Can Yoldaşım 269.Bölüm Özeti – 25 Nisan Pazartesi

Can Yoldaşım 270

Sandiya ve Suraj’ı Pakistan’da Neler BEKLİYOR?

Can Yoldaşım 269. bölüm özetinde Chotu kendisine gelen talipleri kabul etmişti. Rathiler bu habere sevinirken Resham bu güzel haberi Arzo vermek için onu aramıştı. Ancak Chotu tüm bunları dolandırıcı sevgilisi Priya için yapmıştır. Chotu bu durumdan dolayı büyük bir ikilem yaşar. Peki 269. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 269.bölüm özeti devam ediyor.

Chotu kararsız! Aileye Arzo ile evleneceğini söyleyen Chotu büyük bir kararsızlık yaşar. Para için yaptığı bu evlilik büyük bir yalan üzerine kuruludur. Tüm aile üyeleri Chotu’nun evliliği için sevinirken o parayı aldıktan sonra boşanacaktır.

Chotu gece olduğunda Priya’yı arayarak ona bu düşüncelerini söyler. Priya ise ona yalan vaatlerde bulunur. Evleneceklerini dile getirerek Chotu’yu kandırır. Ona uyumasını ve dinlenmesini tavsiye eder. Priya telefonu kapattığında ise gelecek paranın hayalini kurmaya başlar.

İhbar geldi! Priya bu hayalleri kursa da içten içe endişelenir. Chotu evlilikle kıza bağlanırsa parayı kaybedebilir. Diğer tarafta Sandiya ve ekibine yeni bir ihbar gelir. Bir adam havaalanında Pakistanlı bir kadının 10 lakh para konuştuğunu duymuştur. Amir bu olayın incelenmesini ister. Polisler Resham’ın kaldığı otele giderek baksın yapar. Resham durumu anlatsa da polis arama konusunda kararlıdır. Bu esnada Sandiya ve aile üyeleri Resham’ın kaldığı yere gelmiştir.

Resham bu durumdan dolayı çok endişelenir. Neyse ki polis Rathiler gelmeden çıkar. Resham rahat bir nefes alır. Rathiler hediyeleriyle Resham’ı görür. Burada her şey yolunda gider. Resham Arzo arayarak ona güzel haberleri verir. Bir ay sonra düğün olacak der. Arzo bu haberle birlikte çok mutlu olur. Sandiya ve Santoş’la konuşur. Santoş telefonda Arzo kutsar.

Can Yoldaşım 269.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya Chotu’yu yakaladı! Bu güzel konuşmadan sonra aile düğün hazırlıkları için ayrılır. Yolda giderken Sandiya, Chotu ve Priya’yı görür. Aracı durduran Sandiya emen ikiliyi takibe alır. Chotu karşısında bir anda Sandiya ve Suraj’ı görünce şoke olur. Priya’yı onlara ne diye tanıtacaktır!

Chotu gerçeği anlatmak için fırsat olduğunu düşünür. Ancak Priya araya girer. Chotu’nun arkadaşı olduğunu söyler. Düğünü için ziyaret etmeye geldim der. Sandiya bu yalana elbette inanmaz. Şüpheleri olduğunu Suraj’a söyler. Suraj ise böyle bir durum olsa Chotu bize anlatırdı diyerek onu rahatlatır. Diğer tarafta Arzo ise Resham’ın gelişiyle ondan tüm olanları dinler. Resham damadın halhal hediyesini Arzo verir. Arzo çok mutludur ancak halhal bileğine olmaz. Arzo biraz iri bir kadındır.

Görev vakti! İşler her ne kadar iyi gidiyor gibi görünse de bir anda karmaşıklaşır. Bunun ilk adımı Mena’nın adres ve numarayı kaybetmesiyle olur. Mena başka bir numara arar. Ona yarın geleneklerini söyler. Karşısındaki kadın şaşırırken telefon kapanır. İkinci olay ise Amirin gelişiyle olur. Amir Sandiya’yı Pakistan’a göreve yollayacağını açıklar Santoş bu duruma itiraz eder. Çünkü iki ülke arasında büyük bir gerilim vardır. Bu görev çok tehlikelidir.

Can Yoldaşım 269.Bölüm Özeti – 25 Nisan Pazartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya oraya barış için gideceğini söyler. Ancak Santoş çok kararlıdır. Sandiya’nın gitmesine izin vermez. Mena biz Vİkram’la gideriz dese de Santoş işi inada bindirir. Ne oradan buraya biri gelecek ne de buradan oraya biri gidecek diyerek resti çeker.

Pakistan’a yolculuk! Suraj Santoş’la konuşur. Sandiya ile beraber gideceğini söyler. Bunun diplomatik bir görüşme olacağını anlatır. Santoş Suraj’ın araya girmesiyle ikna olur. Suraj ve Sandiya görev için giderken Mena ve Vikram’da evlilik işleri için gidecektir.

Santoş Resham’ı arayarak onlara durumu iletir. Resham sorun olmadığını söylerken teyze endişelidir. Sadniya’nın polis oluşu, göreve buraya gelişi hepsi onu endişelendirir. Teyze biraz Hint ve Pakistan arasındaki gerilimin etkisinde kalmıştır. Sandiya ve Suraj Pakistan’a vardıklarında ilkin gezmeye karar verirler. İkili şekercileri gezerken şans eseri Resham ve Arzo’da oradadır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir yanıt yazın