Candan Öte 13.Bölüm Özeti – 14 Haziran Çarşamba

Jevika ve Viren Evlendi!

Candan Öte 13. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 13. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 11.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 13.bölümde neler olacak? Candan Öte 13. bölüm özetinde Manvi, Virat sayesinde düğüne geliyor. Viren ve Jevika sonunda evlendi. Candan Öte 13. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 13

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Manvi gözyaşları içinde evde kalmış ablasının düğününü göremeyeceği için hüzünlüydü. Babaanne kendisine her sorulduğunda Manvi ile ilgili soruları geçiştirir. Virat’ta sık sık Manvi’yi arar ama ulaşamaz. Bu işte bir iş olduğunu düşünmeye başlar.

Manvi’nin yokluğundan Viren’de huzursuz olmuştur. Her törende ilk adımı onun attığını şimdi böyle önemli bir günde nerede olduğunu merak ediyordur ve bir an önce Virat’ten bulup getirmesini ister.

Chacca da babaannenin yanına gelir ve Manvi’nin nerde olduğunu sorar. Bu arada Manvi, Dabu’yu arar ve düğündeki her ayrıntıyı öğrenmek ister. Virat, Dabu’nun yanına gelir ve ağzında bir şeyler almaya çalışır. Virat, babaanne ve Chacca’nın konuşmalarını duyacak ve işin gerçeğini böylece öğrenmiş olacak.

Virat hemen bu duruma el koyup hem Swamini hem de büyükanneden hesap soracak. Herkes gerçeği öğrenirken isyan bayrağını kaldıranlardan biri de Jevika olacaktır. Manvi gelmeden evlenmeyeceğini açıklar.

Virat hemen Manvi’yi eden almaya gider. Manvi gelemeyeceğini söylerken büyükannenin sesi duyulacak ve Manvi büyük bir sevinçle düğüne gidecek. Tabi bundan önce yaptıkları için Virat’a sıkı sıkı sarılacak.

Candan Öte 13. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 14 Haziran Çarşamba

Düğünde Viren’in düşmanları da boy gösterecek. Düğünde acaba silahlar mı patlayacak derken adamlar bir şey yapamadan düğün gerçekleşecek. Manvi ve Jevika vedalaşacak ve Jevika artık yeni evine doğru yol alacak.

Dabu otobüste giderken yine Manvi’nin ateşini olduğunu görecek. Bir an önce doktora gitmesi istenecek. Jevika ise yeni evinde giriş törenleri yapılır. Sütün içinde yüzük bulma oyunu oynanır ve tüm ev halkı Jevika’yı tutar. Jevika ve Viren odalarına geçtiklerinde Viren’e ofisten acil bir telefon gelir ve gitmek zorunda kalır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 6.Bölüm Özeti – 8 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 6. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 6. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 6.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’a tokat atar. Mirab bu tokat karşısında derinden yaralanır. Öylesine Derin 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 5.Bölüm Özeti – 5 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 5. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 5. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 5.bölüm özetinde Mirab evlenirken Murtasım’a bir şartı olduğunu söyler. Öylesine Derin 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 4.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 4. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 4. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 4.bölüm özetinde Mirab gidecek bir yeri olmadığını anlar ve Murtasım’la evlenmeyi kabul eder. Öylesine Derin 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 3.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 3. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 3. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 3.bölüm özetinde Mirab gerçek babasının Enver olduğunu öğrenmesiyle içinde açılan büyük boşlukta kaybolmuştur. Öylesine Derin 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 2.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 2. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 2. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 2.bölüm özetinde Mirab ve Murtasım kendi adlarına evlenme kararı alınmasından son derece rahatsızdırlar. Aile fertleri onları ikna etmek için çabalar. Öylesine Derin 2.bölüm özeti devam ediyor.