Candan Öte 85.Bölüm Özeti – 22 Eylül Cuma

Candan Öte 85

Riya’nın Ölümünün Arkasındaki Sır Ne?

Candan Öte 85.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 85. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 85. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 85.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 85.bölümde neler olacak? Candan Öte 85. bölüm özetinde Jevika, Viren’in yokluğuyla yıkılır. Jevika, Viren’in suçsuz olduğuna sonuna kadar inanıyordur. Candan Öte 85. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 85

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Vren tutuklanmış Vadhera ailesi onu kurtarmanın yollarını arıyordu. Viren ise suçlamaları kabul etmiş Riya’yı öldürdüğünü itiraf etmiştir. Viren’in kurtulması için tek şans onun ifadesini geri çekmesiydi ama bu onu asla yapmıyor. Çünkü Riya’yı öldürdüğünü kabul ediyor.

Jevika ve Manvi’nin arası da iyi değil. Tokat olayından sonra Jevika Manvi’yle arasına mesafe koymuştur. Viren’in suçsuz olduğunu düşünürken onun suçlu olduğunu düşünenlerle beraber olmak istemediğini söyler.

Jevika, Viren’i suçsuz bulan Sambav’ın evine gider. Ona acısının taze olduğunu ama Viren’i kurtarmak için yardım ister. Sambav ona destek olur. Kapı çalar ve gelen kişi Shetal’i görmek istediğini söyler. Sambav onu kovar.

Mahkeme günü gelir. Jevika elinde gazete tutuyordur. Viren’i görünce ona doğru gitmek ister ama polis izin vermez. Jevika’nın elinden gazete düşer ve Viren’in ayağına gider. Riya’nın ölüm haberi gazetede verilmiştir ama fotoğraf farklıdır. Viren şaşırır ve Riya’nın bu olmadığını Jevika’ya söyler. Jevika bu durumu Sambav’ın açıklayabileceğini düşünür. Sambav ise mahkeme salonundan ayrılıyordur. Virat onu durdururken Sambav Viren’in suçlanmasını göremeyeceğini söyler. Jevika, Sambav’ın peşine düşüp bir şekilde mahkemeye getirir.

Candan Öte 85. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 22 Eylül Cuma

Mahkemede fotoğraftaki kişinin Riya olmadığı konuşulur. Sambav buna karşı çıkar ve Viren’in şoktan dolayı yanlış hatırladığını savunur. Viren ve Sambav kavga etmeye başlar. Mahkeme ertelenir.

Jevika, Riya’nın cenazesine gider. Ritüeller gerçekleştirilirken pandit Riya’nın fotoğrafına ihtiyacı olduğunu söyler. Sambav onları kaldırdığını söyler. Jevika bu durumu garipser.

Manvi ve Jevika olay yerine gider. Manv, Viren’in onu ittiğini gözleriyle gördüğünü savunurken Jevika etrafı inceliyordur. Jevika mangalsutra bulup onu Viren’e götürür. Viren’in avukat olduğunu parçaları birleştirmesini ister. Polisin oraya aynı hızla nasıl geldiği gibi parçaları birleştirmesini ister.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 7.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Çarşamba
  Nefes 7. Bölüm Full İzle. Nefes 7.bölümde neler olacak? Nefes 7.bölüm özetinde Kiran’ın yokluğunda Zoheyb ve Ujala yeniden karşılaşır. Nefes 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 6.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Nefes 6. Bölüm Full İzle. Nefes 6.bölümde neler olacak? Nefes 6.bölüm özetinde Kiran ve annesi umursamadan paralarının harcamaya devam ediyor. Nefes 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın