Kader İsterse 13.Bölüm Özeti – 1 Eylül Cuma

Kader İsterse 13

Harim’den Samin’e TEHDİT! “Faraz’ı Senden Almaya Geldim”

Kader İsterse 13.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 13. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Eylül Cuma günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 12. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 13.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 13.bölümde neler olacak? Kader İsterse 13. bölüm özetinde Asfand ve Harim evleniyor. Harim gelir gelmez Samin’i Tehdit ediyor. Kader İsterse 13. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 13
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Anila annesini Harim konusunda ikna çabalarına başlar. Anila kafayı Harim’e takmış illa abisiyle evlendirmek istiyordur.

Faraz ve Samin cephesinde ise yine gürültü ve kavga hakim. Faraz durmadan başa sarıyor ve Samin’e bağırıp duruyordur. Samin’de ikisinin hatalı olduğunu her şeyin karşılıklı olduğunu anlatmaya çalışıyordur. Samin artık daha fazla bu evde ki hakarete katlanamayacağını söyleyip kadın sığınma evine gitmek istediğini söyler. Faraz ileri gittiğinin farkına varır ve Samin’in gözyaşlarına dayanamaz.

Anila ve Halima soluğu Harim ve annesinin evinde alır. Halima ölçüp tartar biçer. Yine de düşüncelidir. Anila’nın gazıyla Harim’i Asfand’la evlendirmeye karar verir.

Halima oğlu Asfand’la konuşmaya çalışır. Ona kendi istediği kızla evlendireceğini söyleyip durur. Anila da onun için bir gelin adayıyla görüştüklerini söyleyip Harim’in fotoğrafını gösterir. Asfand şoke olur ve çıt çıkarmaz.

Kader İsterse 13. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 1 Eylül Cuma

Halima’nın kararıyla hızlıca Harim’in törenleri yapılır. Halima Samin’i önemsemez ve yanında götürmez.

Arif, Meryem’in onları istemediğini ima ettiği sözlerinden sonra annesine başka bir eve geçmeleri gerektiğini anlatmaya çalışır. Daha sonra annesine Samin’in o evde mutsuz olduğunu boşanıp geldiğinde onunla evlenmek istediğini söyler. Arif annesinin kafasını durduk yere karıştırır.

Anila Faraz ve Samin’in odasına gelerek düğün alışverişinden bahseder. Ayrıca gelinleri Harim’in fotoğrafını göstermek istediğinde Samin ve Faraz’ın ağzını açık bırakır. Harim belasına yeniden toslamışlardır.

Harim ve Asfand’ın düğünü yapılır. Harim odasında duramaz ve gelinliğiyle Samin’in odasına gelerek göz dağı vermeye başlar. Buraya yarım kalan işini tamamlamaya geldiğini Faraz’ı ondan geri alacağını söyler. Harim evde fırtınalar estirmeye geliyor!

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…
 • Kan Çiçekleri 198. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan ve sorunların içinde birbirlerine sımsıkı sarıldı. Dilan’ın Sabiha’ya ulaşması epey zaman alacak gibi duruyor. Dilan ve Baran çalmadık kapı bırakmayacak! Çaldıkları her kapı onu annesine götürecek midir?  Kan Çiçekleri 198.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir