Kulüp 2. Sezon Yayında!

kulüp 2.sezon

Kulüp’te 5 yıl Sonrası!

Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…

Kulüp 2. Sezon

Merhaba Kulüp severler… Uzun zamandır heyecanla 2.sezonun başlaması için gün sayanlar burada mı? Kulüp arayı epey uzun tuttu. Gözümüz yollarda kalmıştı ve sonunda 15 eylülde Netflix’te yeni sezon başladı.

Kulüp 2.sezonda aradan 5 yıl geçmiştir. Raşel’in kızı Rana büyümüş ve hiç görmediği babasının özlemini çekmektedir. Raşel babasız büyütmek zorunda kaldığı kızı ve annesiyle birlikte Kulüp İstanbul’da yaşamaya devam etmektedir. Ancak yaşanan kayıplar ve ihanetler ilişkilerini sınayacaktır.

Matilda ve Çelebi Kulüp’ü her şeye rağmen ayakta tutabilmek için ellerinden geleni yaparken, Raşel ise Rana ile kendi ailesini kurmayı öğrenmek için zorlu yollardan geçiyor. Yeni sezonda Kulüp ailesi bütün zorluklara karşı dimdik durmaya çalışarak birbirine her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetleniyor. 

Hikaye yaratıcılığını Rana Denizer’in üstlendiği, proje yaratıcısı Zeynep Günay’ın yönetmen koltuğunu Seren Yüce ile paylaştığı dizinin Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Fırat Tanış gibi başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuna yeni sezonda Halil Babür, Serra Arıtürk, Ada Erma dahil oluyor.

Kulüp 2.Sezonda Neler Olacak?

1960’ta Türkiye gibi İstanbul’un sosyal hayatı ve eğlence dünyası da köklü bir değişimin eşiğindedir. Yaşatılan baskılara karşı duran Çelebi ve Matilda, Kulüp İstanbul Ailesi’ni ayakta tutmak için birlikte mücadele vermektedirler. Zamansız büyümek zorunda kalan Raşel ise artık 5 yaşında olan Rana’nın annesidir ve çekirdek ailesini bir araya getirmeye çalışmaktadır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın