Candan Öte 85.Bölüm Özeti – 22 Eylül Cuma

Candan Öte 85

Riya’nın Ölümünün Arkasındaki Sır Ne?

Candan Öte 85.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 85. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 85. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 85.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 85.bölümde neler olacak? Candan Öte 85. bölüm özetinde Jevika, Viren’in yokluğuyla yıkılır. Jevika, Viren’in suçsuz olduğuna sonuna kadar inanıyordur. Candan Öte 85. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 85

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Vren tutuklanmış Vadhera ailesi onu kurtarmanın yollarını arıyordu. Viren ise suçlamaları kabul etmiş Riya’yı öldürdüğünü itiraf etmiştir. Viren’in kurtulması için tek şans onun ifadesini geri çekmesiydi ama bu onu asla yapmıyor. Çünkü Riya’yı öldürdüğünü kabul ediyor.

Jevika ve Manvi’nin arası da iyi değil. Tokat olayından sonra Jevika Manvi’yle arasına mesafe koymuştur. Viren’in suçsuz olduğunu düşünürken onun suçlu olduğunu düşünenlerle beraber olmak istemediğini söyler.

Jevika, Viren’i suçsuz bulan Sambav’ın evine gider. Ona acısının taze olduğunu ama Viren’i kurtarmak için yardım ister. Sambav ona destek olur. Kapı çalar ve gelen kişi Shetal’i görmek istediğini söyler. Sambav onu kovar.

Mahkeme günü gelir. Jevika elinde gazete tutuyordur. Viren’i görünce ona doğru gitmek ister ama polis izin vermez. Jevika’nın elinden gazete düşer ve Viren’in ayağına gider. Riya’nın ölüm haberi gazetede verilmiştir ama fotoğraf farklıdır. Viren şaşırır ve Riya’nın bu olmadığını Jevika’ya söyler. Jevika bu durumu Sambav’ın açıklayabileceğini düşünür. Sambav ise mahkeme salonundan ayrılıyordur. Virat onu durdururken Sambav Viren’in suçlanmasını göremeyeceğini söyler. Jevika, Sambav’ın peşine düşüp bir şekilde mahkemeye getirir.

Candan Öte 85. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 22 Eylül Cuma

Mahkemede fotoğraftaki kişinin Riya olmadığı konuşulur. Sambav buna karşı çıkar ve Viren’in şoktan dolayı yanlış hatırladığını savunur. Viren ve Sambav kavga etmeye başlar. Mahkeme ertelenir.

Jevika, Riya’nın cenazesine gider. Ritüeller gerçekleştirilirken pandit Riya’nın fotoğrafına ihtiyacı olduğunu söyler. Sambav onları kaldırdığını söyler. Jevika bu durumu garipser.

Manvi ve Jevika olay yerine gider. Manv, Viren’in onu ittiğini gözleriyle gördüğünü savunurken Jevika etrafı inceliyordur. Jevika mangalsutra bulup onu Viren’e götürür. Viren’in avukat olduğunu parçaları birleştirmesini ister. Polisin oraya aynı hızla nasıl geldiği gibi parçaları birleştirmesini ister.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın