Candan Öte 10.Bölüm Özeti – 9 Haziran Cuma

candan öte 10

Virat Neden Öfkeli?

Candan Öte 10. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 10. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Haziran Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 10.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 10.bölümde neler olacak? Candan Öte 10. bölüm özetinde Jevika’nın törenleri esnasında Manvi yeniden rahatsızlanır. Manvi kimseye çaktırmadan oradan ayrılırken Virat’ın kollarına bayılır. Candan Öte 10. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 10

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Viren sarhoş olmuş ve Jevika’nın odasına ulaşmaya çalışıyordu. Viren ve Virat ses çıkarınca büyükanne Jevika’nın odasına bakmaya karar verir. Büyükanne Jevika’yı uyuyor olarak görmeyi planlarken karşısında bir o kadar komik bir halde Viren’i bulur. Viren büyükanneye el sallıyordur. Büyükanne sinirlenir ve herkesi azarlamaya başlar.

Ertesi sabah Viren gözlerini açtığında ve gerçekleri öğrendiğinde bir o kadar utanmaya başlar.

Mehendi töreni için hazırlıklar başlar. Ara ara kız kardeşler duygusallaşıp ağlamaya başlar.

Bu arada Viren’in bazı davaları gösterilir. İleride bu davalardaki adamlardan birinin musallat olacağı sinyali verilir.

Candan Öte 10. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 9 Haziran Cuma

Mehendi törenine kız kardeşler güzellikleriyle damga vurur. Swamini yine Viren’e Jevika’nın çok iyi bir eş olacağını kız kardeşi Manvi’nin ise felaket bir şey olduğunun altını çizer. Viren ise halası gibi düşünmüyordur. Manvi’nin de kendine ait bir tarzı olduğunu düşünür. Swamini, Manvi’nin Virat’la konuşmasını uygun bulmuyordur.

Törenlerde Manvi, Virat’ı oyuna getirip şarkı söylemesini sağlar. Vandera ailesi bu duruma memnun kalır. Virat’ın artık kurallarını yendiğini düşünürler. Viren, Virat’a artık geçmişi bir kenara koymasını takdir ederken Virat bir o kadar sinirlidir. Sinirini Manvi’den çıkarır.

Yemek masasında bu şarkı söyleme işi yeniden açıldığında Virat öfkeyle masayı terk eder.

Viren mahkemeye çıkar ve br sanığı sorgulamaya başlar. Adam köşeye sıkışır ve süre dolar. Adam içerde Viren’e karşı intikam dolu bir plan hazırlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.