Candan Öte 78.Bölüm Özeti – 13 Eylül Çarşamba

Candan Öte 78

Virat Evi Terk Etti!

Candan Öte 78.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 78. bölümü Kanal 7 ekranlarında 13 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 78. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 78.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 78.bölümde neler olacak? Candan Öte 78. bölüm özetinde Viren ve Virat arasındaki kavga büyür ve Virat evleri ayırır. Candan Öte 78. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 78

Hint Dizi Özetleri Shlok’un doğum günü partisi vardır. Davetliler oldukça fazladır. Shlok mutlaka Virat’tan şarkı söylemesini ister. O da keyfi olmasa da şarkısını söyler. Bay Tabur adında müzik şirketi olan bir adam Virat’in sesini beğenir ve ona albüm yapmak istediğini söyler. Virat ve Manvi buna çok sevinir. Hemen aile üyelerine duyurulur.

Jevika, Viren’in telefon konuşmasını duyar. Viren birine teşekkür ediyordur. Jevka, Virat’ın müzik albümüyle ilgili Viren’in parmağı olduğunu anlar. Viren bu konuda Jevika ile konuşmak istemez. Jevika ise bu durumu Virat öğrendiğinde büyük problemlerin yaşanacağını iyi biliyordur.

Candan Öte 78. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 13 Eylül Çarşamba

Öte yandan Swety ise mutfakta sebzelerle baş başa kalmıştır. Birden ona sorumluluk verildiğini evde mutfağa hiç girmediğini söyleyerek ağlamaya başlar. Pinky ona üzülür ve kendisinin yapacağını söyler. Büyükanne Swety’nin sırıtarak mutfaktan çıktığını görür. Ona mutfağa geri dönmesini söylese de Swety işleri yapmayacağını söyler. Büyükannenin ayağına sürekli dolandığını düşünüyordur.

Virat sözleşmeleri imzalayacağı sırada Bay Tabur’un telefon konuşmasını duyar ve işin içinde Viren’in olduğunu öğrenir. Jevika hemen bu durumu Viren’e anlatmayı düşünür ama Viren’e bir türlü ulaşamaz. Herkes Virat’ın imza atmasını beklerken Virat sözleşmeleri yırtıp havaya atar. Virat ve Viren burada büyük bir kavgaya tutuşur. Viren onun kardeşi olduğunu yardım edebileceğini savunurken Virat kendi başına başarmak istediğini ve sadakasını istemediğini savunur. İkili arasında kavga iyice büyür ve Virat evi terk etmeye kalkar. Kendi ayakları üzerinde duracağını savunur. Büyükbabanın ısrarıyla ve Manvi’yi düşünmesini istemesiyle Virat müştemilatta kira karşılığında kalmaya karar verir.

Olan yine iki kız kardeşe olur. Jevika Manvi’siz bir şey yiyip içemez. Ertesi sabah Jevika hemen Manvi’nin yanına gider. Virat ve Viren’de oraya gelir. Viren Jevika’ya hiçbir duygusu olmayan ve sadece başkalarına hakaret etmekten hoşlanan bu tür insanların yerlerine gitmemesi gerektiğini söyler. Virat, Manvi’ye kendilerinin de başkalarına iyilik yapmayı seven ve sonra bununla gösteriş yapan insanlardan hoşlanmadıklarını söyler. Viren, bu kadar aşağılayıcı yerlere gitmemeleri gerektiğini söyleyerek Jeevika’yı dışarı sürükler ve Virat da Manvi’yi evin içine sürükler. Bölüm, her iki kız kardeşin birbirine bakması ve farklı yönlere gitmesiyle sona erer.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir