Candan Öte 8.Bölüm Özeti – 7 Haziran Çarşamba

Viren ve Jevika İçin Düğüne Devam!

Candan Öte 8. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 8. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 7.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 8.bölümde neler olacak? Candan Öte 8. bölüm özetinde Swamini kararını açıklamak üzere yeniden kız tarafını ziyaret edecek. Candan Öte 8. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 8

Hint Dizi Özetleri Candan Öte son bölümde Swamini ve babaanne arasındaki gerilim düğünün iptal olmasına kadar gelmişti. Viren, Swamini’nin odasına gider. Swamini kimseyle konuşmuyordur. Viren kendisinin ne kadar değerli olduğunu kararlarına da saygı duyacağını söyler. Evleneceği kadına kadar kendisinin seçtiğini itiraz etmediğini ve Jevika’yı çok sevdiğini söyler.

Viren, Jevika’yı arar. Jevika da mutsuz ve ağlıyordur. Viren ile gerçirdiği günleri düşünüp hüzünlenir. Viren’in telefonunu açan Jevika özür dilerken Viren bunu yapmamasını ailesini iyi tanıdığını açıklar. Swaminin hayatında önemli bir yere ait olduğunu bu yüzden kararına saygı duyacağını söyler. Jevika daha fazla dayanamaz ve telefonu kapatır.

Manvi yine üzülen ve suçlanan taraf olur. Bir şeyler yapmak için harekete geçmeyi dener. Kendisine Virat’ın yardım edeceğini düşünür. Manvi ve Virat karşılıklı konuşur. Virat şimdi durup beklemelerini durumun ciddi olduğunu söyler.

Candan Öte 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 7 Haziran Çarşamba

Ertesi gün evde gergin bir hava hakimdir. Herkesin gözü telefondayken kapı çalar. Gelen Swamini’dir. Swanini ailesiyle birlikte aldığı kararı açıklamaya geldiğini söyler. Jevika’ya haksızlık ettiğini annesiyle olan bağı göremediği için özür diler. Aynı şekilde babanne de özür diler. Kapıda bekleyen Virat ve Viren içeri girer.

Viren ve Jevika dışarda dolaşmaya başlar. Evliliğin iptal edilme korkusu yaşadıklarını paylaşırlar.

Babaanne ceza olarak Manvi’yi mutfağa sokuyor. Aile üyelerine de yemeği çok lezzetli yaptığını söylemelerini ister. Bu oyunu bozan Dabu olur. Manvi ağlayarak çıkıp gider. Babaannesi yemeği sevgiyle yaptığı için ona teşekkür eder.

Manvi’yi yine öksürük nöbetleri tutar ve gizler. Abla kardeş dışarda eğlenmeye çıkarlar. Manvi gizlice Viren’i arayarak ablasına Viren hakkında sorular sorar. Viren sessizce dinleyip çok mutlu olur. Ara ara yine Manvi’nin başı dönmeye başlar ve çaktırmaz.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.