibi burada da birleştirici etki gösterecek. İkili inkar etse de yavaş yavaş birbirlerine yakınlaşacak. Bu yakınlaşma hem Nana’yı hem de Yaman’ı başta rahatsız edecek. Ancak bu işin sonu aşktan başka yere çıkmayacak!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir