Candan Öte 9.Bölüm Özeti – 8 Haziran Perşembe

candan öte 9

Manvi’nin Hastalığı Artıyor!

Candan Öte 9. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 9. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 9.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 9.bölümde neler olacak? Candan Öte 9. bölüm özetinde Jevika’nın törenleri esnasında Manvi yeniden rahatsızlanır. Manvi kimseye çaktırmadan oradan ayrılırken Virat’ın kollarına bayılır. Candan Öte 9. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 9

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Kız tarafı erkek evine ziyarete gider. Viren izin isteyerek Jevika’yla dışarı çıkar. Aynı şekilde Manvi de alışveriş yapmak için Virat’tan kendisiyle gelmesini ister.

Manvi kendisi için bir kolye seçip pazarlık yapmaya başlıyor. Manvi ailesiyle ilgili bazı anıları ağlayarak Virat’a anlatır. Virat onu izler. Manvi neden yurt dışında kaldığını sorunca Virat lafı değiştirir.

Jevika ve Viren’de tapınağa gidip dua ederler. Jevika herkesin mutlu olmasını diliyor. Ortamdaki sessizliği Viren’in kim gelmiş sözleri bozar. Doktor Manan yine sahnededir. Bir konferans için geldiğini ve geri döneceğini söyler. Jevika ve Manan gergindir. Viren onu düğünlerine davet eder. Viren, Jevika’ya ona ne kadar çok güvendiğini göstermek için yaptığını söyler.

Candan Öte 9. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 8 Haziran Perşembe

Virat’ta Manvi’yle kızların alışverişe doymamaları hakkında çıkışır. Virat, Manvi’nin ateşi olduğunu fark eder. Manvi duymamazlıktan gelir ve hediye alma işine devam eder. Çiftler eve dönünce Viren Doktor Manan’ı düğüne davet ettiğini açıklar. Babannenin yine sinirleri zıplar ve ajaevika’ya neler olduğunu sorar. Jevika gerekli açıklamayı yapar.

Manvi’nin ara ara başı dönmeye devam eder. Törenlerin yarım kalmaması için dua eder. Bilezik takma töreni başlar. Artık Jevika’nın düğüne kadar Viren’le görüşmesi yasaktır.

Törende Manvi yine fenalaşınca usulca oradan ayrılır. Virat’ın bu durum dikkatini çeker peşinden gider. Manvi, Virat’ın kollarına bayılır. Virta su dökerek onu ayıltmaya çalışırken su döktüğü için Manvi kavga çıkarır. Virat’ta bir teşekkür beklediğini söyler. Virat tehditle Manvi’yi kontrol ettireceğini söyler.

Törenden sonra Viren grip olur. Karışım isterken Virat ona alkol verir… İkili sarhoş olup kız kardeşlerin odasına gitmeye çalışır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…