Candan Öte 91.Bölüm Özeti – 2 Ekim Pazartesi

Candan Öte 91

Vadhera Evinde Yeni Macera Başlıyor!

Candan Öte 91.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 91. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Ekim Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 91. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 91.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 91.bölümde neler olacak? Candan Öte 91. bölüm özetinde Jevika’ ve Viren’in evlilik yıldönümü gelmiştir. İkilinin birbirine sürprizi gülümseten anlar yaşatır. Candan Öte 91. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 91

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Jevika ve Viren’in evlilik yıldönümü gelmiştir. Aile üyeleri toplamış ikiliye sürpriz bir parti düzenlemeyi düşünür. Aynı şekilde Jevika da odasında evlilik yıl dönümünü hatırlamış ama Viren’in çok meşgul olduğu için bunu hatırlamadığını görür. Bu yüzden ona sürpriz hazırlamaya karar verir.

Jevika aşağı indiğinde gizli konuşmaları fark eder. Manvi’ye uzatmamasını Viren için sürpriz hazırlamayı düşündüğünü kendisine yardım etmesini söyler. Ardından Viren büyükbabasının yanına giderek Jevika için sürpriz hazırlamak istediğini söyler. Böylece herkes birbirinden habersiz sürpriz hazırlığına girmiştir. Aile bunun çok eğlenceli olacağını düşünür. Manvi ikiliye hazırlıklarla kendisinin ilgileneceğini söyleyerek onları evden uzaklaştırır.

Jevika ve Viren akşam evde ışıkların olmadığını görür. Jevika ve Viren çarpışır. Jevika, Viren’in kollarına düşerken aile romantik müzikle bu anı destekler. Manvi ikisine de sürprizi anlatır. Aile onların sevgisinden çok memnundur.

Candan Öte 91. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 2 Ekim Pazartesi

Davetliler arasında Virat’ın arkadaşı Vicky vardır ve çok üzgündür. Sevdiğinden ayrı düşmek üzeredir. Sevdiği kız Güney Hindistanlı olduğu için ailelerin bu durumu kabul etmeyeceğini söyler. Manvi bu olaya da el atar. Tüm ev halkını Swamini hariç ikna eder. Özellikle büyükbabayı ikna etmek zor olmuştur. Ev halkı Güney Hindistanlı olabilmek için ders çalışır gibi yeni karakterlerine çalışır. Jevika yemeklerini öğrenirken diğerleri aksanlı konuşmayı öğrenir.

Vicky ve Şiri Vadhera konağına geldiğinde gözlerine inanamaz. Şiri ise çok abarttıklarını festivalde olmadıklarını evde normal giyindiklerini söyler. O sırada Şiri’nin ailesi çıkagelir. Kızlarını takip etmişlerdir. Vadheralar derslerine çok iyi çalışmışlardır. Üstüne Vicky’nin ailesi ve Swamini’nin dışardan çıkagelmesi işleri epey bir karıştırır. Swamini ailesinin yanında yer almayı seçerek o da bu göreve devam eder.

Aile Vicky’nin ailesini başka bir odaya yönlendirir. Onunla ilgilenecek ekip yeniden kostüm değiştirir. Şiri de onların karşısına çıkacaktır. Ama o da onların yöresini bilmediği için epey zorlanacak. Anlayacağız Vafhera evinde kargaşa hakim!

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Manvi ve Jevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jevika, Manvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Manvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Manvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jevika evlendiğinde Manvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Manvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Manvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Manvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir