Benimle Kal 27.Bölüm Özeti – 13 Haziran Salı

benimle kal 27

Sakşi, Virender ve Purvi’nin Düğününü Bastı!

Benimle Kal 27. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 27. bölümü Kanal 7 ekranlarında 13 Haziran Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 27 bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 27.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 27.bölümde neler olacak? Benimle Kal 27. bölüm özetinde Sakşi büyük bir sürpriz yapıyor. Virender ve Purvi’nin düğünü yarım kaldı. Benimle Kal 27. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 27

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Mana, Prakashi tarafından kaçırılmış Purvi de onu aramaya koyulmuştu. Virender’in ise olanlardan haberi yoktur ve düğün saati yaklaşmıştır. Purvi’nin yerinde olmadığını görünce de kaçıp gittiğini düşünerek bu düğünü iptal etmişti. Prakashi pedere düğünü iptal ettiklerini ve gitmelerini istemiştir. O sırada Purvi gelir ve düğünün iptal olmadığını açıklar.

Purvi, Virender’e Manas’ın kaçırılması ve onu aramaya gittiğine dair tüm ayrıntıları paylaşır. Virender, Purvi’nin elini tutar ve düğün turları başlar. Anjali ise artık yenildiklerini düşünür. Oysaki Prakashi en güçlü kozunu sona saklamıştır.

Purvi ve Virender, 7 turu atmaya başlar. Sakşi de düğün mekanına ulaşır. Onu ilk gören Juhi olur ve “Anneee” diye seslenir. Herkes duraksar. Juhi koşup annesine sarılır ve bunca zaman nerede olduğunu sorar. Juhi, Manas’la annesini tanıştırır.

Virender ise tereddütlüdür. Sakşi ve Virender’de birbirine sarılır. Purvi ise bir kabusun içine düşmüş gibidir. O kadının Sakşi olduğunu fark eder. Şimdi tüm aile birbirine sarılıyordur. Purvi donup kalmıştır. Anjali ve Prakashi de sırıtıyordur.

Kızlar, Purvi için üzülüyordur. O sırada Sakşi bayılır ve içeri taşırlar. Herkes onların peşinden giderken Purvi ve arkadaşları yerlerinde kalakalmıştır.

Doktor, Sakşi’yi muayene eder ve bağışıklığının düşük olduğunu ve onu strese sokacak davranışlardan kaçınmalarına vurgu yapar. Prakashi, Virender’e Sakşi’nin yanında kalmasını ve onu beslemesini tembihler.

Benimle Kal 27. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 13 Haziran Salı

Purvi ise odasında takılarını çıkararak ağlıyor. Bu aileye ne kadar emek verdiğini düşünerek sonucunun neden böyle olduğunu anlayamadığını haykırır. Anjali ve Prakashi de onun gözyaşlarını görerek sevinçten çıldırır.

Virender, Saşi’ye su verip başını okşarken Purvi’de gözyaşlarıyla onları izler. Anjali 5 yıl aranın ardından Sakşi’nin geri döndüğüne çok sevindiğini söyler. Sakşi, Purvi’yi fark eder ve odasına gelmesini ister. Virender’e Purvi’nin kim olduğunu sorar. Virender’in dayısı ise hizmetçileri olduğunu çocuklarla ilgilendiğini söyler. Virender dayısına anlamlı bir bakış atar. Purvi odasından çıkar.

Virender, Pruvi’nin böyle bir konuma sokulduğu için öfkelidir. Anjali de bu durumun tadını çıkarak Purvi’nin eşyalarını toplayarak hizmetçi odasında yer açar. Virender, Purvi ile konuşmak için fırstat kollarken Sakşi onu bir dakika bırakmaz. Bu arada kimse Sakşi’ye bunca yıldır nerede olduğunu bir türlü sormaz. Purvi de Sakşi’nin neden kendisini tanımamazlıktan geldiğini Bhuri’nin onu alıkoyduğunu söylememesini merak ediyor.

Sonunda Virender, Sakşi’ye sorar. Sakşi’de kazadan sonra bir kabilenin yanında kaldığını ve yeni dönebildiği gibi saçma bir bahane uydurur. Aslında Prakashi onu tedit etmiştir ve Sakşi korkusundan ona boyun eğiyordur.

Şimdi bundan sonra Prakashi ve Anjali’nin amacı Purvi’nin Sakşi tarafından evden kovulması… Yani ikili bunun için bunca çabaya girmiş durumda. Prakashi, Virender ve Sakşi’yi ikinci balayına yollamaya çalışır. Virender bu durumdan oldukça rahatsızdır. Çocuklar da anne ve babalarının peşine takılır. Ardından zorla Purvi’yi de yanları sıra götürürler. Anjali ve Prakashi mağlup olurlar.

Sakşi ise Purvi’nin Virender ve çocuklar üzerindeki hakimiyetini fark eder ve içten içe Purvi’yle bir yarışa girer.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.