Benimle Kal 26.Bölüm Özeti – 12 Haziran Pazartesi

benimle kal 26

Virender Düğünü İptal Eder!

Benimle Kal 26. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 26. bölümü Kanal 7 ekranlarında 12 Haziran Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 26 bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 26.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 26.bölümde neler olacak? Benimle Kal 26. bölüm özetinde Prakashi, Virender ve Purvi’nin evlenmemesi için tüm tuşlara aynı anda basıyordur. Benimle Kal 26. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 26

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Virender, Purvi’ye aşkını ilan etmişti. Purvi onun gerçek duygusu olmadığını söyleyerek ayrılır. Sakşi de bir yerinde durmaz ve sürekli kaybolur. Sudha evin içinde onu arar. Yine Bhuri’ye yakalanmadan son anda Sakşi’yi bulur.

Anjali ve Bhuri kendi aralarında konuşurken Purvi onları duyar. Onların yaptıkları planı Virender’in ona hafif ceza verdiğini vs hepsini öğrenir. Gidip Virender’den özür dileyecekken Virender herkesi etrafına toplar. Bir kadının, erkeğin hayatını aydınlatabileceğini Purvi’nin de aynısını yaptığını açıklar. Herkesi düğününe davet ettiğini açıklar. Anjali, Prakashi ve Bhuri şaşkına dönerken, diğer herkes mutludur. Virender elini Purvi’ye uzatarak kendisiyle evlenmek isteyip istemediğini sorar. Purvi gülümser.

Sudha gelip Purvi’yi tebrik eder. O sıra Sakşi yeniden ortalıktan kaybolur. Sakşi’yi kaybettiğini şimdilik açıklamaz. Sakşi yüzünü yıkarken Prakashi ve Anjali onu görür. Prakashi, Sakşi’ye tokat atar ve bileğini sıkıca tutar. Sakşi’ye bağırır. Prakashi, bir daha kaçmayı düşünmemesi için onu tehdit eder.

Purvi düğününün deniz kenarında olmasını ister. Virender tüm aileyi toplayarak sahil kentine götürür. Prakashi yanısıra Sakşi’yi de götürüyor. Gözlerinin önünden kaybolmamasını istiyor.

Virender’in ise Purvi aşkı tutar. Prakashi törenler enasında artık çiftin görüşmesini engeller. Virender her fırsatta Purvi’yle yalnız kalmanın yollarını arar. Virender Purvi’yi deniz kenarına kaçırır. Birlikte yıldızları izlerken Sakşi’de onları görür. Yardım için bağırır ama sesini duyuramaz. Sakşi Purvi’yi tanır.

Tüm törenler yeni baştan yapılıyordur. Sakşi kağıda yardım yazarak Bhuri’nin getirdiği yemek kaplarının arasına sıkıştırır. Kağıt Virender’in eline geçer. Virender yardım istenen adresi bulur oraya kadar gelir. Ama hemen Prakashi fark edip Sakşi’nin yerini değştiriyorlar. Sürekli yerler değişiyor, sürekli birileri kaçırılıyor ama neden kaçırılıyor bir türlü öğrenemiyoruz.

Sırada ise Prakasi düğüne engel olmak için Manas’ı kaçırtıyor. Bhuri gelip sadece Purvi’ye haber veriyor. Purvi’de gelinliğiyle sokak sokak Manas’ı arıyordur. Virender ve herkes düğün saati geldiğinde Purvi’yi odalarında bulamıyor. Virender de düğünü iptal ettiğini açıklıyor.

Benimle Kal 26. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 12 Haziran Pazartesi

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • O que acontecerá no episódio 41 de Kızılcık Şerbeti?
  Hello lovers of “Kızılcık Şerbeti.” What surprise awaits Doğa as she prepares to confront Fatih in the nature hotel room? Nilay and Mustafa are about to stir up trouble once again! Is Ömer experiencing a hallucination? What will happen in Episode 41 of “Kızılcık Şerbeti”? Here are the events that will take place in Episode 41! In Episode 41 of “Kızılcık Şerbeti,” Kıvılcım, who sees Ömer with his female friend, is deeply affected by this situation. Ömer is searching for answers to the questions in his mind and confiding in his brother.