Kader İsterse 13.Bölüm Özeti – 1 Eylül Cuma

Kader İsterse 13

Harim’den Samin’e TEHDİT! “Faraz’ı Senden Almaya Geldim”

Kader İsterse 13.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 13. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Eylül Cuma günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 12. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 13.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 13.bölümde neler olacak? Kader İsterse 13. bölüm özetinde Asfand ve Harim evleniyor. Harim gelir gelmez Samin’i Tehdit ediyor. Kader İsterse 13. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 13
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Anila annesini Harim konusunda ikna çabalarına başlar. Anila kafayı Harim’e takmış illa abisiyle evlendirmek istiyordur.

Faraz ve Samin cephesinde ise yine gürültü ve kavga hakim. Faraz durmadan başa sarıyor ve Samin’e bağırıp duruyordur. Samin’de ikisinin hatalı olduğunu her şeyin karşılıklı olduğunu anlatmaya çalışıyordur. Samin artık daha fazla bu evde ki hakarete katlanamayacağını söyleyip kadın sığınma evine gitmek istediğini söyler. Faraz ileri gittiğinin farkına varır ve Samin’in gözyaşlarına dayanamaz.

Anila ve Halima soluğu Harim ve annesinin evinde alır. Halima ölçüp tartar biçer. Yine de düşüncelidir. Anila’nın gazıyla Harim’i Asfand’la evlendirmeye karar verir.

Halima oğlu Asfand’la konuşmaya çalışır. Ona kendi istediği kızla evlendireceğini söyleyip durur. Anila da onun için bir gelin adayıyla görüştüklerini söyleyip Harim’in fotoğrafını gösterir. Asfand şoke olur ve çıt çıkarmaz.

Kader İsterse 13. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 1 Eylül Cuma

Halima’nın kararıyla hızlıca Harim’in törenleri yapılır. Halima Samin’i önemsemez ve yanında götürmez.

Arif, Meryem’in onları istemediğini ima ettiği sözlerinden sonra annesine başka bir eve geçmeleri gerektiğini anlatmaya çalışır. Daha sonra annesine Samin’in o evde mutsuz olduğunu boşanıp geldiğinde onunla evlenmek istediğini söyler. Arif annesinin kafasını durduk yere karıştırır.

Anila Faraz ve Samin’in odasına gelerek düğün alışverişinden bahseder. Ayrıca gelinleri Harim’in fotoğrafını göstermek istediğinde Samin ve Faraz’ın ağzını açık bırakır. Harim belasına yeniden toslamışlardır.

Harim ve Asfand’ın düğünü yapılır. Harim odasında duramaz ve gelinliğiyle Samin’in odasına gelerek göz dağı vermeye başlar. Buraya yarım kalan işini tamamlamaya geldiğini Faraz’ı ondan geri alacağını söyler. Harim evde fırtınalar estirmeye geliyor!

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir