Can Yoldaşım 268.Bölüm Özeti – 24 Nisan Pazar

Can Yoldaşım 269

Chotu’ya Çifte Talip Var! Kızlardan Biri DOLANDIRICI!

Can Yoldaşım 268. bölüm özetinde Sandiya ve Suraj barışmıştı. Chotu konağa geri dönerken daha önce hiç görmediğimiz bir karakterle daha tanışmıştık. Pakistan’dan Hindistan’a gelecek olan Arzo’yu görmüştük. Peki 268. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 268.bölüm özeti devam ediyor.

Chotu’nun talibi! Resham torunu Arzo için Chotu’nun iyi bir aday olduğundan emindir. Hindistan’a giderek onu damat olarak alacaktır. Tüm bunlardan habersiz olan Rathi konağı ise oldukça sakindir. Santoş, Chotu’yu oğlu olarak konağa almıştır. Mena ise bu durumdan hiç memnun değildir. Bademli süt yaparken Chotu’nunkine su koyar. Santoş Mena’ya yaptığını içirerek bu planını bozar. Mena’nın aksine ev halkı Chotu’yu çok sever.

Arzo tarafında ise heyecan vardır. Resham, Chotu’nun resmini gösterince Arzo çok beğenir. Resham ona tatlı laflar söylerken ikili gülüşürler. Teyze ise bu durumu eleştirir. Arzo’nun burada koca bulamadığını, kalkıp Hindistan’a koca aramaya gittiğini söyler. Bu şişman halinle kimse seni almaz der. Ayrıca onlar bizi terörist olarak gördüğünü sözlerine ilave eder. Resham ise teyzenin dediklerinin hep tersi çıkar diyerek herkesi güldürür. Arzo’nun endişelenmesini engeller!

Sandiya tetikte! Teyzenin terörist vurgusunun üstüne Sandiya toplantıya çağrılır. Pakistan üzerinden çok sayıda mülteci ve terörist geleceği ihbarı vardır. Amir Sandiya ve ekibi bu göreve gönderir. Hindistan güvenliği için dikkatli olmalarını söyler.

Can Yoldaşım 268.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Diğer tarafta Resham ise Hindistan’a gelmiştir. Resham arkadaşı Sita’yı arar ancak bulamaz. Sita bu evlilikte önemli bir rol oynayacaktır. Sita’yı bulamamak Resham için kötü olmuştur. Rasham’ın bilmediği şey ise Sita’nın hayatta olmadığıdır. Chotu’nun annesi Sita hayatını kaybetmiştir. Resham bu durumda ne yapacağını bilemez.  Arzo’nun hayalleri yıkılacaktır!

Tesadüf karşılaşma! Resham ne yapacağını bilmez halde takılırken şans yüzüne güler. Sandiya ve aile Sita’nın cenazesi için tapınağa gelmiştir. Sandiya burada Resham’la tanışır. Yere düşen Chotu’nun fotoğrafı Sandiya’nın dikkatini çeker. Sandiya Chotu’yu nereden tanıdıklarını sorduğunda Resham ona hikayeyi anlatır. Sandiya Chotu ile olan bağlarını söyleyerek onlara yardım edeceğini belirtir.

Chotu ise Priya adında bir kıza aşıktır. Priya ve annesi Chotu’nun parasını yemekten başka bir şey yapmayan iki insandır. Priya Chotu’yu kendine aşık etmiş annesi ise türlü bahanelerle ondan para almaktadır. Bu gerçek işleri oldukça karıştıracaktır.

Evlilik olacak mı? Resham ve Arzo Rathi konağına gelir. Santoş ve Arun ikiliyi hoş karılar. Santoş, Arzo’yu çok beğenir. Arunda Chotu’nun kendi sözlerini dinleyeceğini düşünür. Bu evlilik işine sıcak bakarlar. Ancak Chotu tam tersi bir rüyadadır. Priya Chotu’yu kandırmaya devam eder. Ondan para ister. Evlilik için sözler verir. Chotu’nun paralarını yemeye devam eder.

Can Yoldaşım 268.Bölüm Özeti – 24 Nisan Pazar Günü Neler Olacak?

Aile ise Arzo’yu sevmiştir. Onun davranışları ve güzelliği oldukça yerindedir. Mena’da Chotu için uygun bir aday olduğunu düşünür. Üstelik Sita ölmeden önce bu evliliğe onay vermiştir. Bir nevi evlilik onun vasiyeti gibidir. Tabi burada Chotu’nun kararı asıl belirleyici şey olacaktır.

Kararı ne olacak? Chotu konağa geldiğinde Mena hemen onu köşeye çeker. Tüm olanları bir bir anlatır. Annesinin vasiyetini söyler. Chotu ardından Resham ile tanışır. Onun kutsamasını alır. Arzo’nun resmi gösterilir. Chotu’dan düşünmesi ve karar vermesi istenir. Chotu sessizliğini bozmaz ancak bu durumdan dolayı morali çok bozulur. Priya ile evlilik hayalleri kurarken bu olanlar tüm planını bozmuştur. Resham ise konaktan mutlu şekilde ayrılır.

Chotu ise Priya’nın yanına gider. Ona olanları anlatır. Priya kendisinden bahsedip bahsetmediğini sorar. Chotu bunu yapamadığını söyler. Priya evlilik için Chotu’ya 10 lakh başlık parası verileceğini duyunca gözü döner. Chotuya derhal Arzo ile evlenmesini söyler. Parayı aldıktan sonra boşanmasını, sonra parayı kendisine vermesini ister. Ancak annesi öyle evliliğe izin verecektir. Chotu ise ev halkına yalan söyleyerek nasıl böylesine bir şey yapabileceğini düşünür. Ancak Priya için bunu yapmaya karar verir. Arzo ile evlenecektir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın