Candan Öte 10.Bölüm Özeti – 9 Haziran Cuma

candan öte 10

Virat Neden Öfkeli?

Candan Öte 10. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 10. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Haziran Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 10.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 10.bölümde neler olacak? Candan Öte 10. bölüm özetinde Jevika’nın törenleri esnasında Manvi yeniden rahatsızlanır. Manvi kimseye çaktırmadan oradan ayrılırken Virat’ın kollarına bayılır. Candan Öte 10. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 10

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Viren sarhoş olmuş ve Jevika’nın odasına ulaşmaya çalışıyordu. Viren ve Virat ses çıkarınca büyükanne Jevika’nın odasına bakmaya karar verir. Büyükanne Jevika’yı uyuyor olarak görmeyi planlarken karşısında bir o kadar komik bir halde Viren’i bulur. Viren büyükanneye el sallıyordur. Büyükanne sinirlenir ve herkesi azarlamaya başlar.

Ertesi sabah Viren gözlerini açtığında ve gerçekleri öğrendiğinde bir o kadar utanmaya başlar.

Mehendi töreni için hazırlıklar başlar. Ara ara kız kardeşler duygusallaşıp ağlamaya başlar.

Bu arada Viren’in bazı davaları gösterilir. İleride bu davalardaki adamlardan birinin musallat olacağı sinyali verilir.

Candan Öte 10. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 9 Haziran Cuma

Mehendi törenine kız kardeşler güzellikleriyle damga vurur. Swamini yine Viren’e Jevika’nın çok iyi bir eş olacağını kız kardeşi Manvi’nin ise felaket bir şey olduğunun altını çizer. Viren ise halası gibi düşünmüyordur. Manvi’nin de kendine ait bir tarzı olduğunu düşünür. Swamini, Manvi’nin Virat’la konuşmasını uygun bulmuyordur.

Törenlerde Manvi, Virat’ı oyuna getirip şarkı söylemesini sağlar. Vandera ailesi bu duruma memnun kalır. Virat’ın artık kurallarını yendiğini düşünürler. Viren, Virat’a artık geçmişi bir kenara koymasını takdir ederken Virat bir o kadar sinirlidir. Sinirini Manvi’den çıkarır.

Yemek masasında bu şarkı söyleme işi yeniden açıldığında Virat öfkeyle masayı terk eder.

Viren mahkemeye çıkar ve br sanığı sorgulamaya başlar. Adam köşeye sıkışır ve süre dolar. Adam içerde Viren’e karşı intikam dolu bir plan hazırlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.