Candan Öte 85.Bölüm Özeti – 22 Eylül Cuma

Candan Öte 85

Riya’nın Ölümünün Arkasındaki Sır Ne?

Candan Öte 85.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 85. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 85. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 85.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 85.bölümde neler olacak? Candan Öte 85. bölüm özetinde Jevika, Viren’in yokluğuyla yıkılır. Jevika, Viren’in suçsuz olduğuna sonuna kadar inanıyordur. Candan Öte 85. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 85

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Vren tutuklanmış Vadhera ailesi onu kurtarmanın yollarını arıyordu. Viren ise suçlamaları kabul etmiş Riya’yı öldürdüğünü itiraf etmiştir. Viren’in kurtulması için tek şans onun ifadesini geri çekmesiydi ama bu onu asla yapmıyor. Çünkü Riya’yı öldürdüğünü kabul ediyor.

Jevika ve Manvi’nin arası da iyi değil. Tokat olayından sonra Jevika Manvi’yle arasına mesafe koymuştur. Viren’in suçsuz olduğunu düşünürken onun suçlu olduğunu düşünenlerle beraber olmak istemediğini söyler.

Jevika, Viren’i suçsuz bulan Sambav’ın evine gider. Ona acısının taze olduğunu ama Viren’i kurtarmak için yardım ister. Sambav ona destek olur. Kapı çalar ve gelen kişi Shetal’i görmek istediğini söyler. Sambav onu kovar.

Mahkeme günü gelir. Jevika elinde gazete tutuyordur. Viren’i görünce ona doğru gitmek ister ama polis izin vermez. Jevika’nın elinden gazete düşer ve Viren’in ayağına gider. Riya’nın ölüm haberi gazetede verilmiştir ama fotoğraf farklıdır. Viren şaşırır ve Riya’nın bu olmadığını Jevika’ya söyler. Jevika bu durumu Sambav’ın açıklayabileceğini düşünür. Sambav ise mahkeme salonundan ayrılıyordur. Virat onu durdururken Sambav Viren’in suçlanmasını göremeyeceğini söyler. Jevika, Sambav’ın peşine düşüp bir şekilde mahkemeye getirir.

Candan Öte 85. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 22 Eylül Cuma

Mahkemede fotoğraftaki kişinin Riya olmadığı konuşulur. Sambav buna karşı çıkar ve Viren’in şoktan dolayı yanlış hatırladığını savunur. Viren ve Sambav kavga etmeye başlar. Mahkeme ertelenir.

Jevika, Riya’nın cenazesine gider. Ritüeller gerçekleştirilirken pandit Riya’nın fotoğrafına ihtiyacı olduğunu söyler. Sambav onları kaldırdığını söyler. Jevika bu durumu garipser.

Manvi ve Jevika olay yerine gider. Manv, Viren’in onu ittiğini gözleriyle gördüğünü savunurken Jevika etrafı inceliyordur. Jevika mangalsutra bulup onu Viren’e götürür. Viren’in avukat olduğunu parçaları birleştirmesini ister. Polisin oraya aynı hızla nasıl geldiği gibi parçaları birleştirmesini ister.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir