Seni Kalbime Yazmışlar 6.Bölüm Özeti – 22 Ağustos Salı

seni kalbime yazmışlar 6

Dua, Şiza’yı Öğreniyor!

Seni Kalbime Yazmışlar 6.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 6. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 6. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 6.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 6.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 6. bölüm özetinde Dua’nın zihni Şiza’nın söyledikleriyle daha çok bulanır. Seni Kalbime Yazmışlar 6. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 6
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Mustajab, Dua’yı Şiza faktörü yüzünden Amerika’ya götürmeme kararı almıştı. Dua da dualarının kabul olmasıyla mutludur. Dua’nın arkadaşları ikili için bir parti düzenler. Mustajab işini bahane ederek partiye gelemeyeceğini söyler. Çünkü Şiza’yla buluşacaktır. Şiza alttan alta Mustajab’ı tehdit etmeye başlamıştır.

Dayyan, Mustajab ve Şiza’yı görüp onları izlemeye koyulur. Dayyan, Mustajab masadan kalktığı gibi Şiza’nın yanına oturmuştur. Konuşmalar Dayyan’ın kafasını epey bir karıştırır. Şiza ayrıca kız kardeşini dini inancı olmayan bu adamla nasıl evlendirebildiklerini sorar.

Ertesi gün Dua ve Mustajab akşam yemeğine katılır. Dayyan, Mustajab’a oldukça sert ve tedirgin edici yaklaşır. Mustajab’ın Şiza’yla gizli saklı konuşmasını dinler. Şiza, Mustajab’a Dayyan’la konuştuğunu varlığından haberdar olduğunu söyler. Mustajab Dayyan’ın tavrını şimdi anlamıştır.

Seni Kalbime Yazmışlar 6. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 22 Ağustos Salı

Mustajab havaalanına gitmeye hazırlanıyordur. Dayyan yanına gelip Şiza’yla ilgili durumu kız kardeşine anlatmasını ister. Mustajab ve Dayyan itişip kakışmaya başladığında Dua oradadır ve Mustajab’ın kardeşine olan tavrının şokunu yaşar. Dayyan kız kardeşini de alıp evine götürmeye niyetlidir. Mustajab eli kolu bağlı üstelik Amerika’ya yolcuyken Dua’yı kaybetme riski onu tedirgin eder. Bu süreçte kimseye inanmamasını tembihler. Geçmişin arasına girmek istemediğini söyler.

Mustajab gittikten sonra bu konuda Şakila da birkaç açıklama yapar. Şiza’nın gelip geçici bir heves olduğundan ve geçmişte kaldığından bahseder. Dua bu sözleri sindirdikten sonra ailesinin yanına gider.

Dua, Dayyan’a bu konu hakkında konuşmak istemediğini belirtir. Ayrıca Dayyan ne zaman yeltense araya başkaları giriyordur. Şiza ve Dayyan’ın görüntülü konuşmasını Dua duyar. Dua, Şiza’ya çıkışarak yalan söylediğini haykırır. Dua bir yandan da bu kadının söylediklerinin doğru olup olamayacağını düşünür. Dayyan ramazan orucuna başladıklarını bu ay bolca dua edip Allah’a yakın olmasını söyler.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir