Candan Öte 7.Bölüm Özeti – 6 Haziran Salı

candan öte 7

Swamini Düğünü İptal Mi Edecek?

Candan Öte 7. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 7. bölümü Kanal 7 ekranlarında 6 Haziran Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 7.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 7.bölümde neler olacak? Candan Öte 7. bölüm özetinde Viren ve Jevika adım adım düğüne yaklaşırken bir o kadar da mutlulardır. Swamini ise hala bu ailenin kendilerine aykırı olduğunu düşünüyordur. Evlendikten sonra Jevika ve Manvi’yi görüştürmeme kararı alır. Candan Öte 7. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 7

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde aile üyeleri birlikte oyun oynayıp eğleniyorlardır. Viren ve Jevika birbirlerine bakıp utanmaya devam ederler. Oyunu Viren kazanır. Neredeyse Jevika’ya sarılmak üzeredir ve kendini toparlar.

Her iki aile de Dvali Bayramı’nı kutlar. Havai fişek gösterilerilerinin tadı çıkarılır. Manvi’nin gözüne başka patlayıcılar ilişmiştir. Virat patlatması için gazı vermişken, Swamini Manvi’yi azarlamaya başlar. O küçük patlayıcıların hizmetkarlara ait olduğunu söyler. Jevika üzgün görünür.

Gece sonunda Viren, Jevika’ya odasını gösterecektir. Viren, Jevika’dan ayrılmak istemiyordur. Jevika’nın şalını Viren tutar.

Aileler vedalaşır. Viren tarafında yine bir ayrılık krizi yaşanır. Otobüs giderken Viren hala el sallıyordur.

Vadhera evinde düğüne yaraşır düğün davetiyesi seçimi vardır. Aynı sırada kız tarafının seçtiği davetiye ellerine ulaşır. Swamini dudağını büker.

Viren dayanamayıp jevika’yı arar. Jevika babaannesinin yanında rahat konuşamadığından durmadan sorulara evet hayır şeklinde cevap veriyordur. Babaannesi Jevika’yı dışarı gönderdiğinde rahat bir nefes alır ve çift uzun uzadıya sohbete dalar.

Candan Öte 7. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 6 Haziran Salı

Swamini Jevika’nın ailesine bir tasarımcı gönderir. Bu tasarımcı ve Manvi kavgaya tutuşur. Tasarımcı yaşadıklarını Swaminni’ye anlatır. Swamini önce telefonda kız tarafına ayar çeker ardından da Rishikes’e gider. Manvi tekrardan hepsinden özür diler.

Bu arada Swamini gelmeden önce Jevika ve aile üyeleri arasında duygusal anlar yaşanır. Jevika bu düğün için ailenin tüm parayı harcadığını duyar. Hepsine koşup sarılır. Jevika bu düğünde kendisi için tek önemli olan şeyin annesinin kolyesini takmak olduğunu söyler. Jevika bu kolyeyi takabilmek için babaannesinden izin alır.

Swamni geldiğinde ise elbiseleri ve takıları seçer. Bunu kendi aile değerleri için önemli olduğunu vurgular. Manvi yine dayanamaz ve ablasının annesinin kolyesini takmak istediğini belirtir. Swamini kolyenin elbiseye uyum sağlamadığını aile törenlerinde takmasının daha uygun olacağını söyler. Manvi dayanamaz ve Swamini ile kavga eder. Jevika da kavga çıkmaması için kabul edecekken babaanne araya girer ve kızının annesinin kolyesini takacağını söyler. Eğer aile geleneklerine hakaret ettiklerini düşünüyorsa düğünü iptal edebileceğini söyler.

Swamini o hışımla evden çıkar. Şimdi gerin bir bekleyiş başlar…

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.