Candan Öte 93.Bölüm Özeti – 4 Ekim Çarşamba

candan öte 93

Jevika’nın Çocuğu Olamayacak!

Candan Öte 93.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 93. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Ekim Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 93. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 93.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 93.bölümde neler olacak? Candan Öte 93. bölüm özetinde Jevika yeniden anne olabilmenin heyecanını yaşıyordur Doktora gittiklerinde ise bambaşka bir şey öğrenirler. Candan Öte 93. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 93

Hint Dizi Özetleri Aileler sonunda ikna olur ve Vicky ile Şiri nişanlanır. Büyükbaba onları bırakmaz ve törenlerinin evde başlamasını söyler. Böylece iki aşık genç kavuşturulmuş bu konunun üstesinden de başarılı bir şekilde çıkmış Vadhera ailesi vardır.

Diğer bir konumuz ise Jevika hamile olabileceğini düşünüyordur. Aileye açıklamadan önce Viren’le birlikte doktora gitmeyi düşünürler. Ancak hastanede beklenen olmaz. Jevika geçirdiği kürtaj sebebiyle uzun bir süre tedavi görmesi gereklidir. Jevika ve Viren yıkılır.

Eve döndüklerinde Manvi onları sevinçle karşılar ve sonucu merak eder. Manvi raporu görünce o da yıkılır. Çünkü kendisi yüzünden olduğunu düşünüyordur. Ev halkı da bu durumu öğrenerek Jevika’ya destek vermeye başlar.

Candan Öte 93. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 4 Ekim Çarşamba

Virat’ta hayatına gereksiz bir heyecan sokar. Arkadaşı sekreteriyle tatile gidiyordur ve karısı sorarsa diye ona direktif verir. Virat, Manvi’nin kendisini gerçekten sevip sevmediğini düşünmeye başlar ve test etmeye karar verir. Virat Manvi’yi kıskandırmaya çalışır ama Manvi oralı olmaz. Çünkü Virat’a güveniyordur. Virat saatlerce telefonda konuşuyormuş gibi yapar ve Manvi onun bir işi olduğunu düşünerek rahatsız etmez. Manvi’yi uyaran Jevika olur ve bunun normal olmadığını savunur.

Ertesi gün Virat partiye gider ve yüksek ses olduğu için Manvi’yle konuşamıyormuş gibi davranır. Virat bir köşeye geçip saatin ilerlemesini bekler. Arkadaşları evlendikten sonra onun çok sıkıcı olduğunu düşünerek içeceğine alkol atar. Bakalım Virat durduk yerde başını belaya mı sokacak?

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir