Candan Öte 58.Bölüm Özeti – 16 Ağustos Çarşamba

candan öte 58

Manvi Gerçeği Öğrendi!

Candan Öte 58.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 58. bölümü Kanal 7 ekranlarında 16 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 58. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 58.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 58.bölümde neler olacak? Candan Öte 58. bölüm özetinde Jevika, Manvi’ye ve aile üyelerine çocuğunu aldırdığını açıklar. Candan Öte 58. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 58

Hint Dizi Özetleri Viren ve Jevika, Vadhera konağına gelip acı gerçeği açıklamış ve tüm ev halkını hüzne boğmuşlardı. Jevika ailenin kendisine vereceği cezaya hazır olduğunu söyler. Evdeki gergin havaya büyükbaba toparlayarak Jevika’ya desteğini verir. Onun çok güçlü bir kadın olduğundan bahseder. Tabi ki Swamini mutsuz ve bu durumu hoş karşılamaz.

Viren evdeki herkesin bu haberi öğrendiğini Virat’la paylaşır. Sırada Manvi vardır. Manvi’ye de isimsiz donörün kim olduğu söylenir. Manvi yıkılır ve Jevika’ya tavır alır. Onun yaptığının yanlış olduğunu savunur. Manvi ablasına küsüp odasından yollar.

Virat, Manvi’yi sakinleştirmeye çalışırken Virat’ın da bu durumdan haberdar olduğu ortaya çıkar. Virat Manvi’ye bu tavırla devam edip ablasını üzerse onunla konuşmayacağını söyleyerek odadan ayrılır.

Candan Öte 58. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 16 Ağustos Çarşamba

Jevika dua ederken babaannesi yanına gelir. Onunla gurur duyduğunu söyler. Manvi’nin yanında Viren vardır. Manvi, Viren’e Jevika’yı neden durdurmadığını sorar. Viren aynı durumda olsaydı Manvi’ye Jevika’nın ölümüne göz yumabilir miydin diye sorar. Böylece Manvi anlamış olur ve ablasının yanına giderek barış imzalar.

Virat Manvi’nin yanına gelerek ablasından özür dilediği için ona teşekkür eder. Ayrıca Manvi hızla iyileşmeye başlıyordur. İkilinin düğün tarihleri de belirlenir. Evdeki hüzünlü hava hızla dağılmaya başlamıştır. Lakin yine Swamini çomak sokmaya hazırlanır. Jevika’nın bu evdeki mutluluğa çaldığını söyler. Manvi bozulur. Jevika kendisine vereceği cezayı çekmeye hazır olduğunu savunur. İkili arasında geçen sessiz bir konuşma gösterilir.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir