Candan Öte 94.Bölüm Özeti – 5 Ekim Perşembe

candan öte 94

Manvi Hamile!

Candan Öte 94.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 94. bölümü Kanal 7 ekranlarında 5 Ekim Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 94. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 94.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 94.bölümde neler olacak? Candan Öte 94. bölüm özetinde Virat sonunda başını belaya sokar ve derin pişmanlık duyar. Candan Öte 94. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 94

Hint Dizi Özetleri Virat, Manvi’yi kıskandırmak için bekarlığa veda partisine gitmiş bir köşede kendi halinde takılıyordur. Arkadaşları ona tuzak kurarak içirir. Virat dansçı kızla dans etmeye başlar ve fotoğrafları sosyal medyaya kadar düşer. Dansçı kızla Virat ayrılır.

Virat alkollüyken bile Manvi’yi ne kadar çok sevdiğini vs anlatır. Onus kıskandırmak istediğinden bahsederek sızar. Sabah uyandığında ise Virat başka yerde bulur kendini. Arkadaşları ona hiçbir şeyden haberi olmadığını söyler. Virat endişeli ve pişmandır. Gece neler yaşandığından bihaberdir.

Gece dansçı kız Manvi’yi arayıp olan biteni haber vermiştir. Manvi de Virat’a oyun oynamayı düşünür. Virat düşünceliyken Manvi onu sıkıştırmayı başarır. Cekete ruj izi yaparak Virat’ın görmesini sağlamaya çalışır. Sunder çamaşırları yıkamak için toplar ve bu ceketi koridorda düşürür. Ceket, Vaniska ve Swamini’nin eline geçer. İkili şok olurken Virat’ın Manvi’yi aldattığını büyükbabaya da anlatırlar. Üçlü Virat’le yüzleşmeye karar verdiğinde Jevika ve Viren’de içeri girer. Virat Manvi’yi aldattığını kabul eder. Manvi gerçekleri açıklamaya çalışır ama fırsat verilmez. En sonunda Manvi bayılır. Herkes Manvi’nin yalandan bayıldığını düşünür. Manvi gözlerinii açmayınca herkes endişelenir. Hastalığının tekrar nüksetmesinden tedirgin olurlar.

Doktor gelip muayene ettiğinde Manvi’nin hamile olduğu ortaya çıkar. Manvi bunu doktordan saklamasını ister.

“Candan Öte 94.Bölüm Özeti – 5 Ekim Perşembe” için 3 cevap

 1. Leýli avatarı
  Leýli

  Gerçekten manvi hamilemi peki neden doktordan saklamasını istedi kendi mi söýleýecek ben diziýe baýılmıýorum ölüýorum bu dizi için

 2. jevika'nın Göz Yaşı avatarı
  jevika’nın Göz Yaşı

  Şimdi kesin Jevika üzülmesin diye saklayacak hamileleiğini

 3. Reyhan avatarı
  Reyhan

  Bu dizi tahminen ne zaman biter? Görmeye dayanamıyorum!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Candan Öte 94. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 5 Ekim Perşembe

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

3 Comments on “Candan Öte 94.Bölüm Özeti – 5 Ekim Perşembe”

 1. Gerçekten manvi hamilemi peki neden doktordan saklamasını istedi kendi mi söýleýecek ben diziýe baýılmıýorum ölüýorum bu dizi için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir