Seni Kalbime Yazmışlar 6.Bölüm Özeti – 22 Ağustos Salı

seni kalbime yazmışlar 6

Dua, Şiza’yı Öğreniyor!

Seni Kalbime Yazmışlar 6.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 6. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 6. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 6.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 6.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 6. bölüm özetinde Dua’nın zihni Şiza’nın söyledikleriyle daha çok bulanır. Seni Kalbime Yazmışlar 6. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 6
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Mustajab, Dua’yı Şiza faktörü yüzünden Amerika’ya götürmeme kararı almıştı. Dua da dualarının kabul olmasıyla mutludur. Dua’nın arkadaşları ikili için bir parti düzenler. Mustajab işini bahane ederek partiye gelemeyeceğini söyler. Çünkü Şiza’yla buluşacaktır. Şiza alttan alta Mustajab’ı tehdit etmeye başlamıştır.

Dayyan, Mustajab ve Şiza’yı görüp onları izlemeye koyulur. Dayyan, Mustajab masadan kalktığı gibi Şiza’nın yanına oturmuştur. Konuşmalar Dayyan’ın kafasını epey bir karıştırır. Şiza ayrıca kız kardeşini dini inancı olmayan bu adamla nasıl evlendirebildiklerini sorar.

Ertesi gün Dua ve Mustajab akşam yemeğine katılır. Dayyan, Mustajab’a oldukça sert ve tedirgin edici yaklaşır. Mustajab’ın Şiza’yla gizli saklı konuşmasını dinler. Şiza, Mustajab’a Dayyan’la konuştuğunu varlığından haberdar olduğunu söyler. Mustajab Dayyan’ın tavrını şimdi anlamıştır.

Seni Kalbime Yazmışlar 6. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 22 Ağustos Salı

Mustajab havaalanına gitmeye hazırlanıyordur. Dayyan yanına gelip Şiza’yla ilgili durumu kız kardeşine anlatmasını ister. Mustajab ve Dayyan itişip kakışmaya başladığında Dua oradadır ve Mustajab’ın kardeşine olan tavrının şokunu yaşar. Dayyan kız kardeşini de alıp evine götürmeye niyetlidir. Mustajab eli kolu bağlı üstelik Amerika’ya yolcuyken Dua’yı kaybetme riski onu tedirgin eder. Bu süreçte kimseye inanmamasını tembihler. Geçmişin arasına girmek istemediğini söyler.

Mustajab gittikten sonra bu konuda Şakila da birkaç açıklama yapar. Şiza’nın gelip geçici bir heves olduğundan ve geçmişte kaldığından bahseder. Dua bu sözleri sindirdikten sonra ailesinin yanına gider.

Dua, Dayyan’a bu konu hakkında konuşmak istemediğini belirtir. Ayrıca Dayyan ne zaman yeltense araya başkaları giriyordur. Şiza ve Dayyan’ın görüntülü konuşmasını Dua duyar. Dua, Şiza’ya çıkışarak yalan söylediğini haykırır. Dua bir yandan da bu kadının söylediklerinin doğru olup olamayacağını düşünür. Dayyan ramazan orucuna başladıklarını bu ay bolca dua edip Allah’a yakın olmasını söyler.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın