Kader İsterse 13.Bölüm Özeti – 1 Eylül Cuma

Kader İsterse 13

Harim’den Samin’e TEHDİT! “Faraz’ı Senden Almaya Geldim”

Kader İsterse 13.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 13. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Eylül Cuma günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 12. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 13.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 13.bölümde neler olacak? Kader İsterse 13. bölüm özetinde Asfand ve Harim evleniyor. Harim gelir gelmez Samin’i Tehdit ediyor. Kader İsterse 13. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 13
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Anila annesini Harim konusunda ikna çabalarına başlar. Anila kafayı Harim’e takmış illa abisiyle evlendirmek istiyordur.

Faraz ve Samin cephesinde ise yine gürültü ve kavga hakim. Faraz durmadan başa sarıyor ve Samin’e bağırıp duruyordur. Samin’de ikisinin hatalı olduğunu her şeyin karşılıklı olduğunu anlatmaya çalışıyordur. Samin artık daha fazla bu evde ki hakarete katlanamayacağını söyleyip kadın sığınma evine gitmek istediğini söyler. Faraz ileri gittiğinin farkına varır ve Samin’in gözyaşlarına dayanamaz.

Anila ve Halima soluğu Harim ve annesinin evinde alır. Halima ölçüp tartar biçer. Yine de düşüncelidir. Anila’nın gazıyla Harim’i Asfand’la evlendirmeye karar verir.

Halima oğlu Asfand’la konuşmaya çalışır. Ona kendi istediği kızla evlendireceğini söyleyip durur. Anila da onun için bir gelin adayıyla görüştüklerini söyleyip Harim’in fotoğrafını gösterir. Asfand şoke olur ve çıt çıkarmaz.

Kader İsterse 13. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 1 Eylül Cuma

Halima’nın kararıyla hızlıca Harim’in törenleri yapılır. Halima Samin’i önemsemez ve yanında götürmez.

Arif, Meryem’in onları istemediğini ima ettiği sözlerinden sonra annesine başka bir eve geçmeleri gerektiğini anlatmaya çalışır. Daha sonra annesine Samin’in o evde mutsuz olduğunu boşanıp geldiğinde onunla evlenmek istediğini söyler. Arif annesinin kafasını durduk yere karıştırır.

Anila Faraz ve Samin’in odasına gelerek düğün alışverişinden bahseder. Ayrıca gelinleri Harim’in fotoğrafını göstermek istediğinde Samin ve Faraz’ın ağzını açık bırakır. Harim belasına yeniden toslamışlardır.

Harim ve Asfand’ın düğünü yapılır. Harim odasında duramaz ve gelinliğiyle Samin’in odasına gelerek göz dağı vermeye başlar. Buraya yarım kalan işini tamamlamaya geldiğini Faraz’ı ondan geri alacağını söyler. Harim evde fırtınalar estirmeye geliyor!

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın