Benimle Kal 27.Bölüm Özeti – 13 Haziran Salı

benimle kal 27

Sakşi, Virender ve Purvi’nin Düğününü Bastı!

Benimle Kal 27. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 27. bölümü Kanal 7 ekranlarında 13 Haziran Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 27 bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 27.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 27.bölümde neler olacak? Benimle Kal 27. bölüm özetinde Sakşi büyük bir sürpriz yapıyor. Virender ve Purvi’nin düğünü yarım kaldı. Benimle Kal 27. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 27

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Mana, Prakashi tarafından kaçırılmış Purvi de onu aramaya koyulmuştu. Virender’in ise olanlardan haberi yoktur ve düğün saati yaklaşmıştır. Purvi’nin yerinde olmadığını görünce de kaçıp gittiğini düşünerek bu düğünü iptal etmişti. Prakashi pedere düğünü iptal ettiklerini ve gitmelerini istemiştir. O sırada Purvi gelir ve düğünün iptal olmadığını açıklar.

Purvi, Virender’e Manas’ın kaçırılması ve onu aramaya gittiğine dair tüm ayrıntıları paylaşır. Virender, Purvi’nin elini tutar ve düğün turları başlar. Anjali ise artık yenildiklerini düşünür. Oysaki Prakashi en güçlü kozunu sona saklamıştır.

Purvi ve Virender, 7 turu atmaya başlar. Sakşi de düğün mekanına ulaşır. Onu ilk gören Juhi olur ve “Anneee” diye seslenir. Herkes duraksar. Juhi koşup annesine sarılır ve bunca zaman nerede olduğunu sorar. Juhi, Manas’la annesini tanıştırır.

Virender ise tereddütlüdür. Sakşi ve Virender’de birbirine sarılır. Purvi ise bir kabusun içine düşmüş gibidir. O kadının Sakşi olduğunu fark eder. Şimdi tüm aile birbirine sarılıyordur. Purvi donup kalmıştır. Anjali ve Prakashi de sırıtıyordur.

Kızlar, Purvi için üzülüyordur. O sırada Sakşi bayılır ve içeri taşırlar. Herkes onların peşinden giderken Purvi ve arkadaşları yerlerinde kalakalmıştır.

Doktor, Sakşi’yi muayene eder ve bağışıklığının düşük olduğunu ve onu strese sokacak davranışlardan kaçınmalarına vurgu yapar. Prakashi, Virender’e Sakşi’nin yanında kalmasını ve onu beslemesini tembihler.

Benimle Kal 27. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 13 Haziran Salı

Purvi ise odasında takılarını çıkararak ağlıyor. Bu aileye ne kadar emek verdiğini düşünerek sonucunun neden böyle olduğunu anlayamadığını haykırır. Anjali ve Prakashi de onun gözyaşlarını görerek sevinçten çıldırır.

Virender, Saşi’ye su verip başını okşarken Purvi’de gözyaşlarıyla onları izler. Anjali 5 yıl aranın ardından Sakşi’nin geri döndüğüne çok sevindiğini söyler. Sakşi, Purvi’yi fark eder ve odasına gelmesini ister. Virender’e Purvi’nin kim olduğunu sorar. Virender’in dayısı ise hizmetçileri olduğunu çocuklarla ilgilendiğini söyler. Virender dayısına anlamlı bir bakış atar. Purvi odasından çıkar.

Virender, Pruvi’nin böyle bir konuma sokulduğu için öfkelidir. Anjali de bu durumun tadını çıkarak Purvi’nin eşyalarını toplayarak hizmetçi odasında yer açar. Virender, Purvi ile konuşmak için fırstat kollarken Sakşi onu bir dakika bırakmaz. Bu arada kimse Sakşi’ye bunca yıldır nerede olduğunu bir türlü sormaz. Purvi de Sakşi’nin neden kendisini tanımamazlıktan geldiğini Bhuri’nin onu alıkoyduğunu söylememesini merak ediyor.

Sonunda Virender, Sakşi’ye sorar. Sakşi’de kazadan sonra bir kabilenin yanında kaldığını ve yeni dönebildiği gibi saçma bir bahane uydurur. Aslında Prakashi onu tedit etmiştir ve Sakşi korkusundan ona boyun eğiyordur.

Şimdi bundan sonra Prakashi ve Anjali’nin amacı Purvi’nin Sakşi tarafından evden kovulması… Yani ikili bunun için bunca çabaya girmiş durumda. Prakashi, Virender ve Sakşi’yi ikinci balayına yollamaya çalışır. Virender bu durumdan oldukça rahatsızdır. Çocuklar da anne ve babalarının peşine takılır. Ardından zorla Purvi’yi de yanları sıra götürürler. Anjali ve Prakashi mağlup olurlar.

Sakşi ise Purvi’nin Virender ve çocuklar üzerindeki hakimiyetini fark eder ve içten içe Purvi’yle bir yarışa girer.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…
 • Kan Çiçekleri 198. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan ve sorunların içinde birbirlerine sımsıkı sarıldı. Dilan’ın Sabiha’ya ulaşması epey zaman alacak gibi duruyor. Dilan ve Baran çalmadık kapı bırakmayacak! Çaldıkları her kapı onu annesine götürecek midir?  Kan Çiçekleri 198.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…