Yalnız Beni Sev 11.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi

Yalnız Beni Sev 11

Şamşir Evini Terk Etti! Yeni Hayatı Epey Zorlayıcı…

Yalnız Beni Sev 11.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 11. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 11. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 11.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 11.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 11. bölüm özetinde gerçekleri öğrenen Şamşir bakalım nasıl bir yol izleyecek? Yalnız Beni Sev 11. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev 11
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Tüm aile bir arada yüzleşme gerçekleşir. Navab Dilaver, o kız bu evden gidecek deyip olayın üstünü kapatmaya niyetli. Şamşir ise babasının gerçek yüzüyle karşılaşması epey yıkıcı oluyor. Sevdiği kadını gözünü kırpmadan öldürmeye çalışmıştır. Şamşir ailesiyle yollarını ayırmaya karar verir. Mehek’i de elinden tutup evden çıkarır.

Şamşir, arkadaşının evine gitmiştir. Şamşir’in annesi yataklara düşmüş Dara’ysa her yerde onu arıyordur. Farva ve Navab ise Şamşir’in dayanamayacağını evine geri döneceğini düşünüyordur. Navab oğlunun kredi kartlarını da kapattırır.

Aklı başına gelen Şamşir, Mehek’ten ve ailesinden özür diler. Mehek’e isterse kendisini bırakabileceğini söylerken Akram’sa ona en büyük cezanın cezasız kalmak olabileceğini söyler.

Yalnız Beni Sev 11. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 25 Eylül Pazartesi

Ahsan, Nida ile evlenebileceğini söylemişti. Nida kararsız. Annesi Mehek’ten yardım ster ve kardeşini ikna etmesini ister. Mehek kardeşiyle konuşarak Ahsan’la evliliğe ikna eder.

Bu arada Şamşir ev tutar ve para için telefonunu satar. İnsan bir kere düşmeyegörsün serseriler Şamşir’in etrafını çevirip eşyalarını çalmaya çalışır.

Mehek karakola gidip Navab’tan şikayetçi olacağını söyler.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir