Deepika Singh Hakkında Bilinmeyenler

Can Yoldaşım Sandiya

Can Yoldaşım Hint dizisindeki Sandhya Rathi rolü ile ünlenen Deepika Singh, 21 Haziran 1984 tarihinde Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde doğdu. Pencap Teknik Üniversitesi’nde Pazarlama alanında İşletme Yüksek Lisansını tamamladı ama hep oyuncu olmak istiyordu. Deepika Singh, ilk televizyon deneyimini 2011 yılında Diya Aur Baati Hum dizisinde Sandhya karakteri ile yaptı. Dizide 5 yıl boyunca bu rolü oynadı.

2 Mayıs 2014 yılında Can Yoldaşım dizisinin yönetmeni Rohit Raj Goyal ile evlendi. Adını Deepika Singh Goyal olarak değiştirdi. 2017 yılının Mayıs ayında Deepika Singh ve Rohit Raj Goyal çiftinin Soham Goyal isminde de bir tane erkek  çocukları oldu.

Deepika Singh’i daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Deepika Singh kariyerinde ilerleyebilmek için çok mücadele verdi. Sandiya gibi adeta tırnaklarını kazıyarak başarıya ulaştı. Para biriktirebilmek için geceleri çoğu zaman aç uyudu.

Ekranda göründüğü gibi başarılı, azimli kendinden emin ve bağımsızdır.

Çok bir marka takıntısı yok. Kendine yakışanı giymeyi seviyor.

Oyunculuk kariyerinde Ram Kapoor ve Barun Sobti ile rol almayı istiyor.

Dizi çekimlerinin yapıldığı zaman Meera Yolu sakinlerinden olmuş.

Oyuncu olmasaydı babasına konfeksiyon işinde yardımcı olabilirmiş.

Deepika Kuzey Hindistan yemeklerini yemeyi seviyor. Özellikle, chole bhaturey.

Mutfağında bulunan onu rahat ettiren mercimek ve pirinci eksik etmiyor.

Seyahat etmeyi çok seviyor. En sevdiği ülke İngiltere.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın