Can Yoldaşım 268.Bölüm Özeti – 24 Nisan Pazar

Can Yoldaşım 269

Chotu’ya Çifte Talip Var! Kızlardan Biri DOLANDIRICI!

Can Yoldaşım 268. bölüm özetinde Sandiya ve Suraj barışmıştı. Chotu konağa geri dönerken daha önce hiç görmediğimiz bir karakterle daha tanışmıştık. Pakistan’dan Hindistan’a gelecek olan Arzo’yu görmüştük. Peki 268. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 268.bölüm özeti devam ediyor.

Chotu’nun talibi! Resham torunu Arzo için Chotu’nun iyi bir aday olduğundan emindir. Hindistan’a giderek onu damat olarak alacaktır. Tüm bunlardan habersiz olan Rathi konağı ise oldukça sakindir. Santoş, Chotu’yu oğlu olarak konağa almıştır. Mena ise bu durumdan hiç memnun değildir. Bademli süt yaparken Chotu’nunkine su koyar. Santoş Mena’ya yaptığını içirerek bu planını bozar. Mena’nın aksine ev halkı Chotu’yu çok sever.

Arzo tarafında ise heyecan vardır. Resham, Chotu’nun resmini gösterince Arzo çok beğenir. Resham ona tatlı laflar söylerken ikili gülüşürler. Teyze ise bu durumu eleştirir. Arzo’nun burada koca bulamadığını, kalkıp Hindistan’a koca aramaya gittiğini söyler. Bu şişman halinle kimse seni almaz der. Ayrıca onlar bizi terörist olarak gördüğünü sözlerine ilave eder. Resham ise teyzenin dediklerinin hep tersi çıkar diyerek herkesi güldürür. Arzo’nun endişelenmesini engeller!

Sandiya tetikte! Teyzenin terörist vurgusunun üstüne Sandiya toplantıya çağrılır. Pakistan üzerinden çok sayıda mülteci ve terörist geleceği ihbarı vardır. Amir Sandiya ve ekibi bu göreve gönderir. Hindistan güvenliği için dikkatli olmalarını söyler.

Can Yoldaşım 268.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Diğer tarafta Resham ise Hindistan’a gelmiştir. Resham arkadaşı Sita’yı arar ancak bulamaz. Sita bu evlilikte önemli bir rol oynayacaktır. Sita’yı bulamamak Resham için kötü olmuştur. Rasham’ın bilmediği şey ise Sita’nın hayatta olmadığıdır. Chotu’nun annesi Sita hayatını kaybetmiştir. Resham bu durumda ne yapacağını bilemez.  Arzo’nun hayalleri yıkılacaktır!

Tesadüf karşılaşma! Resham ne yapacağını bilmez halde takılırken şans yüzüne güler. Sandiya ve aile Sita’nın cenazesi için tapınağa gelmiştir. Sandiya burada Resham’la tanışır. Yere düşen Chotu’nun fotoğrafı Sandiya’nın dikkatini çeker. Sandiya Chotu’yu nereden tanıdıklarını sorduğunda Resham ona hikayeyi anlatır. Sandiya Chotu ile olan bağlarını söyleyerek onlara yardım edeceğini belirtir.

Chotu ise Priya adında bir kıza aşıktır. Priya ve annesi Chotu’nun parasını yemekten başka bir şey yapmayan iki insandır. Priya Chotu’yu kendine aşık etmiş annesi ise türlü bahanelerle ondan para almaktadır. Bu gerçek işleri oldukça karıştıracaktır.

Evlilik olacak mı? Resham ve Arzo Rathi konağına gelir. Santoş ve Arun ikiliyi hoş karılar. Santoş, Arzo’yu çok beğenir. Arunda Chotu’nun kendi sözlerini dinleyeceğini düşünür. Bu evlilik işine sıcak bakarlar. Ancak Chotu tam tersi bir rüyadadır. Priya Chotu’yu kandırmaya devam eder. Ondan para ister. Evlilik için sözler verir. Chotu’nun paralarını yemeye devam eder.

Can Yoldaşım 268.Bölüm Özeti – 24 Nisan Pazar Günü Neler Olacak?

Aile ise Arzo’yu sevmiştir. Onun davranışları ve güzelliği oldukça yerindedir. Mena’da Chotu için uygun bir aday olduğunu düşünür. Üstelik Sita ölmeden önce bu evliliğe onay vermiştir. Bir nevi evlilik onun vasiyeti gibidir. Tabi burada Chotu’nun kararı asıl belirleyici şey olacaktır.

Kararı ne olacak? Chotu konağa geldiğinde Mena hemen onu köşeye çeker. Tüm olanları bir bir anlatır. Annesinin vasiyetini söyler. Chotu ardından Resham ile tanışır. Onun kutsamasını alır. Arzo’nun resmi gösterilir. Chotu’dan düşünmesi ve karar vermesi istenir. Chotu sessizliğini bozmaz ancak bu durumdan dolayı morali çok bozulur. Priya ile evlilik hayalleri kurarken bu olanlar tüm planını bozmuştur. Resham ise konaktan mutlu şekilde ayrılır.

Chotu ise Priya’nın yanına gider. Ona olanları anlatır. Priya kendisinden bahsedip bahsetmediğini sorar. Chotu bunu yapamadığını söyler. Priya evlilik için Chotu’ya 10 lakh başlık parası verileceğini duyunca gözü döner. Chotuya derhal Arzo ile evlenmesini söyler. Parayı aldıktan sonra boşanmasını, sonra parayı kendisine vermesini ister. Ancak annesi öyle evliliğe izin verecektir. Chotu ise ev halkına yalan söyleyerek nasıl böylesine bir şey yapabileceğini düşünür. Ancak Priya için bunu yapmaya karar verir. Arzo ile evlenecektir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir