Candan Öte 13.Bölüm Özeti – 14 Haziran Çarşamba

Jevika ve Viren Evlendi!

Candan Öte 13. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 13. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 11.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 13.bölümde neler olacak? Candan Öte 13. bölüm özetinde Manvi, Virat sayesinde düğüne geliyor. Viren ve Jevika sonunda evlendi. Candan Öte 13. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 13

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Manvi gözyaşları içinde evde kalmış ablasının düğününü göremeyeceği için hüzünlüydü. Babaanne kendisine her sorulduğunda Manvi ile ilgili soruları geçiştirir. Virat’ta sık sık Manvi’yi arar ama ulaşamaz. Bu işte bir iş olduğunu düşünmeye başlar.

Manvi’nin yokluğundan Viren’de huzursuz olmuştur. Her törende ilk adımı onun attığını şimdi böyle önemli bir günde nerede olduğunu merak ediyordur ve bir an önce Virat’ten bulup getirmesini ister.

Chacca da babaannenin yanına gelir ve Manvi’nin nerde olduğunu sorar. Bu arada Manvi, Dabu’yu arar ve düğündeki her ayrıntıyı öğrenmek ister. Virat, Dabu’nun yanına gelir ve ağzında bir şeyler almaya çalışır. Virat, babaanne ve Chacca’nın konuşmalarını duyacak ve işin gerçeğini böylece öğrenmiş olacak.

Virat hemen bu duruma el koyup hem Swamini hem de büyükanneden hesap soracak. Herkes gerçeği öğrenirken isyan bayrağını kaldıranlardan biri de Jevika olacaktır. Manvi gelmeden evlenmeyeceğini açıklar.

Virat hemen Manvi’yi eden almaya gider. Manvi gelemeyeceğini söylerken büyükannenin sesi duyulacak ve Manvi büyük bir sevinçle düğüne gidecek. Tabi bundan önce yaptıkları için Virat’a sıkı sıkı sarılacak.

Candan Öte 13. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 14 Haziran Çarşamba

Düğünde Viren’in düşmanları da boy gösterecek. Düğünde acaba silahlar mı patlayacak derken adamlar bir şey yapamadan düğün gerçekleşecek. Manvi ve Jevika vedalaşacak ve Jevika artık yeni evine doğru yol alacak.

Dabu otobüste giderken yine Manvi’nin ateşini olduğunu görecek. Bir an önce doktora gitmesi istenecek. Jevika ise yeni evinde giriş törenleri yapılır. Sütün içinde yüzük bulma oyunu oynanır ve tüm ev halkı Jevika’yı tutar. Jevika ve Viren odalarına geçtiklerinde Viren’e ofisten acil bir telefon gelir ve gitmek zorunda kalır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…