Candan Öte 8.Bölüm Özeti – 7 Haziran Çarşamba

Viren ve Jevika İçin Düğüne Devam!

Candan Öte 8. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 8. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 7.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 8.bölümde neler olacak? Candan Öte 8. bölüm özetinde Swamini kararını açıklamak üzere yeniden kız tarafını ziyaret edecek. Candan Öte 8. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 8

Hint Dizi Özetleri Candan Öte son bölümde Swamini ve babaanne arasındaki gerilim düğünün iptal olmasına kadar gelmişti. Viren, Swamini’nin odasına gider. Swamini kimseyle konuşmuyordur. Viren kendisinin ne kadar değerli olduğunu kararlarına da saygı duyacağını söyler. Evleneceği kadına kadar kendisinin seçtiğini itiraz etmediğini ve Jevika’yı çok sevdiğini söyler.

Viren, Jevika’yı arar. Jevika da mutsuz ve ağlıyordur. Viren ile gerçirdiği günleri düşünüp hüzünlenir. Viren’in telefonunu açan Jevika özür dilerken Viren bunu yapmamasını ailesini iyi tanıdığını açıklar. Swaminin hayatında önemli bir yere ait olduğunu bu yüzden kararına saygı duyacağını söyler. Jevika daha fazla dayanamaz ve telefonu kapatır.

Manvi yine üzülen ve suçlanan taraf olur. Bir şeyler yapmak için harekete geçmeyi dener. Kendisine Virat’ın yardım edeceğini düşünür. Manvi ve Virat karşılıklı konuşur. Virat şimdi durup beklemelerini durumun ciddi olduğunu söyler.

Candan Öte 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 7 Haziran Çarşamba

Ertesi gün evde gergin bir hava hakimdir. Herkesin gözü telefondayken kapı çalar. Gelen Swamini’dir. Swanini ailesiyle birlikte aldığı kararı açıklamaya geldiğini söyler. Jevika’ya haksızlık ettiğini annesiyle olan bağı göremediği için özür diler. Aynı şekilde babanne de özür diler. Kapıda bekleyen Virat ve Viren içeri girer.

Viren ve Jevika dışarda dolaşmaya başlar. Evliliğin iptal edilme korkusu yaşadıklarını paylaşırlar.

Babaanne ceza olarak Manvi’yi mutfağa sokuyor. Aile üyelerine de yemeği çok lezzetli yaptığını söylemelerini ister. Bu oyunu bozan Dabu olur. Manvi ağlayarak çıkıp gider. Babaannesi yemeği sevgiyle yaptığı için ona teşekkür eder.

Manvi’yi yine öksürük nöbetleri tutar ve gizler. Abla kardeş dışarda eğlenmeye çıkarlar. Manvi gizlice Viren’i arayarak ablasına Viren hakkında sorular sorar. Viren sessizce dinleyip çok mutlu olur. Ara ara yine Manvi’nin başı dönmeye başlar ve çaktırmaz.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • O que acontecerá no episódio 41 de Kızılcık Şerbeti?
  Hello lovers of “Kızılcık Şerbeti.” What surprise awaits Doğa as she prepares to confront Fatih in the nature hotel room? Nilay and Mustafa are about to stir up trouble once again! Is Ömer experiencing a hallucination? What will happen in Episode 41 of “Kızılcık Şerbeti”? Here are the events that will take place in Episode 41! In Episode 41 of “Kızılcık Şerbeti,” Kıvılcım, who sees Ömer with his female friend, is deeply affected by this situation. Ömer is searching for answers to the questions in his mind and confiding in his brother.