Candan Öte 10.Bölüm Özeti – 9 Haziran Cuma

candan öte 10

Virat Neden Öfkeli?

Candan Öte 10. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 10. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Haziran Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 10.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 10.bölümde neler olacak? Candan Öte 10. bölüm özetinde Jevika’nın törenleri esnasında Manvi yeniden rahatsızlanır. Manvi kimseye çaktırmadan oradan ayrılırken Virat’ın kollarına bayılır. Candan Öte 10. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 10

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Viren sarhoş olmuş ve Jevika’nın odasına ulaşmaya çalışıyordu. Viren ve Virat ses çıkarınca büyükanne Jevika’nın odasına bakmaya karar verir. Büyükanne Jevika’yı uyuyor olarak görmeyi planlarken karşısında bir o kadar komik bir halde Viren’i bulur. Viren büyükanneye el sallıyordur. Büyükanne sinirlenir ve herkesi azarlamaya başlar.

Ertesi sabah Viren gözlerini açtığında ve gerçekleri öğrendiğinde bir o kadar utanmaya başlar.

Mehendi töreni için hazırlıklar başlar. Ara ara kız kardeşler duygusallaşıp ağlamaya başlar.

Bu arada Viren’in bazı davaları gösterilir. İleride bu davalardaki adamlardan birinin musallat olacağı sinyali verilir.

Candan Öte 10. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 9 Haziran Cuma

Mehendi törenine kız kardeşler güzellikleriyle damga vurur. Swamini yine Viren’e Jevika’nın çok iyi bir eş olacağını kız kardeşi Manvi’nin ise felaket bir şey olduğunun altını çizer. Viren ise halası gibi düşünmüyordur. Manvi’nin de kendine ait bir tarzı olduğunu düşünür. Swamini, Manvi’nin Virat’la konuşmasını uygun bulmuyordur.

Törenlerde Manvi, Virat’ı oyuna getirip şarkı söylemesini sağlar. Vandera ailesi bu duruma memnun kalır. Virat’ın artık kurallarını yendiğini düşünürler. Viren, Virat’a artık geçmişi bir kenara koymasını takdir ederken Virat bir o kadar sinirlidir. Sinirini Manvi’den çıkarır.

Yemek masasında bu şarkı söyleme işi yeniden açıldığında Virat öfkeyle masayı terk eder.

Viren mahkemeye çıkar ve br sanığı sorgulamaya başlar. Adam köşeye sıkışır ve süre dolar. Adam içerde Viren’e karşı intikam dolu bir plan hazırlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.