Candan Öte 92.Bölüm Özeti – 3 Ekim Salı

candan öte 92

Aileler Atışmaya Devam Ediyor!

Candan Öte 92.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 92. bölümü Kanal 7 ekranlarında 3 Ekim Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 92. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 92.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 92.bölümde neler olacak? Candan Öte 92. bölüm özetinde Vicky ve Shri’nin ailesi kandırıldıklarını anlar ve hesap sorar. Candan Öte 92. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 91

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Vadhera ailesi aşıkları kavuşturmak için bir dizi olayın içinde kendilerini bulmuşlardı. Evde hem Vicky’nin ailesini hem de Şiri’nin ailesini idare etmek zorundalar. Sürekli kaçma kovalamaca oynanır. Evin her köşesinden yankılanan çığlık seslerine Manvi bir bahane bulmayı başarıyordur. Aile sürekli yakalanmanın ucuna gelir ve bir şekilde atlatır. Ta ki iki aile karşı karşıya gelene kadar…

İki taraf kandırıldıklarını anlayıp hesap sormaya başlar. Ayrıca böyle bir evliliği de kabul etmeyeceklerini belirtirler. Vicky ve Şiri ortamdan uzaklaşır. Onlar terasa çıkıp intihar edeceklerini söyler. Tabi bu da bir oyundur. Aileler kendi kavgalarından onları görmez bile. Baktılar olacak gibi değil, büyükbaba onları ev hapsine sokacağını söyleyerek eve alır.

Lakin bu hapis onları birleştirmez daha da ayırır. Kavga üstüne kavga devam eder. İki aile birbirine asla yanaşmaz. Manvi ve Virat dans yarışması yapmaya karar verir. Evdeki eğlenceli ortamda ısınacaklarını düşünüyordur.

Candan Öte 92. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 3 Ekim Salı

Bu iki aile herkesten gizli buluşur. En iyisi yolun çocuklarını ayırmak olduğunu düşünürler. Bu iki aile plan yapar ve kendi kavgalarına çocuklarını da dahil ederek aralarının açılmasına sebep olur. Kavga kavga üstüne olunca Vicky Şiri’ye kaçmaları gerektiğini söylerken Şiri ailesini bırakamayacağını söyler ve ikili ayrılma kararı alır. Bu arada Virat iki babanın birbiriyle mesajlaştığını fark eder. Manvi bu ikilinin sahte kavga yarattıklarını hisseder. Jevika ise bu iki annenin önce güzelce sohbet ettiğini ardından kendisini gördüklerinde durduk yere kavga çıkarttığını görür. Sonunda bu iki ailenin bir araya gelerek plan yaptıkları anlaşılır.

İki aile çocuklarını ayırıp evden gitmeye karar verdiklerinde Vadheralar yeni planı devreye sokar. Büyükbaba yalandan kalp krizi geçirir. Inder doktor kılığında içeri girer. Hemen bu evliliği kabul etmeleri yoksa büyükbabanın kötüleşeceği söyllenir. Vicky ve Şiri ailelerine mecbur hissetmemelerini söyler zaten ayrılmışlardır. Inder’in davranışlarından o olduğu anlaşılır ve takma sakalını çekerler.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir