Candan Öte 93.Bölüm Özeti – 4 Ekim Çarşamba

candan öte 93

Jevika’nın Çocuğu Olamayacak!

Candan Öte 93.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 93. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Ekim Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 93. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 93.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 93.bölümde neler olacak? Candan Öte 93. bölüm özetinde Jevika yeniden anne olabilmenin heyecanını yaşıyordur Doktora gittiklerinde ise bambaşka bir şey öğrenirler. Candan Öte 93. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 93

Hint Dizi Özetleri Aileler sonunda ikna olur ve Vicky ile Şiri nişanlanır. Büyükbaba onları bırakmaz ve törenlerinin evde başlamasını söyler. Böylece iki aşık genç kavuşturulmuş bu konunun üstesinden de başarılı bir şekilde çıkmış Vadhera ailesi vardır.

Diğer bir konumuz ise Jevika hamile olabileceğini düşünüyordur. Aileye açıklamadan önce Viren’le birlikte doktora gitmeyi düşünürler. Ancak hastanede beklenen olmaz. Jevika geçirdiği kürtaj sebebiyle uzun bir süre tedavi görmesi gereklidir. Jevika ve Viren yıkılır.

Eve döndüklerinde Manvi onları sevinçle karşılar ve sonucu merak eder. Manvi raporu görünce o da yıkılır. Çünkü kendisi yüzünden olduğunu düşünüyordur. Ev halkı da bu durumu öğrenerek Jevika’ya destek vermeye başlar.

Candan Öte 93. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 4 Ekim Çarşamba

Virat’ta hayatına gereksiz bir heyecan sokar. Arkadaşı sekreteriyle tatile gidiyordur ve karısı sorarsa diye ona direktif verir. Virat, Manvi’nin kendisini gerçekten sevip sevmediğini düşünmeye başlar ve test etmeye karar verir. Virat Manvi’yi kıskandırmaya çalışır ama Manvi oralı olmaz. Çünkü Virat’a güveniyordur. Virat saatlerce telefonda konuşuyormuş gibi yapar ve Manvi onun bir işi olduğunu düşünerek rahatsız etmez. Manvi’yi uyaran Jevika olur ve bunun normal olmadığını savunur.

Ertesi gün Virat partiye gider ve yüksek ses olduğu için Manvi’yle konuşamıyormuş gibi davranır. Virat bir köşeye geçip saatin ilerlemesini bekler. Arkadaşları evlendikten sonra onun çok sıkıcı olduğunu düşünerek içeceğine alkol atar. Bakalım Virat durduk yerde başını belaya mı sokacak?

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir